Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

marzen@
Asiek ja mam aio bambusowa close parent i ona jest fajna, chłonna, tylko jakaś taka płytka i mała w ogóle. Już z niej nie korzystamy bo Zu to wysoka dziewczynka i niemal kreske na dupci było jej w tej pieluszce widac :)

o kurczaki tego sie nie spodziewalam, bo przeciez to one size.....
Mikus duzy chyba nie jest (takie jest moje odczucie) bo od kiedy zaczal raczkowac to duzo wiecej spala i bardzooo malo na wadze przybiera. miesiac temu wazyl 8100

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Dzis mnie moj synek wzial z zaskoczenia. Miał pierwsza noc w wielo :) ja sie martwilam, zeby sie nie przesikal albo zeby sobie dupci nie odparzyl a tu noc sucha :D
Nocne karmienie padlo na 2:15 i mlody czekal z sikaniem az go wysadze, nastepne bylo o 6 i sytuacja taka sama - tez zaczekal :) nawet udalo sie nam z sucha pielucha dotrwac do 11 :smile_jump: Nie wiem czy to kwestia pieluchy go tak zmobilizowala, czy tez taki humor mial. Fakt, efekt cieszy!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

marzen@ no wlasnie to przy wielo mnie martwi, ze moze sie okazac ze dziecko spi z mokra pielucha kilka godzin. A ze Mikolaj spi w spiworku to nie chce go rozbudzac 'grzebiac mu w majtusiach' :) chociaz jak mus to mus. Czasem to spi strasznie czujnie, tak jak dzis w poludnie, strasznie spał! zmeczony bo od 6 na nogach no i oczy otworzyl jak bralam ksiazke z polki, jak ja zobaczyl to te jego oczeta jak 5 zlotych i juz na nogach! KOniecznie chcial ja przegladac :) i po spaniu bylo .... raptem 30minut.

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Asiek jak dasz pieluchę z mikropolarkiem i wkład z mikrofibry to powinno byc ok. Mikrofibra fajnie odciąga, a polarek izoluje :) W jednorazówkach uczucie suchości to więcej reklamy niż prawdy. Spróbuj dotknąć takiej pieluchy kilka minut po zasikaniu, albo jak jest dużo nasikane. Przekonasz się, że jest mokra/wilgotna i do tego ta cała chemia paruje na dupinkę. Jednorazówki dobrze odciągną jednorazowy mały "sik". Tyle z mojego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza

Marzena masz rację,nie wiem czemu rodzice jak słyszą ze dziecko na wielo to głową kręcą bo jednorazówki to taka wygoda,tylko tyle że prać nie muszą a z chłonnością to jest tak samo,jsk dasz dobry wkład to w tej pieluszce pośmiga tak samo jak nie jeden w jednorazówce.

Odnośnik do komentarza

Ulla wujek biedny doświadczenia pewnie nie ma :)

IWA odpisałam wczoraj, ale mi neta zjadło :comp_ihate:
Mnie najbardziej przeraża, jak ludzie dziecko pół dnia w pampku trzymają, bo "jeszcze nie jest pełny". A co to? Szambo czy co, że opróżnia się tylko wtedy, jak się zapełni po brzegi. I mamuśki niektóre polecają sobie pieluchy różne i chwalą się, że fajne, bo nie muszą zbyt często przewijać. Niech same sobie kupią pieluchy Seni, nasikają i łażą pół dnia w tym, blee. Wiadomo, w nocy jak się zaśpi, czy na spacerze w zimie przewijać nikt nie będzie, ale w domu?

Odnośnik do komentarza

no wujek i tak nam strasznie pomaga więc ja nie narzekam...oczywiście nie jest w stanie znać wszystkich sygnałów jak rzadko bywa...ale Miki albo był taki zmęczony albo przeziębiony bo spał ze mną i okazało się o 2 że jak go dotknęłam to już spodenki od piżamy trochę zsikane...szybko na nocnik i dosiusiał resztę ale nie miał w ogóle świadomości bo ciągle spał a głowa mu leciała

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla to chyba wczoraj był dzień mokrych Mikołajow ;/ Moj tak sie zsikał, ze pieluche przesikał. Słuchajcie ja nie mam doswiadczenia, bo dopiero druga noc w wielo. Ale jak spal na brzuchu to cala pizamka z przodu mokra :( nie ruszyło go jak musiałam go przebrac taki był zaspany. A pielucha jeszcze ciepla byla..... no i powiedzcie - czy wklad nie wytrzymał, czy moze zle w pasie zapielam? Założyłam mu kieszonke bumgenius z wkladem. Hmm... ???

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

marzen@
Pewnie Ula cieszy się, że ma mamę cały czas dla siebie i nie zwraca uwagi na inne rzeczy :D

Albo robi to na zasadzie - zostawiasz mnie to ja Ci w pieluchy będę robić ;P Dla babci całkiem ładnie do nocniczka robi (chociaż ostatnio teściowa stwierdziła, że coś się buntuje - gdy siedzi na nocniku to nic nie zrobi a 5 minut później w pieluchę idzie siusiu). Trochę mojej winy w tej mega ilości, bo jak zmieniam pieluchę to powinnam dla zasady wysadzić, a ja zmieniam i tyle, a zaraz ta druga mokra, bo Ula chyba kończy to, co zaczęła w tamtą robić... Nic się nie uczę na błędach ;P

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

IWA23
Albo ,że spał na brzuchu,siusiak był do góry przygnieciony .

Na bank spal na brzuchu!!! To jego ulubiona pozycja. Czy siusiak byl go gory to nie wiem, ja go tak nigdy nie ukladam, chyba ze sie przekrecil. Ale w pieluszce to chyba raczej powienien siedziec na miejscu :)

Sluchajcie, nie zrazilam sie.... stwierdzilam dzis damy szanse itti bitti AIO i co???? znowu mokro. no powiem wam MASAKRA!!! Mikus znow spal na brzuchu. Za drugim razem na bank wylecialo gora bo wklad byl troche mokry a tak to pieluszka sucha. Ale za to lozeczko mokre ze hej no i cala pizamka od brzuszka! Znow przebieranie, bidulkowi tak bylo zimno ale co poczac..... az sie zalil - 'mamama' Ale zla na siebie bylam, że ho ho. Ale przeciez musi byc jaki sposob... dzis po chwili wahania stwierdzilam do trzech razy sztuka. Na dupce ma formowanke ecopi (chociaz wydaje mi sie ze nie jest ona jakas mega chlonna) i welniane szorty strocza. Zobaczymy. Mam nadzieje ze brzuszek bedzie suchy. Ale do wysadzania zestaw ten nie jest idealny wiec zobaczymy jak bedzie.

Niestety koncza mi sie pomysly co wiecej moge mu zalożyć, bo chyba nie mam nic takiego mega chlonnego.... chyba trzeba zrobic zakupy.... ehhhh
marzen@ a porownywalas chlonnosc filpa z bawelny a tego 'sucha pielucha' (bo ten mam).

asiula84 moze wczoraj byl biometr niekorzystny bo moj zasikal 11 pieluch ;O a dzien wczesniej ino 5!

pozdrawiamy cieplutko!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

asiula84
....Trochę mojej winy w tej mega ilości, bo jak zmieniam pieluchę to powinnam dla zasady wysadzić, a ja zmieniam i tyle, a zaraz ta druga mokra, bo Ula chyba kończy to, co zaczęła w tamtą robić... Nic się nie uczę na błędach ;P

Asia, ja tak kiedys robiłam. Po kazdej mokrej pieluszce wysadzalam i co? Skonczylo sie to buntem. Miałam wrazenie, ze efekt był odwrotny od zamierzonego! BO jak tylko widział ze niose go znowu na nocnik to sie prezyl i złościł! Tez nie ma co wariowac! Wiec glowa do gory!

Najgorsze jest to ze mlodemu musze w biegu zakladac pieluche bo on 'musi zwiedzac swiat' i jak chce go polozyc na przewijak to jest bunt! Ani chwili nie chce usiedzic.... no ale moze mu minie....

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

_Asiek_
i jak chce go polozyc na przewijak to jest bunt! Ani chwili nie chce usiedzic.... no ale moze mu minie....

Moja się na przewijaku obraca na brzuch od razu i jeszcze nóżki wąsko i dupke zaciska, nijak nie idzie przemyć ::(: A potem podciąga się łapkami i muszę łapać, bo na łeb leci do przodu :D
A te sucha pielucha chodzi ci o mikrofibrę? Mnie wydaje się, że te bawełniane chłonniejsze, na prawdę sporo sikania wytrzymają - młoda ma czasem taką serię rano nim się z łóżka zwlekę. Co najwyżej lekki przeciek jest, ale przecie, tylko gatki troszkę mokre, żadne powodzie :D Tak myślę spróbuj młodemu jakąś pieluchę taką głęboką ubierać, żeby wysoko sięgała, to może te przecieki górą wyeliminujecie. Albo napisz tu na forum do Ewy z pieluszkarni, może coś doradzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...