Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość solange63

U nas dzis dobry dzien ::): kupa zlapana, a to podstawa. bylo jej tyle, ze mysle, ze juz na dzis koniec (chyba, ze mloda znowu postanowi zrobic mamie niespodzianke).

zauwazylam, ze jak daje cos nowego do jedzenia, to mloda sie rozstraja. nie ma brzydkich kup, czy wysypki, ale po prostu wyproznia sie o roznych porach.

Odnośnik do komentarza

U nas na nowości też różnie Oliwka reaguje...

Od jakiegoś tygodnia mamy suche noce :smile_jump: Początkowo próbowałam ją wysadzać jak zawsze, ale zaczęła się buntować i nie robiła siku, mimo, że zawsze o tym porach mi robiła... Więc odpuściłam, ale za to rano wcześniej się budzi, bo pęcherz ją męczy ::): Ciekawe jak będzie tej nocy.

Za to w dzień jest różnie, marudzi mi na nocniku, chce zaraz schodzić... Ale jak zawołam Goofiego i gwiżdżę, to sika:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Oliwka od kilku dni ma zaparcia, tzn ciężko robi się jej kupkę i robi twarde bobki, aż słychać jak upadają do nocnika, jak kamyczki... Wyeliminowałam jej marchewkę i inne produkty, które uważam, że zatwardzają, poza tym dawałam jej buraczka i śliwkę na popędzenia... Ale jakoś nie pomogło... Dzisiaj ukradła mi z obiadu pieroga ruskiego, zjadła całego, na szczęście nie był przyprawiony za bardzo ::): Ciekawe jak jej brzuszek na to zareguje.

Odnośnik do komentarza

Jadzik - moja tez czasami tak robi kupki... po kilka bobków... a czasami nawet po 5 dni nie robi nic... a ostatnio nawet po kilka mniejszych dziennie [stad wiem ze bedzie ich wiecej, a jak pojawi sie jedna wielka to zazwyczaj mam spokój na reszte dnia] a jemy praktycznie to samo - zwlaszcza teraz jak M ma problemy zdrowotne zwiazane z brzuchem [i musi uwazac na diete]

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

IWA23
A u mnie Hanula nie chce się rano załatwiać,robi później i nawet nie wiem kiedy to będzie i zazwyczaj część w pieluszce a reszta w nocniku albo całość w pieluszce.

To chyba cos wisi w powietrzu bo u nas identycznie. jak juz sie zdarzy, ze zrobi rano, to po poludniu tez mam niespodzianke :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

realne
ale jak jest na lozku to schodzi i robi obok :/

Przynajmniej tyle :Oczko:

Rano zrobiła twardą kupkę, ale później poszła już ładna ::):

Dzisiaj byliśmy nad wodą, prawie cały dzień, mała w większości sikała do jeziorka, bo tylko dwa razy sikała poza tym... Raz na koc i raz w piluszkę, hehe ::):

Tu byliśmy, zalew w Radkowie:

http://static0.ponchoosh.megiteam.pl/system/uploaded/pictures/9918/normal/zalew_radkow5.JPG?1278450682

Odnośnik do komentarza

Cześć
U nas kup do pieluch ciąg dalszy... I to śluzowe, zdarzają się zielonkawe... Ale Ula nie marudzi przy ich robieniu, po prostu tuż przed widzę, że pójdzie, ale to już za późno na wysadzanie, bo ona się napina i kupa idzie... Czasem uda się do nocnika złapać jakąś kupkę, ale większość w pieluchach ląduje... :( Dziewczyny ile czasu trwały u Was biegunki przy wychodzeniu zębów? Bo jeśli to od zębów to niech one szybciej wyłażą i niech się wszystko unormuje i będzie jak dawniej... :/

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

Asiula nie wiem ile to moze trwac, ale u nas jest tak samo ::(: Ja nawet nie mam jak zlapac kupy, bo Emi robi przez sen. Od jakiegos czasu mamy dwie kupy na dzien; rano, po przebudzeniu i okolo 17.00 po poludniowej drzemce.

A juz tak sie cieszylam jak nam dwa tygodnie wychodzilo... ::(:

Odnośnik do komentarza

asiaula - u nas od 3 do 5 dni...
ale teraz znowu od dobrego tygodnia jest wiecej kupek... na szczescie nie do pieluchy, ale jak zostawię ją dłuzej bez pieluchy to robi na dywan... o tyle dobrze, że przynajmniej jak chce to schodzi z lozka... ale robi tak szybko ze zlapac nie idzie... i to roznej konsystencji... pod dziaselkami widac kolejne zabki to mysle ze to przez to

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Asiula- u Oliwki podczas zębów biegunka trwała około tygodnia-dwóch... Już dokąłdnie nie pamiętam, potem przez tydzień kupki szły ładne, a teraz te zaparcia.

Ale już powoli sytuacja kupkowa się poprawia, dzisiaj zrobiła trzy kupki, ale myslę, ze to była jedna na raty, bo w krótkich odstępach czasu. Przy każdym porannym siusianiu :D I to ra na zwykły nocnik, rano jak chodzę ja do ibelka, to od wczoraj zabieram ja ze sobą i sadzam na kaczuchę, mała ma radochę i dzisiaj zrobiła właśnie kupkę :D

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Oliwka też strzeliła kupkę do pieluszki, ale miała rozwolnienie, ja ja wzięłam do łazienki żeby umyć jajrączki, siedziała mi na kolanie, usłyszałąm tylko, że zabulgotało jej w jelitkach, bardz głośno, potem zajęczała i zrobiła kupkę, nie mogła utrzymać, popatrzyła na mnie smutna i jęczałą, aż jej nie wysadziałam i dorobiła jeszcz troszkę. I mam takie teorie, że zaszkodził jej makaronik z zupki (jadła pierwszy raz), albo to zęby. Ale teraz smacznie śpi :Podziw: Więc brzuszek chyba jej nie boli ::):

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

Moja corka mnie wlasnie obsikala i to tak konkretnie, ze po spodniach splynelo do buta :Padnięty:

zawsze jak ja wysadzam i ona sie prezy, to biore ja na kolana, czekam minutke, wysadzam znowu i wtedy przewaznie siusia. tak dlugo robi do nocnika, a pierwszy raz zsikala mi sie na kolana :Szok:

Odnośnik do komentarza

Realne- wracaj do formy! ::):

U nas też ostatnio trochę sobie odpuszczam... Jak nie mam czasu, to pozwalam zsikać się Oliwce w pieluszkę:Nieśmiały: Ale ona mnie zaskakuje coraz bardziej, bo czaem wytrzyma tak długo, dopóki jej nie posadzę na nocnik, już praktycznie cały czas robi na duży, na mały tylko przy nocnym wysadzaniu (czyli raz koło północy, potem sika dopiero koło 7:00-8:00 rano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...