Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 3 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Oliwce jak wychodziła dolne jedynki, to marudziła, ale była do zniesienia, jak wyszła górna lewa jedynka, to troche gorzej było, teraz idzie kolejna jedynka na górze i jest najgorzej ::(: Teraz przy zasypianiu tak marudziła i nie chciała jeść, a jak się tylko trąciła w dziąsło, to ryczała od razu ::(: Więc pierwszy raz przy zębach dałam jej czopka przeciwbólowego... Nie była zadowolona :Kiepsko: Ale jakoś szybko sie uspokoiła, po minucie... To chyba niemożliwe, żeby tak szybko zadzaiłał, może stwierdziła że nie ma po co marudzić, skoro czopki za to wsadzają :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Wybraliśmy się dzisiaj po południu na grzyby, ja sobie szłam asfaltówką z Oliwką w chuście i teściową u boku, a mąż z resztą swojej rodziny byszowali w poszukiwaniu grzybków, trochę się uzbierało i Szymek właśnie je szykuje do suszenia ::):

Odnośnik do komentarza

Freedom84
jadzik
Mam męża w domu, bo urlop mu się zaczął, więc nie będę miała czasu na pisanie, wybzczcie ::):

Szkoda, a co mąż okupuje kompa? :D

O nie nie, trochę siedzi, ale spędzamy czas razem :D I w domu jest trochę do roboty, wiec nadrabiamy jak mamy czas ::):

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza dziś, wszytko w porząsiu :) Czasami mam bóle brzucha w okolicach pępka(takie uczucie jakby coś się tam naciągało), lekarz powiedział, że mam odpoczywać ale też nie przesadzać z tym odpoczynkiem i że nie jest powiedziane, że mam wcale nie nosić Emilki.Szyjka jest w porządku, nie skróciła się. Zobaczymy w kolejnych miesiącach jak będę się czuła, mam nadzieje,że dam jakoś radę. Czasami chciałabym już urodzić ale jak pomyślę jakie będzie zamieszanie to wolę lepiej poczekać :D:D Emilka jest teraz taka żywa, że z oka jej nie można spuścić. Nie raczkuje jeszcze płynnie tylko zrobi tak trzy kroki i siada albo na brzuchu się kładzie. Najlepsze jest to, że zaczyna się podnosić przy meblach, raz ją przyłapałam w pozycji wpół zgiętej na wyprostowanych nóżkach - trzymała się szafki. Musze pomyśleć o zabezpieczeniach szuflad bo już sama sobie otwiera jak dopełznie i je obgryza. A dziś lekko paluszki sobie przymknęła :( Nie wiem skąd bierze tyle energii ?? ps. Te upały mi dokuczają, męczą :(

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom, dobrze, że wszystko w porządku z dzidzią w brzuszku i fajnie, że Emi tak sobie już radzi z przemieszczaniem (chociaż napisałaś, że nie do końca ;) A brzusia już widać? Pewnie już tak. Ale czy mocno? Bardziej niż w pierwszej ciąży w tym samym tygodniu? Słyszałam, że w drugiej ciąży brzuszek szybciej wyskakuje do przodu.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

asiula84
Freedom, dobrze, że wszystko w porządku z dzidzią w brzuszku i fajnie, że Emi tak sobie już radzi z przemieszczaniem (chociaż napisałaś, że nie do końca ;) A brzusia już widać? Pewnie już tak. Ale czy mocno? Bardziej niż w pierwszej ciąży w tym samym tygodniu? Słyszałam, że w drugiej ciąży brzuszek szybciej wyskakuje do przodu.

Chyba nie ma wielkiej różnicy brzuszków, a nawet wydawało mi się na początku miesiąca że mam mniejszy brzuch niż wcześniej- porównywałam z sukienką, którą miałam założoną rok temu na weselu. A powinnam mieć większy bo mam szybciej termin. Ale to może też od tego zależy, że mi zostało 7 kg po poprzedniej ciąży a zwłaszcza w bioderkach .... Napewno nie jest większy, porównywalnie prawie taki sam :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny, co tak pusto? U nas z nowości to tyle, że Emilia już płynnie raczkuje a najlepsze w tym jest to, że robi to tylko jak ją coś zainteresuje np. nowa zabawka, pilot, kapeć, czy coś innego niedozwolonego co leży gdzieś w zasięgu jej wzroku. Musiałam ją trenować, żeby w końcu pokazała, że potrafi :D teraz wszędzie jej pełno, właśnie dorwała się do kosza z wypraną bielizną i obgryza metki w koszulkach tatusia, co do gryzienia to te jej dwa siekacze potrafią niezły ból sprawić, z rana mnie pogryzła na powitania:D

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom, moją Ulę próbujemy zachęcić do częstszego przewracania na brzuszek z plecków zabawkami (pokazała, że umie, ale rzadko to robi), ale gdy tylko zauważa, że zabawka jest poza jej zasięgiem to traci zainteresowanie i szuka czegoś bliżej ;P Ula na szczęście swoich jedyneczek używa ewentualnie tylko do gryzienia palca mamy, cycusie zostawia w spokoju :) (bo rozumiem, że o powitalne ugryzienie było w cycusia?)

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

asiula84
Freedom, moją Ulę próbujemy zachęcić do częstszego przewracania na brzuszek z plecków zabawkami (pokazała, że umie, ale rzadko to robi), ale gdy tylko zauważa, że zabawka jest poza jej zasięgiem to traci zainteresowanie i szuka czegoś bliżej ;P Ula na szczęście swoich jedyneczek używa ewentualnie tylko do gryzienia palca mamy, cycusie zostawia w spokoju :) (bo rozumiem, że o powitalne ugryzienie było w cycusia?)

Nie, ugryzła w nadgarstek od wewnętrznej strony :D

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

IWA23
Moja ostatnio lubi jak ja siedzę na sofie z nogami do góry i stopy mi odstają trochę,ona w tedy chodzi przy nich schyla się i łapie mnie zębami za dużego palca :)

:36_1_1: Dobre :D:D

Ja to nie mogę Emi spuścić z oka, dziś chyba z 5 razy się przy meblach podniosła i sobie stała ;/

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...