Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

***Nowy KONKURS fotograficzny!***

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki ann za wyjasnienia... :)
tak sobie tez pomyslalam, ze najlepiej jak na zdjeciu bedzie dwojka (dla tych co maja dylematy)
ale ja juz moje wstawilam i nie zmienie bo akurat jest chyba niepodwazalne w kwestii warunkow...:)
ani scrap ani obrobione ani od fotografa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrs_szaya

kurcze no to chcialam skasowac i nie widzie nigdzie ikony do skasowania :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mrs_szaya
kurcze no to chcialam skasowac i nie widzie nigdzie ikony do skasowania :/

jak klikniesz na zdjecie to pod tym powiekszeniem masz rozne ikony i m.in skasuj, albo skorzystaj z ikony edytuj i tam dalej tez masz mozliwosc skasowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrs_szaya

uff udało sie, ale teraz to troche male szanse mam :( juz tyle komentarzy :( no ale cóż. Spróbwać zawsze można

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ pojawiają się wątpliwości, co będzie ostatecznie decydowało o zwycięstwie wyjaśniamy, że decyduje łączna liczba zebranych punktów.

Kategoria "Ocena", którą widzicie pod zdjęciami nie ma związku z konkursem (jest ona średnią przyznanych punktów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojej strony dodam, że dla ułatwienia, stworzyłem nowy dział na forum, dostępny pod adresem: http://parenting.pl/fotograficzne/

Będą się w nim automatycznie (co 30 minut) pojawiać wszystkie nowe zdjęcia dodawane do konkursu. Dzięki temu będzie można na bieżąco śledzić, co nowego w konkursie :Śmiech:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to nie wiem... czy moja fotka lamie ten regulamin? jak znam zycie to pewnie tak? dziewczyny powiedzcie mi, bo sama zaczynam miec watpliwosci
wlasnie zestawienie tych minek oddaje klimat fotki, ale chyba faktycznie nie jest fair zamieszczenie tej foty w konkursie ?? Co myslicie ?? Usunac fote czy nie ?? Chyba usune...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

veann, a moze tylko jedna z tych fotek?? pierwsza albo trzecia np?? jak Juleczka wystawia jezyk??
bo czy nie fair to nie wiem ale to ewentualnie hamuje przed glosowaniem... a szkoda bo Twoja kruszynka sliczna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

..::VeAnN::.. niestety zdjęcie Twoje łamie regulamin :(

4. Użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie spełniające warunki niniejszego Regulaminu.
( Twoje zdjęcie jest jedno, ale na min kilkanaście rożnych )

5. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej obróbce komputerowejj ( Twoje zdjęcie zostało poddane obróbce aby powstał właśnie taki efekt :(

musimy przestrzagac regulaminu, bardzo mi przykro mimo, że zdjęcie jak i kruszynka jest śliczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, juz usuwam... ale troszkę przykro, bo w konkursie jest wiele innych obrabianych zdjęć, a jednak nie muszą być usuwane :( trochę to niesprawiedliwe :(

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ann ma racje, każda dziewczyna której zdjęcie narusza regulamin- dostaje powiadomienie.
Takie zdjecia które łamią regulamin nie będą brane pod uwagę w ostatecznej ocenie - nawet jeśli nie zostaną usunięte.

..::VeAnN::.. nie smuć sie proszę, tylko bawmy się dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

konkurs fotograficzny zbliża się do końca, niedługo zamknięcie głosowania.

Mam niestety wrażenie, że w niektórych wypadkach emocje i chęć wygranej przeważają nad dobrymi obyczajami. Zauważyliśmy kilka przypadków, w których użytkownicy zakładali dodatkowe konta tylko po to, żeby oddawać głosy na swoje zdjęcia - nie będę w tym momencie wskazywał nikogo palcami - osoby, które próbowały sobie w ten sposób pomóc, mogą sprawdzić, że zdobyte w ten sposób głosy zostały usunięte.

Bardzo prosiłbym o powstrzymanie się przed tego typu działaniami - system ma wbudowane szereg zabezpieczeń, które wykrywają takie próby, a ponadto każde zwycięskie zdjęcie zostanie jeszcze sprawdzone pod kątem uczciwości głosowania.

Pamiętajmy, że chodzi o dobrą zabawę, nie o wygrywanie w nieuczciwy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrs_szaya

maaatko naprawde? no ja nie kapuje po co byc tak głupim, bo tylko głupotą to można nazważ.
Ehh... Bez sensu naprawde. tez bym chciala wygrac bo taki prezent szczegolnie przed swietami to jak z nieba, ale bez przesaaaaady.. przeciez to zabawa.
Wstydźcie sie oszusci !!!!!!!! i to jeszcze mamusie... ale przykład dajecie dzieciom.. nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż mogę powiedzieć - tylko tyle, że sytuacja powtórzyła się po raz kolejny już po napisaniu przeze mnie pierwszego postu w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawde brak słów ręce i nogi opadają przecież to tylko zabawa na litość boską niec sie nie stanie jak moje dziecko nie wygra to nie koniec świata

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:( szkoda, że tak niektórzy grają nie fair :(

czekamy na wyniki :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrs_szaya

justynko zgadzam sie wpełni, ale niektórzy mają taki syndrom wyscigu szczurów... ehh... polska mentalnosc... niestety... najgorsze ze to mamy ... żenujące naprawdę

ps. ja z góry wiedzialam ze nie wygram, ale przeciez chodzilo o zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem trzeba sie cieszyć z tego co sie ma ja ma cudna córeczkę i dla mnie jest ideałem tak jak dla każdego rodzica - matki jego dziecko ale żeby oszukiwać w konkursie najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci a nie wygrana w konkursie

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pocieszenie dodam, że - moim zdaniem - dość skutecznie wyłapujemy takie próby. A to oznacza, że ostateczne wyniki będą uczciwe :Śmiech:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie by nawet do glowy nie przyszlo zeby cos takiego robic...
jasne ze to tylko zabawa, zeby to jeszcze byly ciezkie miliony do wygranai to bym moze sprobowala zrozumiec rozumowanie tych osob choc i tak nie popieram :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrs_szaya

to jest poprostu żałosne i żenujące... bo na dluzszą mete takie mamusie świecą przykładem dla swoich dzieci... mam nadzieje że choć troche im głupio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej sytuacji pare glosow zostalo usunietych ale wierzcie mi ze to nie byly zakladane konta przezemnie. To rodzinka chciala zaglosowac a ze pierwszy raz wogole jestem( oni zreszta tez )na tym forum to musialam sie zalogowac tak jak i oni. Oczywiscie pretensji nie mam :) Nie wiedzialam tylko ze rodzinka nie moze glosowac :P Przy nastepnym konkursie bede wiedziec :) I moze wtedy wygram :) a jak nie to niewazne. Uczestnictwo i wspolzawodnictwo sie liczy a nie wygrana :)

Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...