Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nikiikaka

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 1. nikiikaka

  Konkurs: "Dzień Rodziny"

  Moja kochana cudowna rodzinka!
 2. Gdy Gabrysia go ujrzała w wielkim strachu była cała. Łezki w oku, strach w spojrzeniu.. nie było mowy o przytuleniu A on słodki i uroczy, patrzył prosto w jej niebieskie oczy Ogonkiem pomerdał wesoło, lizał wszystkich znajdujących się w koło. Nero tak nazwaliśmy , dla Gabrysi kupiliśmy. Jej reakcja nas zaskoczyła i trochę zasmuciła. Ze spokojem i wytrwale Gabi przyzwyczajaliśmy, że Nero będzie z nami stale :) Zaczęło się od dotknięcia ręką ogona.. jaka wtedy była przerażona.. Lecz po kilku godzinach z zaskoczenia głaskania, cała była uradowana. Teraz Nero jej najlepszym przyjacielem jest, uczy miłości, odpowiedzialności - wszystko the best :)
 3. nikiikaka

  Konkurs "Kurczaki Luzaki"

  A ja do dzisiaj nie otrzymałam nagrody :(
 4. Od kiedy wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim staram się każdą wolną sekundę poświęcać Gabrysi. Na początku było ciężko rozstawać się z małą. Niestety tak trzeba było. Teraz się już przyzwyczaiłyśmy. Mała ma 14 miesięcy i po moim powrocie z pracy słyszę w drzwiach jej "szeeeesc" i daje buziaczka. Później wspólnie gotujemy obiadek i bawimy się. Teraz są to zabawy na dworze. Mała uwielbia kiedy jej się chowam i musi mnie szukać. Poza tym spacerujemy i poznajemy świat. Kocham ją bardzo i jej odpowiedzi na pytania : "Gdzie leci gołąbek" a ona pokazuje na niebo i "fryyyy". Razem karmimy kury i wołamy "dziudziu" Szukamy na niebie lecącego samochodu. Sprawdzamy prawa ciążenia, kiedy Gabrysia przy maratonie się przewraca. Poznajemy smak piachu ... Huśtamy się wysoko do góry. Jeśli zostajemy w domu rozkładamy zabawki po całym pokoju i na komendę np"klocek" szukamy klocka. Sprzątamy w domu:) Dla zapracowanych mam : "pamiętajmy, że nie tylko czas spędzony z dzieckiem jest ważny - lecz intensywność i to czy wykorzystujemy jak najlepiej wspólne chwile.
 5. Ulubionym bohaterem mojej Gabrysieńki Jest Nemo, taki piękny malusieńki. Kiedy rybka ta po ekranie pływa Moja Gabi w zachwytach się rozpływa. Choć niedawno roczek skończyła Tą postacią się zachwyciła. Wydaje mi się, że powód jest taki małe i piękne kochają dzieciaki.
 6. nikiikaka

  Konkurs "Kurczaki Luzaki"

  Moja 14miesięczną córeczkę rozśmieszam bardzo często. Jest bardzo wesołym dzieckiem. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Gilgotanie po całym ciele, czy robienie akuku zza łożka to podstawowe sposoby. Najciekawszy jest taki. Moja córeczka ma swojego ulubionego sąsiada. Podczas spacerów na podwórku kiedy go widzi śmieje się w głos. Sąsiad ma zeza. Gabrysia uwielbia na niego patrzeć. Na tego Pana mówią Brylu :) Tak więc kiedy córka ma zły humorek wystarczy zezowata minka i tekst : " Idzie Pan Brylu" Jej radość jest nie do opisania.
 7. nikiikaka

  Opowiadanie wigilijne

  Niech dziś cała rodzina się zbierze , przy Wigilijnym stole Niech opłatkiem się połamie nawet wróg z wrogiem Niech wybaczą swoje winy i z miłości podziękują Niechaj wszyscy z Boga Narodzenia wdzięcznie się radują :)
 8. W tych sprawach wizyty kontrolne u lekarza nie zaszkodzą.. brak czasu - ale to chodzi o nasze zdrowie ...
 9. nikiikaka

  Mama ze złodziejem

  moze pisze scenariusz swojej przyszlosci ?
 10. Ja jestem pół roku po porodzie ale ból pamiętam do dziś ... było strasznie ... popękana .. mdlejąca z bólu i płaczu, urodziłam naturalnie ... choć jak poźniej się dowiedziałam były wskazania do c/c
 11. 6 miesieczna Gabrysia koło 20 już smacznie śpi, oczywiście jak ma dobre dni ... przy gorszych do 21 się meczymy ^^
 12. Ta osobista opieka dotyczy bardziej faktu, kiedy pobierasz z osrodka pomocy społecznej dodatkowe pieniądze ...
 13. Gabrysia 3200 a poród ehhhhh straszny ...
 14. Od 8 do 16 ;/ i ponad 70 km do pracy .. masakra
 15. Też mi się zdarza jedną ręką działać :>
×
×
 • Dodaj nową pozycję...