Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam kochane

nocka jak zwykle do bani, Ala marudzila od 1.00 do 5.00, dzis zmienie jej miejsce lozeczka, tylko niech sobie A pojdzie do pracy, hihihi,
kompletne przemeblowanie zrobie, juz z tej bezradnosci nie wiem co wymyslec,

Odnośnik do komentarza

oj Aguś biedactwo musisz być wykończona
Tak sobie przypomniałam jak moja Kornelcia była malutka i spała w łóżeczku...też miałam przerąbane noce i dużo się zmieniło, gdy jej przestawiłam łóżeczko. Oczywiscie nie wiem jak stoi u ciebie, ale z doświadczenia moge powiedzieć, żeby łóżeczko nie stało w okolicy wejsćia do pokoju. u mnie stało przy "trasie" wejście do pokoju - wyjście na balkon i gdy je przestawiłam było zdecydowanie lepiej. Co, z reszta, mnie samą zadziwiło... :o) czyżby to miało cos wspólnego z feng-shui ??? :hmm:

http://parenting.pl/picture.php?albumid=894&pictureid=8828http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6tv73lk7wk1vm.png
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P1030807.JPGhttp://www.suwaczki.com/tickers/k0kde6yd6mks5din.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was cięzaróweczki!!!

Jak tam samopoczucie? U mnie dalej to pieczenie w brzuchu tzn nad brzuchem czytałam, ze to moze się pojawić w ciąży. Ale napewno zapytam lekarza o to. Ja muszę dzisiaj poorać resztę rzeczy :)
Nie mogę znaleź wątku marcówek :( Podeślijcie linka :)

Happy łóżeczko super. Ale jak dla mnie to ja bym wolała sobie kupić normalne zwłaszcza, ze masz miejsce. Atekie można sobie dokupić nawet używane.

Miranda super brzusio.

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Witanko:36_4_1:
Ja dzisiaj też po nocy ledwo żywa..:le:
Wczoraj miałam bardzo intensywny dzionek i dzisiaj nad ranem tak koło 3 - 4 zaczął mnie brzuch boleć w dolnej części tak jak przed okresem ale dosyć mocno. Mała przy tym strasznie była niespokojna i strasznie się rzucała.. już myślałam że zaczynam rodzić.. na szczęście nie..:taniec1: wzięłam no-sę i trochę przeszło. Nawet około 6 udało mi się zasnąć. I przyśniło mi się że już urodziłam:sofunny: i szłam w wózkiem ze szpitala i wózek się przewrócił do kałuży...zajrzałam do środka a tam była lalka i koniecznie chciałam ją ubrać w jakieś suche ciuszki... i stwierdziłam, że przeciez jeszcze dziecko mam w brzuchu i się rusza nawet i dlaczego w takim razie chodzę z tą lalką:what::sofunny: koszmar jakiś...
Teraz czuję tylko ucisk w dole brzucha taki lekki więc nie będę szaleć idę poleżeć

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Aretas- dokladnie tak stoi, do pokoju wchodzi sie prosto na lozko, zaraz biore sie za przestawienie lozka, najgorsze ze w scianach zamiast kaloryferow mam wywietrzniki i musze tak kombinowac zeby je nie zaslonic co by ciepelko wplywalo do pokoju a w lecie chlodek,

Agula- ups, ale sen!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Aretas- dokladnie tak stoi, do pokoju wchodzi sie prosto na lozko, zaraz biore sie za przestawienie lozka, najgorsze ze w scianach zamiast kaloryferow mam wywietrzniki i musze tak kombinowac zeby je nie zaslonic co by ciepelko wplywalo do pokoju a w lecie chlodek,

Agula- ups, ale sen!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już nie pamiętam ale wydaję mi się, ze Ci kiedyś pisałam o tym żebyś przestawiła łóżeczko. Moja znajoma jak jeździła z dzieckiem do babci na noc to dziecko jej przesypiało całą noc a w domu nie. I po roku w końcu przemeblowała w pokoju i łóżeczko dała na inne miejsce i jak ręką odjął nie było problemu. Mały się budził ale coraz t mniej aż się przyzwyczaił.:36_1_11::36_1_11:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- pamietam, i stad moja decyzja, dzis juz wyszlam z siebie i stanelam obok, na zmiane z A biegalismy, tak sobie mysle ze zęby to raczej nie sa, budzi sie regularnie po 1.00, wiec jest w tym jakis cykl,

przemeblowanie juz skonczone, kacik sypialny wyszedl, i przynajmniej nie wchodzi sie prosto na Ale,

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Justys- pamietam, i stad moja decyzja, dzis juz wyszlam z siebie i stanelam obok, na zmiane z A biegalismy, tak sobie mysle ze zęby to raczej nie sa, budzi sie regularnie po 1.00, wiec jest w tym jakis cykl,

przemeblowanie juz skonczone, kacik sypialny wyszedl, i przynajmniej nie wchodzi sie prosto na Ale,

To tylko teraz życze Ci powodzenia aby się udało.
A przypomnij mi gdzie będzie spać Ala jak się urodzi dzidziulek? W jednym pokoju będziecie wszystcy czy jak?

Odnośnik do komentarza

U nas słonko wyszła aż okna pootwierałam i czuć wiosnę,
ptaszki ćwierkaja :36_8_7::36_8_7:
Pranko się pierze ale nie wiem gdzie ja to wszystko powieszę :(

Jadę dzisiaj popołudniu na zakupy dla Kingi bo jak się zrobi ciepło to ani nie ma butów czy kurtki na wiosnę. Trzeba się zabrać za zakupy dla starszej dzieciny. A i ja muszę sobie kupić jakieś pół buty bo jak urodzę i będę chciała wyjść to też nie mam butów bo wyrzuciłam po ostatniej wiośnie i zostałam bez:36_2_24:

Kochane u nas w Sosnowcu w sobotę będzie można sobie wykonać bezpłatne USG 4D. Ciekawe jak to będzie wyglądać. Ja się przejdę i zobaczę.
Dziennik - Piękna i zdrowa - Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko

Może któraś wpadnie? :36_27_1::36_27_1:

Odnośnik do komentarza

Witam !!!
Hapymum Super łóżeczko świetne kolorki
Miranda33 ojej pościel boska. Wogóle całe łóżeczko SUPER !! i śliczne obrazki na ścianie moja siostra byłaby zachwycona uwielbia tygryska :36_2_27: Brzusio też super. Chyba dużo nie przytyłaś ?? Tak jak ja !!
eva78 U mnie tez niespodzianka co do płci, ale chyba nie do końca. Na nastepnym USG mam nadzieje ze sie maluch pokaze ::):
AgulaMamula ja tez dziś miałam sen. Śniło mi się że urodziłam w 36 tygodniu ślicznego, zdrowego chłopczyka :36_3_8:

Co do łóżeczka to ja jeszcze nie mam go w domu ::(: stoi jeszcze u rodziców i chyba weźmiemy je dopiero gdzieś około 36 tygodnia. Mam małe mieszkanie (pokój z kuchnią i łazienką) i będziemy musieli troche pokombinować.

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- Ala spi u siebie w pokoju, maly na razie u nas w sypialni bedzie ale jak sie wszystko ureguluje to wyrzucam go do jej pokoju, chce zeby razem pokoj dzielili przez pewnien czas, moze 4-5 lat, zreszta u nas cale zycie toczy sie na dole i tam sa zabawki wiec w tym pokoju to tylko spanie sie odbywa,
pozniej jak kazdy bedzie mial swoje "sprawy" to ktores z nich idzie do innego pokoju i beda oddzielnie,
takie zalozenie, a jak wyjdzie to sie okaze,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

wiesz Justys- widze bledy jakie popelnilam z Ala i teraz zamierzam byc troszke bardziej konsekwentna, zobaczymy jak z tym wyjdzie ale fakt ze Ala daje troszke w kosc motywuje mnie,
po pierwsze chce nauczyc malego samodzielnego zasypiania, i nie przy cycku jak to bylo z ALa, w sumie Ala spala sama w lozeczku (spadla mi jak miala 3 tygodnie i tak sie przerazilam ze spala obok w lozeczku), ale zasypiala przy piersi i budzila sie przy przekladaniu do lozeczka,
nastepny blad taki ze moje dziecko nie potrafi samo sie bawic, zawsze ktos jej asystowal, nie zajmie sie soba nawet prze 2 minuty itp itp,
ech, przy okazji sie wyzalilam, hihii

Odnośnik do komentarza

Aivon
czesc mamulki!
nie odzywalam sie bo znowu bylam w szpitalu:[ ,troche sobie tam polezalam i wypuscili mnie z lekami do domu!mam brac przez tydzien.a potem,,,moge byc marcowka,,,

No właśnie się zastanawiałam gdzie jestes. Co się stało, ze musiałaś iść do szpitala? Jak sie czujesz i dzidziuś jak tam?

Aguś wydaje mi się, ze to też zależy od dziecka. Każde dziecko inaczej podchodzi do sprawy. Moja się nauczyła usypiać sama od początku byłam konsekwentna i udało się. Moja znajoma też byłą konsekwentna mimo to dziecko spało z nimi bardzo długo i do tej pory musi ją usypiać. Ja mam ten spokój, ze kładę małą popołudniu i sama zasypia a wieczorem troszkę mąż przy niej poleży i też śpi zaraz.

Byłam na spacerku ale ciepło. teraz gotuje mi się obiadek robię ryż z mieskiem i sosem słodko kwaśnym.

TYlko ten brzuch mnie martwi bo kurcze coś mnie od góry naprawdę coraz to bardziej piecze. Jak leżę to nie i jak wstaje rano to tego nie czuję. Nie mam do jakiej lekarki iść chyba zapytam naszego eksperta i zobaczymy co ona powie.

Odnośnik do komentarza

Happy to nieprawda ze materacyk zalatwi sprawe po wlasnie stelaz idzie na krzyz a nie tak jak w normalnych lozeczkach stabilnie i rownomiernie na calej dlugosci i szerokosci lozeczka doskonale wiem jak wyglada lozeczko turystyczne ale to okazjonalne lozeczko.a dzieci az tak sie niewala o szczebelki oczywiscie zdarza sie ale to niejest jakies notoryczne i od tego sa oslonki na szczebelki.
Bajustyna koniecznie zapytaj o te bole,bo jak juz wspomnialam moja kolezanka miala je i urodzila w 28tyg z bolami tymi chodzila niecaly tydzien i doszlo do boli porodowych i porodu.
Aivon a co sie dzieje??opowiadaj bo!ale juz lepiej czy jak jaki procent ryzyka ze w marcu urodzisz??no w sumie zostalo Ci 4 tyg ja Oliwke tez urodzilam w 37tyg byla malutka ale zdrowa.a wlasnie wiesz juz wkoncu kto mieszka w twoim brzuszku??


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...