Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z astmą i cukrzycą


Rekomendowane odpowiedzi

Aneczka23
IWA23
A u nas zębole,się szykują następne młoda w dzień jest nie do zniesienia, wychodzą dolne dwójki.
Pogoda do bani dla moich dzieci bo w wakacje w domu to im nie pasuje,ja lubię takie pogody bo jestem domatorka i jak nie muszę nigdzie wychodzić i cały dzień w piżamie to dla mnie raj :)

I mam nadzieję że to lepsze samopoczucie u Wiki już pozostanie :) Czego z całego serca życzę i Szymusiowi też.
Nie Dziekuje zeby nie zapeszyc:) u mojej Wiki to 1 zab wyszedl jak miala prawie rok:( teraz ida ale bardzo powoli i jak juz to po dwa na raz:( Dzisiaj tez byla straszna maruda i dalej ida luzne kupy:(
Mam wyniki tego badania na tarczyce i niestety jest powiekszona i nie ma wyraznego podzialu na platy:( nie wiem juz co mamy robic,boje sie kolejnych lekow u niej chociaz wiem ze to nie uniknione przeciez i tak juz caly arsenal bierze:( jutro kolejne badania.
U nas pogoda dzisiaj super,cieplutko i slonecznie:) oby jutro tez tak bylo:)
kochana Twoje pociechy to pecha maja w te wakacjie z ta pogoda:(a za miesiac znowu szkola:(
Zycze aby Hania sie lepiej poczuła:):):)

witam serdecznie !!! bratanice męża wyjechał 4 dziewczynki to za dużo !! z moimi plecami już lepiej mogę się schylać i spać bez bólu !! ale niestety moja kukuna od tygodnia miał stan podgorączkowy !! dziś byłam z nią u lekarza dal syropek na zaczerwienione gardełko witaminkę i paracetamol . dojechałam do domku i gorączka się podniosła do 38, 5 ale moja lalka jak zwykle twarda i mówiła ze jej nic nie jest troszkę się bałam bo jeszcze nie była chora odkąd pojawiły się jej ataki ale jakoś udało mi się zbić do 37,5 i mam nadzieje ze tak zostanie . o 17 zasnęła i nadal śpi niech wypoci to paskudztwo .
ANECZKA MOJA KUKUNIA PIERWSZEGO ZĘBA DOSTAŁA TYDZIEŃ PO ROCZKU I RESZTA SZLA WOLNO JAK SKOŃCZYŁA 3 LATA TO MIAŁA WSZYSTKIE ZĘBY
a co do twojej wiadomości wiesz ja się już troszkę przyzwyczaiła ale boli mnie to ze nie mogę mu pomoc w maju jak byłam z wiki na rezonansie on leżał po udarze mój maż ja i mama umylismy go spakowaliśmy i pojechał karetka mówił w tedy ze skończy ze będzie się leczył ale co to dało nic nawet wypis ze szpitala w który jest tyle opisane na co on jest chory (szok) ale znów zacza to towarzystwo go tak na niego działa kocham go ale już nie wiem co mam robić .ma teraz kuratora bo zgłosiliśmy jego problem do sadu ! a co do zrobienia czegoś dla siebie nie stać mnie a z reszta nie chodzę fryzjera bo sama jestem fryzjerka eheh dobra kończę bo się rozpisałam napisze do ciebie wiadomość a jak twoje dzieciaczki

http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5eug037364.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60872.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv7306d8v4uc.png

Odnośnik do komentarza

lwiczka123
aneczka23
iwa23
a u nas zębole,się szykują następne młoda w dzień jest nie do zniesienia, wychodzą dolne dwójki.
Pogoda do bani dla moich dzieci bo w wakacje w domu to im nie pasuje,ja lubię takie pogody bo jestem domatorka i jak nie muszę nigdzie wychodzić i cały dzień w piżamie to dla mnie raj :)

i mam nadzieję że to lepsze samopoczucie u wiki już pozostanie :) czego z całego serca życzę i szymusiowi też.
nie dziekuje zeby nie zapeszyc:) u mojej wiki to 1 zab wyszedl jak miala prawie rok:( teraz ida ale bardzo powoli i jak juz to po dwa na raz:( dzisiaj tez byla straszna maruda i dalej ida luzne kupy:(
mam wyniki tego badania na tarczyce i niestety jest powiekszona i nie ma wyraznego podzialu na platy:( nie wiem juz co mamy robic,boje sie kolejnych lekow u niej chociaz wiem ze to nie uniknione przeciez i tak juz caly arsenal bierze:( jutro kolejne badania.
U nas pogoda dzisiaj super,cieplutko i slonecznie:) oby jutro tez tak bylo:)
kochana twoje pociechy to pecha maja w te wakacjie z ta pogoda:(a za miesiac znowu szkola:(
zycze aby hania sie lepiej poczuła:):):)

witam serdecznie !!! Bratanice męża wyjechał 4 dziewczynki to za dużo !! Z moimi plecami już lepiej mogę się schylać i spać bez bólu !! Ale niestety moja kukuna od tygodnia miał stan podgorączkowy !! Dziś byłam z nią u lekarza dal syropek na zaczerwienione gardełko witaminkę i paracetamol . Dojechałam do domku i gorączka się podniosła do 38, 5 ale moja lalka jak zwykle twarda i mówiła ze jej nic nie jest troszkę się bałam bo jeszcze nie była chora odkąd pojawiły się jej ataki ale jakoś udało mi się zbić do 37,5 i mam nadzieje ze tak zostanie . O 17 zasnęła i nadal śpi niech wypoci to paskudztwo .
Aneczka moja kukunia pierwszego zęba dostała tydzień po roczku i reszta szla wolno jak skończyła 3 lata to miała wszystkie zęby
a co do twojej wiadomości wiesz ja się już troszkę przyzwyczaiła ale boli mnie to ze nie mogę mu pomoc w maju jak byłam z wiki na rezonansie on leżał po udarze mój maż ja i mama umylismy go spakowaliśmy i pojechał karetka mówił w tedy ze skończy ze będzie się leczył ale co to dało nic nawet wypis ze szpitala w który jest tyle opisane na co on jest chory (szok) ale znów zacza to towarzystwo go tak na niego działa kocham go ale już nie wiem co mam robić .ma teraz kuratora bo zgłosiliśmy jego problem do sadu ! A co do zrobienia czegoś dla siebie nie stać mnie a z reszta nie chodzę fryzjera bo sama jestem fryzjerka eheh dobra kończę bo się rozpisałam napisze do ciebie wiadomość a jak twoje dzieciaczki
a jeszcze coś jestem zdecydowana na 2 dziecko troszkę się boje ale wierze ze będzie dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5eug037364.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60872.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv7306d8v4uc.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
Co u was jak zdrówko i pogoda,u mnie pogoda ładna ale młoda zaczyna mi coś charczeć,zajrzę wieczorkiem bo idę robić pierogi ruskie.

zdrówko ja caly czas na lekach wczoraj byłam u laryngologa bo mam dużo powiększonych węzłów na szyi i znów lekki , rtg kręgosłupa zrobiłam teraz czekam na wizytę u neurologa która mam w listopadzie hahaha . moja wikunia nadal gorączkuje ale jest lepiej lekki pomagaj przy zbiciu. pogoda bajeczna słoneczko grzeje ale cóż z tego jak moja lalka jest chora w czwartek chcieliśmy zabrać wiki w pierwszą podroż tirem ale cóż chora . teraz już śpi sen najlepszy na chorobę. pozdrawiam

w jakich województwach mieszkacie ??

http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5eug037364.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60872.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv7306d8v4uc.png

Odnośnik do komentarza

Podaj adres zaraz ci wyślę :) A ja nażarłam się za przeproszeniem jak świnia ;)U mnie ja i dzieci uwielbiamy ruskie.
A Hanula jak płacze to ma głos krtaniowy,był spokój i zaś a co najlepsze zęby następne idą i tak sobię myśle czy ona mi na zęby tak nie będzie chrypła.

Odnośnik do komentarza

lwiczka123
IWA23
Co u was jak zdrówko i pogoda,u mnie pogoda ładna ale młoda zaczyna mi coś charczeć,zajrzę wieczorkiem bo idę robić pierogi ruskie.

zdrówko ja caly czas na lekach wczoraj byłam u laryngologa bo mam dużo powiększonych węzłów na szyi i znów lekki , rtg kręgosłupa zrobiłam teraz czekam na wizytę u neurologa która mam w listopadzie hahaha . moja wikunia nadal gorączkuje ale jest lepiej lekki pomagaj przy zbiciu. pogoda bajeczna słoneczko grzeje ale cóż z tego jak moja lalka jest chora w czwartek chcieliśmy zabrać wiki w pierwszą podroż tirem ale cóż chora . teraz już śpi sen najlepszy na chorobę. pozdrawiam

w jakich województwach mieszkacie ??
Oj kochana wczoraj wieczorkiem napisalam do ciebie a nie zapisalo sie:(
to teraz tak wskrocie napisze: super ze zdecydowalas sie na dzieciatko tylko teraz uwierz ze wszystko bedzie dobrze i urodzisz piekne i zdrowe dzieciatko:):) z calego serca tego zycze i czekam na dobre wiesci w tej sprawie;););)
a jak dzisiaj sie czuje Wiki? i ty?
ja mieszkam w woj.lubuskim

Odnośnik do komentarza

IWA23
Podaj adres zaraz ci wyślę :) A ja nażarłam się za przeproszeniem jak świnia ;)U mnie ja i dzieci uwielbiamy ruskie.
A Hanula jak płacze to ma głos krtaniowy,był spokój i zaś a co najlepsze zęby następne idą i tak sobię myśle czy ona mi na zęby tak nie będzie chrypła.

nie mow bo jeszcze napisze hahaha;);)
A Hania ma popuchniete dziasła?

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
IWA23
Podaj adres zaraz ci wyślę :) A ja nażarłam się za przeproszeniem jak świnia ;)U mnie ja i dzieci uwielbiamy ruskie.
A Hanula jak płacze to ma głos krtaniowy,był spokój i zaś a co najlepsze zęby następne idą i tak sobię myśle czy ona mi na zęby tak nie będzie chrypła.

nie mow bo jeszcze napisze hahaha;);)
A Hania ma popuchniete dziasła?

Wiesz gdybym wiedziała że szybko dojdą i w całości, nie popsute to bez zastanowienia bym poszła wysłać ale pocztą chyba jedzenia nie wysyłają ;) muszę siostry zapytać bo pracuje na poczcie :)
A Hani szykują się dolne dwójki bardziej prawa bo już jej to nabrzmienie przeszkadza bo co chwile językiem jeździ po tej stronie.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Aneczka23
IWA23
Podaj adres zaraz ci wyślę :) A ja nażarłam się za przeproszeniem jak świnia ;)U mnie ja i dzieci uwielbiamy ruskie.
A Hanula jak płacze to ma głos krtaniowy,był spokój i zaś a co najlepsze zęby następne idą i tak sobię myśle czy ona mi na zęby tak nie będzie chrypła.

nie mow bo jeszcze napisze hahaha;);)
A Hania ma popuchniete dziasła?

Wiesz gdybym wiedziała że szybko dojdą i w całości, nie popsute to bez zastanowienia bym poszła wysłać ale pocztą chyba jedzenia nie wysyłają ;) muszę siostry zapytać bo pracuje na poczcie :)
A Hani szykują się dolne dwójki bardziej prawa bo już jej to nabrzmienie przeszkadza bo co chwile językiem jeździ po tej stronie.
ok to sie dowiedz i jak cos to nastepnym razem czekam na obiadek haha

Wiez oby szybciutko zabki Jej wyszly i bedzie miala dziewuszka spokoj:)no i Ty tez:)

Odnośnik do komentarza

a tak pozatym to jestesmy juz w domku:) oczywiscie na przepustce ale wazne ze w domku:) Wiki je,pije i narazie nic jej nie dokucza:) z krtania byly problemy po znieczuleniu ale dala rade;) jutro moze bedzie juz wynik wiec siedze jak na szpilkach ale w glebi mam wrazenie ze bedzie dobrze zwlaszcza ze Szymka wynik byl ok. wiem ze nie powinnam ich laczyc ale taka natura;)

dziewczyny co taka cisza na forum? ASSIIA na wczasach a wy co lenistwo niedzielne was ogarnelo:36_1_1:

IWA wiez ze wczoraj dostalam od ciebie 4 takie same wiadomosci:) a tak pozatym jak dzisiaj u ciebie?problem zniknal?:36_2_39::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Aneczka bo ta moja sieć ostatnio szwankuje,problem był jednodniowy,przyszedł nagle nic mnie nie bolało,ale pomęczyłam się pół dnia i przeszło :)

Ja idę na 15 na ur do siostrzeńca,mąż wziął chłopców i już wyszli bo u nas zjazd motorów dziś i poszli porobić fotki na dwa aparaty :)

Odnośnik do komentarza

Ja poszłam dziś na ten zlot motorów,super sprawa chociaż ja jestem miłośniczką ścigaczy.Spotkałam tam moją wychowawczynie z zawodówki,nawet nie wiedziałam że z mężem mają taką pasję.Potem poszliśmy na ur.do mojego chrześniaka wracając z kropiącego deszczyku zmieniło się w ulewę potworną i chyba było to najfajniejsze z dzisiejszego dnia,było ciepło a my mokrzy aż do bielizny a śmiechu było kupe :):)

Odnośnik do komentarza

Ale numer miałam nie robić urodzin tylko w zamian sobie coś fajnego kupić,ale moja siostra pytała mamy czy coś robię a mama że zapraszam tylko na kawe i ciasto i że nie chcę prezentów tylko kasę bo zbieram na buty :)
I jednym słowem muszę upiec to ciasto bo normalnie się do mnie wpraszają ;)

A tak po za tym co u was u mnie spokój,byłam dziś ważyć małą i ma 9980kg :)

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ja poszłam dziś na ten zlot motorów,super sprawa chociaż ja jestem miłośniczką ścigaczy.Spotkałam tam moją wychowawczynie z zawodówki,nawet nie wiedziałam że z mężem mają taką pasję.Potem poszliśmy na ur.do mojego chrześniaka wracając z kropiącego deszczyku zmieniło się w ulewę potworną i chyba było to najfajniejsze z dzisiejszego dnia,było ciepło a my mokrzy aż do bielizny a śmiechu było kupe :):)

super ze byliscie zadowoleni:) najwazniejsze ze sie dobrze bawiliscie pomimo deszczu:)

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ale numer miałam nie robić urodzin tylko w zamian sobie coś fajnego kupić,ale moja siostra pytała mamy czy coś robię a mama że zapraszam tylko na kawe i ciasto i że nie chcę prezentów tylko kasę bo zbieram na buty :)
I jednym słowem muszę upiec to ciasto bo normalnie się do mnie wpraszają ;)

A tak po za tym co u was u mnie spokój,byłam dziś ważyć małą i ma 9980kg :)
A kiedy masz urodzinki?tylko szczerze to tez sie wprosze;);););)

Odnośnik do komentarza

Dziś miałam komisję tzn Mati ma przedłużone na następne trzy lata :)
Aneczka nie wiesz co trzeba załatwić aby w orzeczeniu też zaznaczyli pkt.7 bo ja mam tylko zaznaczony 8 a co trzeba załatwić albo napisać aby był i też pkt 7 nie wiesz ?:)
U mnie dobrze dzieci odpukać zdrowe,w piątek idziemy ściągnąć gips i na zdjęcie i zobaczymy co dalej,w poniedziałek zaś do alergologa spirometrie zrobić i załatwić papiery na następną komisje dla starszaka:)
A co u was :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...