Skocz do zawartości
Forum

Dobra książka w wolnej chwili


Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
mosia
ja wczoraj skończyłam książkę Danielle Steel "Ślub"
to moja pierwsza książka tej autorki ( dostałam ją od frani ), ale chyba nie ostatnia.
zawsze kojarzyła mi się z jakimiś romansidłami, raczej nieciekawymi, a tu taka niespodzianka.
książka bardzo mi się podobała, była ciekawa od początku do końca.
super, naprawdę fajna. :36_1_11:

Ja też ją czytałam jakiś czas temu, również mi się podobała bardzo ;))

Muszę się jej przyjrzeć w takim razie, bo autorka właśnie z romansidłami mi się kojarzyła do tej pory :) Ze dwie jej książki przeczytałam wieki temu i ckliwe do bólu, ale może inne też pisze :)

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Ja mam jeszcze 11 książek do przeczytania.I potem znowu pakę z książkami zamówię ;)

Tylko kurczę gdzie potem te książki trzymać...Bo mi się już niebawem na regale nie będą mieścić:hmm:

Oopsy gdzie,jak zamawiasz ksiazki? do siebie? czy jak w pl jestes to odbierasz?

Odnośnik do komentarza

(Nie)Boszczyk mąż Joanny Chmielewskiej :hahaha:

Cudna książka :) Tak się przy niej uśmiałam, jak mało kiedy :) Lekki kryminał w stylu autorki, ale z ogromną dawką humoru.
Muszę wrócić do książek tej autorki, bo przyznam, że zapomniałam o niej, a naprawdę świetnie pisze.

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie?! (Nie)Boszczyk mąż wprowadza nas w zawiłości zbrodni... gastronomicznej. Perypetie studentki prawa, jej świetnie gotującej ciotki i łasego nie tylko na pieniądze wuja wikłają się w przezabawny splot obyczajowo-romansowo-kryminalny.

Odnośnik do komentarza

moje osttanie przeczytane ksiazki

  • "Siostra"-Rosmund Lupton]bardzo fajnie sie czytalo,i szybko:usmiech:
  • Mroczny, wzruszający i zaskakujący thriller. Moja siostra nigdy by się nie zabiła, moja siostra nigdy by się nie zabiła, moja siostra nigdy… - rozpaczliwie powtarza Beatrice, odkąd poznała potworną prawdę. Zaginięcie, dni gorączkowych poszukiwań, wreszcie ciało znalezione w śniegu. Policja, przyjaciele, nawet matka – wszyscy wierzą w hipoteże „samobójstwo”. Ale nie Beatrice. Nie bacząc na niebezpieczeństwo, na własną ręke szuka przyczyn tragedii. Prawda okazuje się bardziej bulwersująca od najgorszych podejrzeń. A ta powieść – ostra jak brzytwa….
  • cztery opowiesci Stephena Kinga "Czarna bezgwiezdna noc"("1922", "Wielki kierowca", "Dobry interes" , "Dobrane malzenstwo")
  • raczej nie w moim typie,szczegolnie opis zbrodni w "1992" ale ksiazka i tak wciagnela:usmiech:

    "Wierzę w to, że w każdym człowieku jest drugi człowiek, obcy..." napisał Wilfred Leland James na pierwszych stronach swojego emocjonującego wyznania, które tworzy 1922, pierwszą z czterech niezwykle mrocznych, fascynujących opowieści Stephena Kinga, połączonych tematem kary. Dla Jamesa ów obcy budzi się gdy jego żona Arlette proponuje sprzedanie rodzinnego domu i wyjazd do Omaha wprawiając w ruch makabryczną spiralę morderstwa i szaleństwa. W Big Driver tajemnicza pisarka o imieniu Tess spotyka nieznajomego podczas długiej drogi do Massachusetts kiedy jedzie skrótem do domu ze spotkania klubu książki. Zgwałcona i porzucona na śmierć Tess obmyśla zemstę, która postawi ją twarzą w twarz z kolejnym obcym: tym wewnątrz niej samej. Fair Extension, najkrótsza z opowieści jest prawdopodobnie najbardziej nieprzyjemną i najzabawniejszą ze wszystkich. Zawarcie paktu z diabłem nie tylko ratuje Harry'ego Streetera od raka ale też bogato wynagradza za życie pełne urazy. Kiedy mąż Darcy Anderson wyjeżdża w kolejną podróż służbową, ona udaje się do garażu szukając baterii. Potyka się o pudełko pod stołem i odkrywa obcego wewnątrz swojego męża. To przerażające odkrycie oddane z jeżącą włosy intensywnością definitywnie kończy dobre małżeństwo - Good Marriage.

    • "Tarantula" Thierry Jonquet-ciekawa
    • Dlaczego Ewa czasem tak subtelnie się uśmiecha, a on wtedy z trudem ukrywa wściekłość i ból? Czemu są razem, skoro jest między nimi tyle wrogości? Jaka tajemnica mogła połączyć ze sobą tych dwoje? Dlaczego piękny tekst piosenki „The Man I Love” stał się dla nich sposobem na wyrażanie nienawiści w najczystszej postaci? To książka, w której rozpacz przenika się z perwersją. To historia kata i jego ofiary. Tylko dla dorosłych.
    • lekka przyjemna opowiastka o milosci:wink:
    • "Saga o ludziach lodu:Zauroczenie" Margit Sandemo
      "Zauroczenie" to książka przepojona zmysłowością i tajemnicą. Silje poznaje miłość swojego życia, jednocześnie dowiaduje się, że jej wybranek zdecydowanie nie jest zwyczajnym mężczyzną. Bohaterka zmaga się tak z własnymi lękami, jak i z przeciwnościami losu. Z młodziutkiej, przerażonej, samotnej dziewczyny staje się silną, potrafiącą walczyć o swoje kobietą. Cała historia nie dość, że ma miejsce kilka wieków temu, dodatkowo w sercu mało znanego nam kraju, to jeszcze wszystko osnute jest aurą nieziemskości i mistycyzmu, co zdecydowanie pobudza wyobraźnię. Właśnie połączenie miłości, namiętności, historii i nierzeczywistości sprawia, że książkę przyjemnie się czyta i ma się ochotę poznać dalsze losy Silje i innych bohaterów.

Odnośnik do komentarza

Helena
Oopsy Daisy
Ja mam jeszcze 11 książek do przeczytania.I potem znowu pakę z książkami zamówię ;)

Tylko kurczę gdzie potem te książki trzymać...Bo mi się już niebawem na regale nie będą mieścić:hmm:

Oopsy gdzie,jak zamawiasz ksiazki? do siebie? czy jak w pl jestes to odbierasz?

Zamawiam ze strony [url]www.kdc.pl. Płacę swoją kartą, a książki wysyłają na adres mojego kuzyna który mi to pakuje i puszcza paczką ;) Taki bus zabiera paczki 20kg=20 funtów.I ja płacę chłopkowi jak przywozi mi paczkę.Z tej stronki co zamawiam książki to niestety nie wysyłają za granicę.Dobry ze mnie klient bo zawsze zostawiam u nich sporo :sofunny:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

A ja przeczytałam całkiem fajną i miłą książkę Grażyny Bąkiewicz - Coś za coś

Główna bohaterka - Julia pracuje na ulicy. Ale do jej obowiązków należy zatrzymywanie samochodów. Ma na sobie pomarańczowe wdzianko, w ręku kij ze znakiem stopu i gdy na skraju jezdni zbierze się grupka przechodniów, ona wychodzi na jezdnię wprost pod koła pędzącego tira. Julia jest w tym dobra. W każdym razie jeszcze żyje, w przeciwieństwie do kilku jej poprzedników. Wie, że przez szybę nadjeżdżającego samochodu musi zajrzeć w oczy kierowcy i zmusić go do wciśnięcia hamulca. To wcale nie takie proste, ale życie Julii w ogóle nie jest proste. Zbyt wcześnie urodziła córkę, miała wtedy tylko 16 lat. Nie ukończyła szkoły, nie zdobyła zawodu. Dumna była tylko ze swojej córki. Ale gdy Zuzia wyjechała, Julia nie wie, co zrobić z resztą życia. Dlatego podejmuje się tak ryzykownej pracy.
Miasto, w którym mieszka Julia, jest niezwykłe. Rozciągają się pod nim jaskinie. Mieszkańcy o nich wiedzą, ale mało kto zapuszcza się w te tajemnicze i niebezpieczne rejony. Przed trzema laty podczas wyprawy zginęła tam koleżanka Julii. Ten wypadek w przedziwny sposób wpłynął na losy bohaterki.

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Łzy smoka Koontza

Nie jestem w stanie jednego złego słowa o książkach tego autora powiedzieć (a przeczytałam już zdecydowaną większość), tą również oceniam na 5 z plusem :)

Wydawałoby się, że nie może istnieć żaden związek pomiędzy parą szanowanych detektywów z policji w Laguna Beach i trójką bezdomnych włóczęgów. A jednak tajemnicza, przerażająca istota przepowiedziała, że wszyscy umrą jeszcze tej nocy.
Po ogłoszeniu okrutnego wyroku cały świat otaczający bohaterów nagle się zmienia, przestają obowiązywać nawet prawa fizyki i wszędzie czyhają niebezpieczeństwa.
Skazani nie poddadzą się jednak; będą działać wspólnie, by przed świtem dotrzeć do sanktuarium nowego, straszliwego boga...

Odnośnik do komentarza

Opowieści młodych mężatek Adele Parks

Czyta się szybko, fabuła nieskomplikowana, lekko banalna. Można poczytać do poduszki, ale już następnego dnia o tej książce się zapomina.

Lucy zapragnęła Petera, męża swej najlepszej przyjaciółki Rose, a że Lucy zawsze dostaje to czego, zapragnie, bez mrugnięcia okiem kradnie mężczyznę koleżance „i żyli długo i szczęśliwie”. Problem w tym, że scenariusz codziennego życia wcale nie okazuje się tak bajkowy, jak przewidywała.
Rose, przykładna matka i wzorowa gospodyni domowa po odejściu męża ze smutkiem odkrywa, że jej życie pozbawione jest pasji, romantyzmu, czy choćby planów na przyszłość. Ale przecież zawsze jest szansa na to, że pojawi się ktoś, kto pomoże znaleźć nowe cele, zdefiniować nowe marzenia i pomóc w ich spełnieniu.
Connie, wspólna przyjaciółka obu kobiet i szczęśliwa mężatka bez trudu godząca macierzyństwo z udanym życiem zawodowym spotyka pewnego dnia swoją dawną miłość. Czy uczucia, które odżywają ze zdwojoną siłą, zburzą jej idealny, uporządkowany świat?

Odnośnik do komentarza

Małgorzata Maciejewska - Zemsta

Tzw babskie czytadło. Czyta się lekko, przyjemnie, doskonały pożeracz czasu. Wzruszeń w tej książce nie brakuje, ale dawka humoru bywa zaskakująca i powalająca...

Życie Agaty wydaje się być niemal idealne. Cudowny mąż, dwójka dorosłych dzieci, wspaniałe przyjaciółki, brak kłopotów finansowych i zdrowotnych. Niestety to tylko pozory. Pewnego dnia Agata dowiaduje się, że jej mąż ją zdradza. Ma kochankę i dobrze się bawi, oszukując i kłamiąc najbliższych. Niestety Agata nie potrafi sobie poradzić z nową sytuacją i popełnia samobójstwo.

Po jej śmierci, najlepsze przyjaciółki zaplanowały zemstę na niewiernym mężu i kochance. Magda, Anka, Ewa, Irka i Kasia nie mają zahamowań, nie cofają się przed niczym a kara jest sroga i jednocześnie adekwatna do popełnionego czynu. Przyjaciółki działają na granicy prawa, ale w jaki sposób...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

wczoraj skończyłam pierwszą w moim życiu książkę Harlana Cobena.
słyszałam, że fajnie pisze, ale tak jakoś nie pałałam ogromną chęcią do czytania go.
ale poszłam ostatnio do biblioteki i leżały jego "dzieła".
wzięłam dwa: "Nie mów nikomu" i "Krótka piłka"

najpierw poszła "Nie mów nikomu" i uwierzcie mi, od pierwszych stron mnie wciągnęła.
super.
extra.
rewelacja.

teraz zaczęłam czytać tą drugą, i już jest fajnie

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
I jeszcze Niania w Nowym Jorku Nicoli Kraus i Emmy McLaughlin.

Kolejna książka na jeden wieczór. Napisana lekko i z humorem, ale porusza trudny temat. Mnie się podobała i na pewno zostanie w mojej pamięci na długo, choć raczej nie przez walory książki samej w sobie, a przez opis toksycznych rodziców i nieszczęśliwego dziecka.

Niania w Nowym Jorku to historia dwudziestokilkuletniej Nanny, która jako opiekunka czteroletniego chłopca staje się świadkiem rodzinnego piekiełka skrywanego za pozorami normalności.
Młode autorki, wcześniej pracujące jako zawodowe nianie, z drapieżną ironią ukazały współczesny model rodziny, wynaturzony przez wszechobecny kult konsumpcjonizmu: pozbawioną uczuć matkę, nieobecnego i zajętego romansami ojca i dziecka tęskniącego za miłością i czułością rodziców.

Niania w Nowym Jorku to opowieść pełna ciętego humoru, a przy tym wzruszająca i na wskroś prawdziwa. To z jednej strony wariacko śmieszny opis licznych perypetii, a z drugiej - gorzka satyra na styl życia, w którym wszystko ma większą wartość niż uczucia najbliższych.

czyta się fajnie

i film fajny z Scarlett Johanson w roli tytułowej niani :36_1_1:

Oopsy Daisy
Ja mam jeszcze 11 książek do przeczytania.I potem znowu pakę z książkami zamówię ;)

Tylko kurczę gdzie potem te książki trzymać...Bo mi się już niebawem na regale nie będą mieścić:hmm:

mam ten sam problem :o_noo:
ostatnio nawet zrobiłam krok w celu zostania nałogową "wypożyczaczką", ale w bibliotece wszystkie książki, którymi byłam zainteresowana - wypozyczone :lup: I dalej kupuję :36_19_1:

mosia
wczoraj skończyłam pierwszą w moim życiu książkę Harlana Cobena.
słyszałam, że fajnie pisze, ale tak jakoś nie pałałam ogromną chęcią do czytania go.
ale poszłam ostatnio do biblioteki i leżały jego "dzieła".
wzięłam dwa: "Nie mów nikomu" i "Krótka piłka"

najpierw poszła "Nie mów nikomu" i uwierzcie mi, od pierwszych stron mnie wciągnęła.
super.
extra.
rewelacja.

teraz zaczęłam czytać tą drugą, i już jest fajnie

A Frania nie raz mówiła, że bomba :yes: Trzeba Frani słuchać czasem :nauczycielka: :wink:

I dobrze zaczęłaś, bo :"Nie mów nikomu" to jedna z jego pierwszych książek i jedyna sfilmowana :yes: A "Krótka piłka" też dobra :36_1_1:

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Witam się po długiej nieobecności na wątku, spowodowanej urlopem. Ale od książek nie odpoczywałam :36_1_1:

Już Was nie będzie zanudzać Camillą Lackberg, wspomnę tylko, że od kolejnej części, którą przeczytałam, "Niemieckiego bękarta" nie mogłam sie oderwać. A w domu już wszystkie 8 tomów mamy, do przeczytania zostały mi 3.

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Daffo, czytałaś? To książka autora "Jednego dnia". Tamta była wzruszająca, ta jest śmieszna. Stanowczo polecam.

David Nicholls "Dubler" Josh Harper ma piękną żonę, pieniądze, sławę i główną rolę na londyńskim West Endzie. Stephen McQueen obskurną kawalerkę, niefortunne nazwisko, role denatów, wiewiórek i dublera uwielbianego przez tłumy Harpera. Rozwiedziony i samotny większość wolnego czasu spędza, oglądając stare filmy i marząc o lepszym życiu. Jednak nic nie trwa wiecznie. Zawsze można stracić to, co się ma i zdobyć, zdawałoby się nieosiągalne, cele. Los lubi płatać figle, zwłaszcza, gdy mąż zdradza piękną żonę, a jego niepozorny dubler stara się ją pocieszyć. A gdy jeszcze w grę wchodzi prawdziwa miłość i wścibscy paparazzi... wszystko się może zdarzyć!

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

amda
Małgorzata Maciejewska - Zemsta

Tzw babskie czytadło. Czyta się lekko, przyjemnie, doskonały pożeracz czasu. Wzruszeń w tej książce nie brakuje, ale dawka humoru bywa zaskakująca i powalająca...

Życie Agaty wydaje się być niemal idealne. Cudowny mąż, dwójka dorosłych dzieci, wspaniałe przyjaciółki, brak kłopotów finansowych i zdrowotnych. Niestety to tylko pozory. Pewnego dnia Agata dowiaduje się, że jej mąż ją zdradza. Ma kochankę i dobrze się bawi, oszukując i kłamiąc najbliższych. Niestety Agata nie potrafi sobie poradzić z nową sytuacją i popełnia samobójstwo.

Po jej śmierci, najlepsze przyjaciółki zaplanowały zemstę na niewiernym mężu i kochance. Magda, Anka, Ewa, Irka i Kasia nie mają zahamowań, nie cofają się przed niczym a kara jest sroga i jednocześnie adekwatna do popełnionego czynu. Przyjaciółki działają na granicy prawa, ale w jaki sposób...

Brzmi świetnie, dopisałam do mojej listy i poszperam w biblitece następnym razem :)

Odnośnik do komentarza

mosia
wczoraj skończyłam pierwszą w moim życiu książkę Harlana Cobena.
słyszałam, że fajnie pisze, ale tak jakoś nie pałałam ogromną chęcią do czytania go.
ale poszłam ostatnio do biblioteki i leżały jego "dzieła".
wzięłam dwa: "Nie mów nikomu" i "Krótka piłka"

najpierw poszła "Nie mów nikomu" i uwierzcie mi, od pierwszych stron mnie wciągnęła.
super.
extra.
rewelacja.

teraz zaczęłam czytać tą drugą, i już jest fajnie

To prawda, świetnie pisze, pałam do Cobena miłością gorącą :)

Odnośnik do komentarza

frania
Daffodil
I jeszcze Niania w Nowym Jorku Nicoli Kraus i Emmy McLaughlin.

Kolejna książka na jeden wieczór. Napisana lekko i z humorem, ale porusza trudny temat. Mnie się podobała i na pewno zostanie w mojej pamięci na długo, choć raczej nie przez walory książki samej w sobie, a przez opis toksycznych rodziców i nieszczęśliwego dziecka.

Niania w Nowym Jorku to historia dwudziestokilkuletniej Nanny, która jako opiekunka czteroletniego chłopca staje się świadkiem rodzinnego piekiełka skrywanego za pozorami normalności.
Młode autorki, wcześniej pracujące jako zawodowe nianie, z drapieżną ironią ukazały współczesny model rodziny, wynaturzony przez wszechobecny kult konsumpcjonizmu: pozbawioną uczuć matkę, nieobecnego i zajętego romansami ojca i dziecka tęskniącego za miłością i czułością rodziców.

Niania w Nowym Jorku to opowieść pełna ciętego humoru, a przy tym wzruszająca i na wskroś prawdziwa. To z jednej strony wariacko śmieszny opis licznych perypetii, a z drugiej - gorzka satyra na styl życia, w którym wszystko ma większą wartość niż uczucia najbliższych.

czyta się fajnie

i film fajny z Scarlett Johanson w roli tytułowej niani :36_1_1:

A tak, filmik też już dawno temu oglądałam :)

Odnośnik do komentarza

frania
Daffo, czytałaś? To książka autora "Jednego dnia". Tamta była wzruszająca, ta jest śmieszna. Stanowczo polecam.

David Nicholls "Dubler" Josh Harper ma piękną żonę, pieniądze, sławę i główną rolę na londyńskim West Endzie. Stephen McQueen obskurną kawalerkę, niefortunne nazwisko, role denatów, wiewiórek i dublera uwielbianego przez tłumy Harpera. Rozwiedziony i samotny większość wolnego czasu spędza, oglądając stare filmy i marząc o lepszym życiu. Jednak nic nie trwa wiecznie. Zawsze można stracić to, co się ma i zdobyć, zdawałoby się nieosiągalne, cele. Los lubi płatać figle, zwłaszcza, gdy mąż zdradza piękną żonę, a jego niepozorny dubler stara się ją pocieszyć. A gdy jeszcze w grę wchodzi prawdziwa miłość i wścibscy paparazzi... wszystko się może zdarzyć!

Nie czytałam.
Dzięki za polecenie, postaram się upolować :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie porannie!

Polecam Wam serię książek z agentem wywiadu izraelskiego, Gabrielem Allonem autorstwa Daniela Silvy :great:

Dwie książki pożyczyła mi koleżanka z pracy, naprawdę fajnie się czyta. Zwłaszcza o tym, co się w Rosji dzieje :36_19_1:


"Reguły Moskwy"

Gabriel Allon, agent, który odszedł ze służby, by zostać konserwatorem sztuki, idąc tropem zabójstwa pewnego dziennikarza, trafia do Rosji. Odkrywa, że gra szpiegowska, w którą się wplątał, toczy się o stawkę, jakiej jeszcze nigdy nie widział. Teraz musi grać według reguł Moskwy.

To nie jest ponura Moskwa z czasów Związku Radzieckiego, ale Moskwa współczesna, pławiąca się w petrodolarowym dostatku i luksusie. To tutaj młode pokolenie wiernych wyznawców Stalina knuje spisek, który pozwoli im odzyskać utracone mocarstwo i rzucić wyzwanie odwiecznemu wrogowi - Stanom Zjednoczonym.

Jednym ze spiskowców jest Iwan Charkow, były agent KGB, który na gruzach ZSRR wybudował światowe imperium inwestycyjne. Jego częścią są ukryte interesy, lukratywne i zarazem śmiertelnie niebezpieczne. Charkow handluje bronią i właśnie ma zamiar dostarczyć najnowocześniejsze rosyjskie uzbrojenie Al Kaidzie. Jeżeli Allon nie dowie się na czas, gdzie i kiedy ma zostać przekazany towar, świat będzie świadkiem najkrwawszych zamachów terrorystycznych od 11 września 2001. A czasu jest niewiele...

Kontynuacja "Reguł Moskwy" - "Uciekinier"

"Gabrielowi Allonowi wydawało się, że obalił jednego z najgroźniejszych ludzi wszech czasów. Popełnił jednak niewybaczalny błąd. Darował mu życie... Pół roku po dramatycznych wydarzeniach opisanych w "Regułach Moskwy" Gabriel powrócił na wzgórza Umbrii, by dokończyć swój przerwany miesiąc miodowy z żoną Chiarą oraz odrestaurować wreszcie, na zlecenie Watykanu, XVII-wieczny obraz.
Ale idylla po raz kolejny zostaje przerwana, tym razem przez wstrząsające wieści z Londynu. Grigorij Bułganow, uciekinier z Rosji, były pracownik rosyjskich służb specjalnych, który w Moskwie ocalił Gabrielowi życie, zniknął bez śladu. Brytyjski wywiad jest przekonany, że Bułganow był przez cały czas podwójnym agentem. Allon wie jednak, że było i jest inaczej. Pamięta także doskonale złożoną Bułganowowi obietnicę...
Teraz będzie musiał stanąć znów do walki na śmierć i życie z bezwzględnym rosyjskim oligarchą i handlarzem bronią, Iwanem Charkowem."

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...