Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

_Asiek_
IWA23
jak bedzie zdrowa to przetestuje nie bedę jej sama wysadzać tylko będę czekać aż przyniesie nocnik i zobaczymy.

Niecierpliwie czekam na wyniki testu:)

Zapomniałam się wam pochwalić
dwa dni temu rano Mikos bawil sie jak zwykle w kuchni a ja cosik przygotowywałam. No i widze, ze mlody 'czlapie' chwyta mnie za nogi, wstaje i chce na raczki. To sobie mysle - znow chce zeby go nosic ;/ wiec biore na rece pokazuje resztki balwankow za oknem i odkladam na podloge :D za chwile to samo, wiec raz jeszcze biore na rece pokazuje okno, odkladam i pokazuje mu ksiazeczke. Zaczyna ogladac a po chwili juz przy moich nogach. To sobie mysle a moze chce sie zalatwic - idziemy na nocnik i co? KUPA :D mala kupka wyladowala do nocniczka. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, czy tez moze wyrazne sygnaly :)
Wole myslec ze to sygnaly :D Taka dumna z moje pociechy bylam!
niesamowite super...pięknie..ja tez bym szalała z radości za takie sygnały

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla ja jak jade najczesciej do mamusi to wysadzam na nocniczku :) nie musze go z soba wozic do mamuska ma po siostrzenicy. A jak u znajomych jestesmy to nad kibelkiem.

Dziewczyny, a czy mozecie mi poradzic jakas pieluche na noc? Bo my narazie w nocy to jednorazowkami sie pieluchujemy ;/ ale ostatnio cos jestem wyczulona na zapachy i 'smierdza' mi. Kiedys w ciagu dnia Mikos zasnal chyba z tetro na puci czy tez jakas muslina, juz nie pamietam, ale pieluszka byla bez mikropolarku i z takim wrzaskiem sie obudzil, ze myslalam ze z lozka spadl. A tu ino mokro bylo.... wiec napewno musi to być cos z opcja 'sucha pielucha'.

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Ja na noc wkład bambusowy zakładałam,a teraz co mi wpadnie w rękę i tak budzę się na karmienie więc sprawdzam czy mokro jak tak to przebieram,a ostatnio wstaje sucha.

U mamy mam nocnik,u bratowej też,a w przychodni jak ostatnio byłam to u lekarki przebrałam :(

Odnośnik do komentarza

Nie,bratowa ma bo ma córke w wieku Hani,a mama ma od bratowe ona jej zaniosła,bo jak u mamy nie było nocnika to ja Hanie nad kibelek,ja nie widziałam powodu kupować dodatkowych nocników i roznosic po rodzinie tym bardziej że Hania ładnie korzysta z kibelka :):)

Odnośnik do komentarza

Ja u mamy mam nocniczek po siostrzeńcu, a u innych sadzam na kibelku i podtrzymuję. Co do przewijaków na stacjach benzynowych to ostatnio się nie spotkałam, a szukałam. Ostatecznie młodą przebrałam w aucie.
U lekarza nie wysadzam bo trzyma, jakoś tak mi się ostatnie dwa razy poskładało :)

Asiek u nas na noc fajnie sprawdza się otulacz i wkład z bawełny organicznej do Flipa. Mojej wszystko jedno czy czuje mokro czy sucho i tak zwykle dopomina się przebrania po nasikaniu lub nie zwraca uwagi (zależy od humorku raczej). Właściwie można kupić takie wkładki typu "sucha pielucha" albo pociąć stary polar i zakładać to do tych pieluch, w których czuć mokro

Odnośnik do komentarza

Mnie zdarzyło się spotkać przewijak na stacji, ale w tak ciemnym kącie, bez światła, że Oliwka (mając 5mc), rozryczała się przy przebieraniu i nici z tego wyszły, musiałam przeniesć ją do auta.

U lakarza raz wysadzałam ją nad kibelkiem, to ładnie sikała, raz też podczas karmienia z gabinecie zabiegowym, wysadzałam ją nad pampersem, bo kupkę chciała, miała wtedy kilka mc i robiła często kupki. W innym wypadkach, jak nie sygnalizowała, to robiła w pieluszkę.

Ja na noc zakłądam kieszonkę z polaremm, a w środku wkład z tej kieszonki i jeszcze coś bardziej chłonnego. Ale już większość nocy mamy suchych.

Odnośnik do komentarza

marzen@
U nas też nocki coraz fajniejsze, sika dopiero rano albo nad ranem przy karmieniu. Nie da sie jej jeszcze wysadzic bo śpiąca jest i marudzi, więc karmię, a potem przewijam. Choć dziś wstała o 4.30 :Kiepsko: i postanowiła kupe zrobić na nocnik

to gratki suchych nocek:):):) wspólczuję kupki o 4.30....u nas pierwsza kupka między 7 a 8, choć bączki są już od 5...ale Ola odgazuje się i śpi dalej:)

Odnośnik do komentarza

marzen@ U nas jakies 2-3 tygodnie temu bylo podobnie. Mikołaj kupke robił w godzinach nocnego karmienia roznie ok 3, 4 nad ranem. Ale pozniej mu przeszło.

A w nocy to jak Mikus obudzi sie do jedzenia to najpierw idziemy na nocnik, bardzo czesto pielucha jest zasikana ale do nocnika jeszcze cos wycisnie :) a dzis jakas zmiana. Bo pielucha byla tylko troche mokra a napewno nie był to 'siezy sik' a na nocniku nie chcial sikac. Wysikał się dopiero po jedzeniu i to tez chyba tak ze sie troche zmusił. A po obudzeniu ok 7 to sik w pieluche to byl mega! Tak duzo nasikal ze dla nocniczka nic nie zostało ;/
A dzis do poludnia tez mi sie wydaje jakby mniej sikał, bo czasem to nawet co 15-30 minut , a dzis przez 3 godziny tylko 2 razy (1 na nocnik i raz w pieluche). Hmm.....

Dzieki za info o pieluszkach na noc. A czy ktoras z was korzystala z pieluszek Close PArent?

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Ulla wlasnie sie ostatnio zastanawialam kiedy chlopcy zaczynaja sikac na stojaco :D a tu widze ze dzis temat wyciagnelas na forum. Bo z tego co widze to oprocz ciebie to pozostale frumowiczki NHN-owe to coreczki maja ...
Moj Mikos podjal kiedys nieswiadomie probe sikania na stojac. zszedl z nocnika i postanowil postac przy muszli i poklepac deske sedesowa, a ze dupcia byla nieubrana to troche zasikal podloge a troche udalo mi sie zlapac do nocnika :) ale zdziwiony byl, dla mnie tez nowe wrazenia - pierwszy raz trzymalam w reku siusiajacego pisiaka :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...