Skocz do zawartości
Forum

Marcowe mamuśki!!! 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Emilcia1919892008
ja to za dużo tu napisac nie mogę o kosmetykach bo to mój pierwszy dzidzuś ale wiem że bardzo dobry jest krem SUDOCREM moja macocha go stosowała jak urodziła moja siostrzyczkę a to było 3 lata temu i do tej pory czasami go stosuje jak mała ma zaczerwieniona pupkę i pomaga znajome tez chwaliły ten krem a co do reszty kosmetyków to jak narazie nic nie moge powiedziec bo się nie znam
no moge tez polecic krem dla kobiet na brodaki jak po porodzie bolą PURELAN można go stosować bo zawarte w nim składniki nie zaszkadzaja dziecku nawet podczas karmienia moja siostra poleca go wszystkim bo wypróbowała kilka takich kremów ale ten okazał się najlepszy

SUDOCREAM i PURELAN są rewelacyjne!!!! Naprawdę warto mieć.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Emilcia1919892008
a tak wogóle kobietki to jutro sylwester macie jakieś plany?

ja mam plan dotrwać do pólnocy-chociaz moze być ciężko :Oczko: nie mam na nic sily, jeszcze to gardło mi dokucza; poza tym Damianek ma strupy po ospie; nigdzie nie wychodzimy ani też nikogo nie zapraszamy-jakoś nie mam ochoty na towarzystwo. Wystarczy mi moja kochana rodzinka i cieple lóżko :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

witam was moje drogie :)
kejtik tez mi mala uciska przepone, ale to od jakis 2 tyg ;/ czasami to nawet siedziec nie moge bo mi ciezko ... a jak jade samochodem to mala czesto nozkami wierci mi sie i chyba bawi sie moimi zebrami z prawej strony ;/ :)wtedy najchetniej jechalabym na lezaco :P
hmm kosmetyki ... ja szczerze mowiac narazie nie wiem jakie kupie ... sudocrem mam ale na poczatek to mala chyba bede kopac jak moi znajomi w kislu z maki ziemniaczanej :) hehe smiesznie to brzmi ... ale znajomych coreczka jak sie urodzila kapali ja wlasnie w roznych kosmetykach ... miala wykwity na buzce ... i zaczeli wlasnie kapac mala w wodzie rozrobionej z takim kislem i od razu pomoglo ... nic nie szkodzi na skore wrecz odrotnie :) ... swoja droga pewnie kupie jakies kosmetyki ... ale tk sobie mysle ze najlepiej porozmawiac o tym z pediatra badz swoim ginekologiem :) ... skora dzieci bywa rozna ... jedne uczula Johnsonn a inne dzieci inne produkty kosmetyczne :)
ja jestem szczesliwa, ze w koncu ta noc przespalam normalnie :) poszlam po 21 spac i wstalam o 9 :) hehe ... tylko wczoraj moj mezulek sie smial ze mnie ze mialam 3 wielkie poduchy i 1 jaska :) no ale coz ... trza sie jakos ratowac by moc normalnie spac ... ale na wznak to nie daje juz spac ... mala ma juz swoja wage i uciska mi wnetrznosci, ktore i tak sa juz b. zcisniete ;/ ... ale za to jak slodko sie rusza :) rewelacja ...
tylko musze sobie kupic balsam do b. wysuszonej skory ... dziewczyny jak mnie czesto swedzi i szczypie skora ... pewnie po czesci to przez wode moich rodzicow ... tutejsza woda ponoc jest b. twarda ... a dodatkowo skora w ciazy jest ogolnie wysuszona i takim oto sposobem musze sie nacierac balsamami :) na szczescie nie moge narzekac na cellulit ... mam kilka kresek na nogach ... ale stosowanie olejka zapobiega powstawaniu u mnie rozstepow i cellulitu :)

U mnie terminy sa 3 :) WG p.d.o.m. (nie jest pewny, nie pamietam dokladnie :) ) 18 marzec, wg USG to 15 i 12 marzec :) a urodze zapewne 22 (moje przeczucie) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3gg5o6l6p.png

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnt5od5gzr69r7.png

Odnośnik do komentarza

WItajcie kochane mamuski ;)

Życzę WAM aby w Nowym Roku nasze pociechy zdrowo rosły i zdrowe sie urodziły, aby nasze rodzinki też były zdrowe i zeby kryzys nas nie dotknął :smile_$:

My jedziemy na Sylwestra do znajomych - też 'zaciążonych" - śmiejemy się ze mamy zlot ciężarówek :36_1_1:

Witam Agnes! na dołaczenie się do naszej grupki nigdy nie jest za późno !! :D ja mam termin na 26 marca a też mogę wylądować w kweitniu ! kto to wie?? ;) no chyba ze będę miała umówioną cesarke :D

Kathi - ja też jak jeżdze samochodem to maleństwo się wierci ! a tak wogóle to prowadzenie samochodu robi sie co raz cięższe...muszę odchylać oparcie do tyłu, żeby nie gnieść brzuszka, ale przez to nie dosiegam do drążka zmiany biegów :D

Ok uciekam bo jescze trzeba zrobic amnicure, przygotować sałatki i głowę umyć na wieczór :) ostatni wolny... aaaa kupiłam butelke szmpana Piccolo o smaku truskawkowym!! no nawalimy sie z kumpela tymi bąbelkami , ze hej :Cherlipanii:

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Agnes :)
Kejtik ja z prowadzeniem samochodu nie mam problemu :) odchylam troszke oparcie do tylu i jest lepiej :P ale jakos tak dziwnie, kiedy jade jako pasazer tu jest problem :P mala chyba woli jak mamusia prowadzi :P nie ujmujac nic mojemu mezowi (jest dobrym kierowca :P)

U mnie sylwester wyglada tak :) Teraz piore ubranka :) i bede sie uczyc ... pozniej ogarne sie i odkurze ... a wieczorkiem jedziemy (ja, maz, moi rodzice i piesek ... kotki zostaja w domku :P) do babci na imienino sylwester :) oczywiscie spotkanie rodzinne ... ale juz zapowiedzialam godz 1 ewakuuje sie do domu :) jak chca moga zostac i odbiore ich na drugi dzien :P ja musze sie uczyc i tym samym wyspac a moja matula niestety jak to kobita pracujaca musi byc jutro w pracy ;/
A no oczywiscie moja matula stwierdzila, mamusia musi byc ladna i mam dzisiaj sobie losy zafarbowac :P bo mam juz odrosty ;/ ja jakos nie mam ochoty no ale luz ... jak mus to mus :)
wiecie co nie wiem czy wy tez tak macie, ale od wczoraj ruchy malej sa bardzo mocne :) wczesniej bylo to odczuwalne ruchy ale delikatniejsze ... teraz jakby jej juz miejsca brakowalo :)

Co najważniejsze :)
Moje drogie marcoweczki :) chcialabym Wam zyczyc udanej zabawy sylwestrowej, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, spełnienia marzeń, osiagniecia postawionych przez siebie celow, szczesliwego porodu, zdrowego dzidziusia :) i oczywiscie by w waszych rodzinach goscilo tylko szczescie, radosc, pomyslnosc pod kazdym wzgledem i byscie mialy sile jeszcze po codziennych trudach wejsc na nasze forum i podzielic sie tymi radosciami z nami :)
Buziaki dla Was wszystkich :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3gg5o6l6p.png

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnt5od5gzr69r7.png

Odnośnik do komentarza

Agnes witaj marcóweczko!!!!!! mamy ten sam termin :Śmiech:

Kasiakp gdzie się podziewasz?????

Kathi jak już ufarbujesz włosy to pokaz się nam :Śmiech:

Kejtik, Emilcia jak u Was sylwester?

Ja już przygotowana na siedzenie w domku-pewnie jeszcze drzemka mnie czeka ale do polnocy zdążę się wyspać :Oczko:

Udanego Sylwestra-może nie szampanskiego ale w miłej atmosferze i wszystkiego dobrego w Nowym Roku drogie marcóweczki!!!!!!!!!

http://dl4.glitter-graphics.net/pub/851/851814rm82k14a1z.gif

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

A mój dzidziuś 01.01.2009 roku dostał pierwszej czkawki. Wcześniej zdarzało mu się miarowo poruszać, ale wiem, że to czkawka nie była.

Teraz miał dokładnie takie objawy:

Co się dzieje z Tobą Mamo:
To dziwne miarowe pulsowanie w brzuchu to bicie serca dzidziusia? Nie. To jest zwykła czkawka! Nie martw się malcowi nic nie grozi.
Źródło: TYDZIEŃ 30 ? Ciąża tydzień po tygodniu - naObcasach.pl

Miałam wczoraj niezłe wyrzuty sumienia, bo zjadłam 3/4 wielkiej paczki czipsów. Ciekawe, czy to nie od tego ta czkawka.
Teraz trzeba się zdrowo odżywiać :36_17_7:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/v/vgsx049lm.png

Odnośnik do komentarza

WITAM W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!

Wrócilismy własnie do domciu. Sylwester udany . Wytrzymałam do 2.30 - wypiłysmy z kolezanka (też ciężarną) 2 butelki szampana ... Piccolo truskawkowego i owoce tropikalne! :D babelki były super!

Niestety pojawił sie ostatnio u mnie problem z puchnięciem... dłonie i stopy. czy wy tez tak macie?

słoneczny_blask - ja czipsy podjadam od czasu do czasu :) ale nie odnotowałam po nich żadnych skutków ubocznych ;) poza tym przyznam sie, ze ostatnio troszke pofolgowałam.. MacDonald, frytki, chickenburger... jak to mj mąż nazywa i mnie za to gani - śmieciowe jedzenie.... ale jak tak kocham kartofelki.... ;)

Odnośnik do komentarza

ello ello juz w nowym roku :) jak minal wam sylwester?? U mnie w sumie dobrze :) tez sie opilam szampana ale oczywiscie typu piccollo dla dzieci :) dzisiaj tez sie nim raczylam :P od tych bąbelkow w glowie sie krecilo :)
co do jedzonka ... to przyznam sie, ze rowniez od czasu do czasu pochlone jakies frytki albo cheesburgera :P ale raz na jakis czas ... normalnie to raczej chyba odzywiam sie dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3gg5o6l6p.png

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnt5od5gzr69r7.png

Odnośnik do komentarza

witajcie noworocznie

u nas sylwester kameralnie w domku. Mieliśmy wypic Picollo-Damianek tak bardzo chciał ale nie doczekał połnocy i usnął więc dopiero wczoraj w południe wypilismy. A Nowy Rok przywitalismy z mężem na balkonie patrząc na fajerwerki i popijając oranżadę :Oczko:
co do jedzenia tych "niewskazanych i niezdrowych" rzeczy to ja jem jak mam ochote-bez przesady-raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Halloł

Anya - wszyscy dochodzą do siebe po szoku jedzeniowym jakim były Święta ;)

my wciąż ganiamy za domowymi sprawami Bartycka itp

Ostatnio chce mi się ciągle spac....

Ale mamy PIĘKNĄ ZIMĘ!!! :D
Nareszcie troszke mrozu.. moze wybije robactwo i zarazki

Moja myszka ostatnio cudnie kopie, a ja zauważyłam u siebie na twarzy ten tajemniczy usmiech, który wykwita tylko na twarzach cieżarnych kobiet... o ich małym sekrecie... to jest najpiekniejszy okres w naszym życiu... choc jest co raz cięzej ;D nie mam siły ubierać sie w te wszystkie warstwy ciuchów.. bardzo szybko się męczę. Nie mogę za długo i stać i siedzieć ..hihi teraz łózeczko jest cennym darem

Odnośnik do komentarza

A ja mam mętlik w głowie. Połowa osób pyta po co jeszcze chodzę do pracy, po co się tak męczę, że powinnam już siedzieć w domu, szykować kącik dla potomka i czytać poradniki. Druga połowa, że jak teraz polegnę na łóżku z laptopem, to będzie mi strasznie ciężko urodzić i że powinnam pracować jak najdłużej - najlepiej do ostatniego dnia. Normalnie kręćka można dostać.:36_19_2:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/v/vgsx049lm.png

Odnośnik do komentarza

słoneczny-blask - ja miałam ten sam dylemat, ale ostatnio podjełam męską decyzje - w pracy nikt nie doceni tego, ze przychodzisz.. niby są mili, a za plecami tyłek i tak i tak ci obrobią... dlatego z godnością i z honorem idę w tym tygodniu po zwolnienie lekarskie :D tzn do końca tygodnia zaplanowałam, ze przygotuję raporty, porobie porzadki i już !
Inną sprawą która mnie motywuje do pójścia na zwolnienie lek to brak siły do ubierania się - nie mogę juz nawet zakałdać samodzielnie skarpetek... poza tym jest slisko ....:36_1_64:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...