Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

viosna
ja póki co mam bardzo miękkie piersi, żadnej siary, ani niczego, co zapowiadałoby, że będzie w nich pokarm...no ale zobaczymy

Viosna ja też....
a jak było wcześniej? ja mniej więcej do sierpnia to miałam wielkie twarde banie dlatego mnie to trochę dziwi bo chyba powinno być na odwrót... już sama nie wiem

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

hmmmm to może tak ma być???
a Wy kiedy macie gina, bo ja to na oczy jeszcze tu gina nie widzialam a w czwartek zobaczę ale tylko polożną i chyba muszę się upomnieć o jakieś usg jak maluch jest ułożony?
kurcze wkurza mnie brak samochodu i perpektywa uziemienia do 20-stej...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

mam teraz straszny moralny dylemat.
Okazało się, że moja suczka (9 letnia) ma ogromnego guza na brzuchu.
Dwa miesiące temu miała małe guzki, które wycięliśmy u weterynarza. był to dość skomplikowany zabieg, ale sunia jakoś to przeszła, finansowo też daliśmy radę, bo koszt był 300 zł.
Teraz ma najprawdopodobniej przerzuty i guz jest wielkości dużej śliwki. nasz weterynarz powiedział, że on się nie podejmie takiej operacji, bo korzeń guza może być na organach wewnętrznych np żołądku i on nie ma warunków do takiego zabiegu. Że tego typu operacje można zrobić tylko w klinice we Wrocławiu.
I bardzo ważny jest czas, że musimy się zdecydować jeszcze w przeciągu tygodnia.
Do Wrocławia mamy kawał drogi, ale mąż dziś zadzwonił i okazało się, ze samo badanie, czy w ogóle nadaje się do operacji to koszt 200 zł, a jeśli operacja będzie możliwa to koszt operacji to około 1000 zł.
Wiem, ze przeliczanie życia na pieniądze jest straszne, ale razem z paliwem to może nas kosztować nawet 1500 zł i musielibyśmy wziąć pożyczkę i to teraz tuż przed narodzinami maleństwa.
Dodatkowo nie ma pewności, czy nie będzie kolejnych przerzutów, nie wiem też jak sunia zniesie taką długą podróż.
A z drugiej strony, gdyby nie ten guz, to piesia jest w świetnym stanie, nic jej nie dolega, ładnie je, bawi się i ogólnie jest żywiołowym pieskiem. Jak mam ją więc skazywać na uśpienie, skoro jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może jeszcze pożyć parę lat...
Ale też wiem, że za te pieniądze mogłabym zaszczepić moje maleństwo na np rotawirusy czy pneumokoki- a z tych szczepień raczej zrezygnujemy, właśnie ze względu na finanse...

Sama nie wiem, co mam robić...ryczeć mi się chce.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

u mnie dzis porzadki.pralka lata na okraglo.jeszcze musze poodkurzac i podlogi na szmacie przeleciec,a nie chce mi sie ze az..................dobrze ze chociaz pogoda dopisuje, wietrze posciel okna w domu pootwierane az milo :yuppi::yuppi:
z zakupow juz mi niewiele zostalo komoda z przewijakiem i kilka drobnostek.
a tak na marginesie ma-mmi nie wiesz gdzie mozna w naszej okolicy jakies fajne mebelki dla dziecka kupic rozwazam te z ikei ale chetnie bym jeszcze cos zobaczyla.a jak twoje darmowe probki dostalas juz jakies?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata
u mnie dzis porzadki.pralka lata na okraglo.jeszcze musze poodkurzac i podlogi na szmacie przeleciec,a nie chce mi sie ze az..................dobrze ze chociaz pogoda dopisuje, wietrze posciel okna w domu pootwierane az milo :yuppi::yuppi:
z zakupow juz mi niewiele zostalo komoda z przewijakiem i kilka drobnostek.
a tak na marginesie ma-mmi nie wiesz gdzie mozna w naszej okolicy jakies fajne mebelki dla dziecka kupic rozwazam te z ikei ale chetnie bym jeszcze cos zobaczyla.a jak twoje darmowe probki dostalas juz jakies?

Hej Gorzata ja jestem fanką IKEI zresztą mąż też.. komody z przewijakiem nie kupowaliśmy, ale sam przewijak montowany na ścianie (w ikei he he), stwierdziłam że w pokoju to ja mogę małego spokojnie opatrzeć w łóżeczku lub u nas w sypialni, natomiast łazienka jest nie za duża i ten myslę, że świetnie zda egzamin.
A co do mebli dla małego to też specjalnie nic nie kupuję... raz że nosimy się z kupnem domu dwa, że wydaje mi się to zbędnym wydatkiem teraz, ale pewnie tak dla dwu- trzy- latka coś pomyślę....
Też miałam plan sprzątania ale na tym się zakończyło... fakt, że u mnie też pralka i suszarka chodzą non stop od wczoraj masakra kto to poskłada...
Mam już dwa kody z którymi muszę udać się do aptek na resztę czekam.... Dzięki

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

gorzata
u mnie dzis porzadki.pralka lata na okraglo.jeszcze musze poodkurzac i podlogi na szmacie przeleciec,a nie chce mi sie ze az..................dobrze ze chociaz pogoda dopisuje, wietrze posciel okna w domu pootwierane az milo

No nie wierzę że masz na to wszystko siły... i to na szmacie.... ja z tym brzuchem bym ducha wyzioneła po umyciu podług w domu. Mam problem żeby samej skarpetki założyć lub kozaczki zdjąć... a co dopiero takie porządki. Zazdroszczę Ci takiej energi i możliwości ruchu bo ja to jak 100-latka się czuję! Wejdę po schodach na górę i zadyszkę łapię, nie mówiąc już o tym że chodząc ciągną mnie tak mięśnie w okolicy pachwin jakby moja macica miała się urwać.
Dziewczyny wy też tak dajecie radę ze sprzątaniem? Czy tylko ja taka pokraczna jestem?

http://s1.suwaczek.com/200203032341.pnghttp://s3.suwaczek.com/20090912050123.png

Odnośnik do komentarza

myślę, że decyzje podjęłam od razu, ale musiałam to przelać na papier.
Jeszcze musimy to z mężem przedyskutować, ale nie wyobrażam sobie, byśmy mogli jednak postąpić inaczej. musimy sunię ratowac, inaczej nie mogłabym sobie w oczy spojrzeć.

emilka co do sprawności fizycznej, to u mnie wynosi 0, wszystko sprawia mi problem, odpoczywam po najprostszych czynnościach

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

emika
gorzata
u mnie dzis porzadki.pralka lata na okraglo.jeszcze musze poodkurzac i podlogi na szmacie przeleciec,a nie chce mi sie ze az..................dobrze ze chociaz pogoda dopisuje, wietrze posciel okna w domu pootwierane az milo

No nie wierzę że masz na to wszystko siły... i to na szmacie.... ja z tym brzuchem bym ducha wyzioneła po umyciu podług w domu. Mam problem żeby samej skarpetki założyć lub kozaczki zdjąć... a co dopiero takie porządki. Zazdroszczę Ci takiej energi i możliwości ruchu bo ja to jak 100-latka się czuję! Wejdę po schodach na górę i zadyszkę łapię, nie mówiąc już o tym że chodząc ciągną mnie tak mięśnie w okolicy pachwin jakby moja macica miała się urwać.
Dziewczyny wy też tak dajecie radę ze sprzątaniem? Czy tylko ja taka pokraczna jestem?

Tak ja też się przyłączam.... zaniosłam właśnie pranie na górę z zamiarem poskładania i rozwieszania tam gdzie trzeba, niestety po wejściu zejściu i ponownym wejściu ciało mówi stop więcej nie dam rady, tak więc jestem znów na dole z kawką.... cholera jasna ja to myślałam, że to mój wiek (w pierwszej ciąży pracowałam do samego końca, czyli w sobotę byłam w pracy ostatni dzień, a w poniedziałek urodziłam), że za stara już jestem ale widzę, że nie tylko ja ;-):work:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a co tak cicho u nas dziś?
zmykam na parę minut może uda mi się coś zrobić tzn chyba już nic bo mąż w drodze do domu..
wkurzam się sama na siebie, że wszystko mi z takim trudem przychodzi, a takie mam z rana piękne plany!!!

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

dziewczyny spotkałyście się z tym zegarem:
Elektroniczny zegar pielęgnacji dziecka ITZBEEN BLUE | ITZBEEN | Dla mamy chłopczyka | Sklepy firmowe: Carriwell, Snuza, Luvion, Indowoods, Clippasafe, Itzbeen, Storksak,Babymel Lodnon,
?
a właściwie stoperem. Wydaje mi się, że to przydatne urządzenie, szkoda tylko, ze takie nowinki są strasznie drogie. Bo nie jest to skomplikowany mechanizm, płacimy tylko za pomysł. Jednak jakbym dostała w prezencie to bym się nie pogniewała.

Czytałam, że powinno się zapisywać, z której piersi i o której ostatnio karmiłyśmy, a tu wystarczy wcisnąć guzik, a do tego odmierza spanie, czy czas od ostaniego przewijania.
fajny gadżet:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

NAZACHWYCALYSCIE SIE NAM MOJA KONDYCJA, ALE SKONCZYLO SIE NA ROZWIESZENIU 3 PRAN I ODKURZENIU CHALUPY.NA SZMACIE MAZ POJEZDZI BO JA OPADLAM Z SIL A DO TEGO ZRONBILAM SOBIE KAWE I CHYBA BYLA CIUT ZA MOCNA BO 2 GODZ PO JESZCZE TRZESLY MI SIE RECE.:glass:A JESZCZE BY SIE PRZYDALO OGROD UPORZADKOWAC:15_8_215:ALE NIE MAM NATCHNIENIA, MOZE W PONIEDZIALEK SIE WEZME

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

viosna
dziewczyny spotkałyście się z tym zegarem:
Elektroniczny zegar pielęgnacji dziecka ITZBEEN BLUE | ITZBEEN | Dla mamy chłopczyka | Sklepy firmowe: Carriwell, Snuza, Luvion, Indowoods, Clippasafe, Itzbeen, Storksak,Babymel Lodnon,
?
a właściwie stoperem. Wydaje mi się, że to przydatne urządzenie, szkoda tylko, ze takie nowinki są strasznie drogie. Bo nie jest to skomplikowany mechanizm, płacimy tylko za pomysł. Jednak jakbym dostała w prezencie to bym się nie pogniewała.

Czytałam, że powinno się zapisywać, z której piersi i o której ostatnio karmiłyśmy, a tu wystarczy wcisnąć guzik, a do tego odmierza spanie, czy czas od ostaniego przewijania.
fajny gadżet:)
ja przy marysi pisalam z ktorej piersi karmilam i przez ile minut,ale piersia karmilam tylko 8 tyg bo mala miala nietolerancje na mojer mleko i zwracala wie cprzestawilismy ja na butle i :36_3_8:kochANIUTKA ZACZELA SPAC CALE NOCE OD 22/23 DO 7 RANO wiec ja niebardzo wiem co to nieprzespane noce:solar:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Viosna fajna sprawa muszę zerknąć u nas bo wysyłka z polski wiąże się zapłaceniem podatku (niemałego więc odpada)...
Madzia ten mersedes nie w moim typie i mam wrażenie, że w Twoim tez nie...
Sorry dziewczyny wam tu tak czasem przynudzam, ale nie mam tu nikogo... dookoła sami norwedzy co prawda bardzo życzliwi i mili ale nie ma to jak po polskiemu popisać:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...