Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

ralne, marzena- Super sprawują się wasze dziewczyny ::):

U nas jest bardzo kiepsko... Codziennie wiadro z pieluszkami wypełania się już w połowie dnia. Totalnie się nie zgrywamy. Oliwka ma obecnie lęk separacyjny i idą jej zęby, do tego naulaka chodzenia i gadania (w nocy potrafi sie przebudzić i gadać, po czym zasypia)... No i nasze cyckowe problemy, ona chce cyca, ale nie zawsze jej daję, a jak mnie ugryzie to długo nie dostaje... Dlatego często marudzi i nie zawsze wiem kiedy jest na siku... A sika dużo częściej. Może sobie pecherz przeziębiła, bo nie mamy dywanów i trochę ciągnie po podłodze.

Odnośnik do komentarza

A ja jak tylko pójdę jej za plecy, to jest ryk, muszę być metr od niej najdalej...

No i piorę... Dobrze, że zapas chłonnych tetrówek jest. Ostatnio w szmateksie trafiałm na nowe muśliny, tak grube, że tetrówki tetro i Kikko razem wzięte sie przy niej chowają ::): Za jedyne 1,50zł/szt. Szkoda, ze tylko 10 było.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauważyłam, że Oliwka sika na widok nocnika, oczywiście nie zawsze, ale jak jej się chce i zobaczy nocnik, to zaczyna mruczeć i widać, że jest z siebie zadowolona :D Ale mimo, że pielucha mokra, to i tak świadczy o tym, że dobrze sobie kojaży ten rekwizyt ::):

Iwa-
jak pierwsza radość z chodzenia juz opadnie, to moze będzie lepiej ::):

Odnośnik do komentarza

jadzik
Wczoraj zauważyłam, że Oliwka sika na widok nocnika, oczywiście nie zawsze, ale jak jej się chce i zobaczy nocnik, to zaczyna mruczeć i widać, że jest z siebie zadowolona :D Ale mimo, że pielucha mokra, to i tak świadczy o tym, że dobrze sobie kojaży ten rekwizyt ::):

no to gratulacje ::): Noemi narazie uwielbia sie bawic nocnikiem. jak mi z niego ucieka to szybko zawraca i wklada do niego rece, albo zaglada do srodka :Padnięty: potem sobie przesuwa po calym pokoju, a czasem zostawi kaluze obok :Padnięty:

u nas narazie w kratke. najwiekszy problem polega na tym, ze Emi to bardzo zywe dziecko i nie da sie jej utrzymac w jednym miejscu. teraz trenuje wstawanie i chodzenie wiec nie ma czasu na takie nuuuuuudne sprawy, jak zrobienie siku do nocniczka :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Oliwka chora, w nocy parskała... Ale mimo wszystko noc sucha, pierwsza od dawna :Zakręcona: Ale w dzień nie usiedzi na nocniku... Rano zrobiła tylk osiku i zwiała. Kupy już nie zrobiła, a chciala bo bąku puszczała, ale nie chciała jej się czekać. Wczoraj robiła tak samo, ale udało mi się ją zająć komórką i wycisnęła kupkę :D

Odnośnik do komentarza

marzen@
Melduje, że dzisiejsza nocka cała sucha, jupi :36_7_8::36_7_8:

A to była pierwsza sucha??? Gratulacje!!! :fun:

U nas już kolejna sucha, całą noc miała tetrówkę i rano nie wtrzymała jak się obudzę (w końcu nie sikała 12godzin) i zrobila do pieluszki, ale marudziła, bo siuśków było tak dużo, że aż kapało... Dosłownie...

W dzień w miarę, czasem ja sie zagapiałam,a ona dawała sygnały, mysłam, ze głodna i dawałam coś jeść :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

A Ula po kilku dniach przerwy znów tak dużo sika w nocy, że nad ranem pielucha już nie wytrzymuje. Marzena, jak Twoja Zuzia, młodsza od Uli o dwa miesiące to robi, że nie sika w nocy?

I nadal słabo u nas z komunikacją co do sikania. Jak posika do nocnika to bardziej na farta niż dlatego, że zauważyłam, że potrzebuje... I to max. 3-4 razy się uda... Ja chyba za głupia jestem jednak, żeby rozgryźć swoje dziecię... :(

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Asiula suche nocki nie zdarzaja sie zbyt często. A z komunikacja to jest tak, że im bardziej sie starasz tym gorzej to wychodzi :D Ja zauważyłam, że Zuzik rano ma serię sikań od 4 do 7 w ciągu dwóch godzin - to wtedy się sprężyć muszę i jak widzę, że się wierci to wysadzam.
A dzisiaj rano wierciła się, więc wysadziłam i nic. Za chwilę znów mąż wysadził i też nic. A za chwilę już miała mokro i jak ją "rozpakowałam" to od razu "ha ha ha" taka zadowolona z siebie była. Chyba celowo w tą pieluchę narobiła :D

Odnośnik do komentarza

marzena - cwana mala :-D
asiula - tak bywa :-)
u nas wrocily suche nocki :-D
i zastanawiam sie nad wysadzaniem na zadanie - ale takie wyrazne [wiem ze potrafi], ale tylko takie wysadzanie - tzn nawet jak narobi to chodzi dopoki nie zawola lub nie zasygnalizuje zmiany pieluchy [moze nie wie co to znaczy mokro - bo zawsze prawie od razu byla przebierana] i ze to zle i niewygodnie jak jest tak mokro?

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...