Skocz do zawartości
Forum

AZS (Atopowe Zapalenie Skóry)


Gość mrs_szaya

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest okres grzewczy i niestety moja skóra jest jeszcze bardziej przesuszona niż zwykle, ale mam już pod ręką balsam exomega control to jest wręcz moje wybawienie. Bardzo szybka ulga dla skóry i do tego wystarczy jedna aplikacja dziennie. Bardzo bogata formuła i naturalne składniki. Skóra odżyła, a i swędzenie dużo mniejsze. Polecam!

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/2/2021 o 5:17 PM, Gość Aga napisał:

Teraz jest okres grzewczy i niestety moja skóra jest jeszcze bardziej przesuszona niż zwykle, ale mam już pod ręką balsam exomega control to jest wręcz moje wybawienie. Bardzo szybka ulga dla skóry i do tego wystarczy jedna aplikacja dziennie. Bardzo bogata formuła i naturalne składniki. Skóra odżyła, a i swędzenie dużo mniejsze. Polecam!

Znam te emolienty bo moje dziecko też je stosuję na AZS. Są bardzo skuteczne i pomocne w walce z suchością i podrażnieniem skóry. Ostatnio kupiłam żel do mycia 2w1 i też jest bardzo fajny. Nawilża, łagodzi i koi skórę, zmniejsza jej napięcie i podrażnienia

Odnośnik do komentarza

Do codziennej higieny polecam żel do mycia na AZS, łagodzi objawy i koi skórę, nawilża ją i zostawia miękką w dotyku. Np. https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-wash-500ml, to dermokosmetyk, który nie podrażnia. Używam całej serii Healpsorin

Odnośnik do komentarza

Ja sama w zeszłym roku w kwietniu umierałam z powodu brzozy. Skóra schodziła mi płatami, a oczy się nie domykały. Ciągły stan zapalny twarzy utrzymywał się przez dwa miesiące - jak raz schodził, to po paru dniach się pojawiał. W tym roku (odpukać) , a w porównaniu z zeszłym rokiem moja skóra twarzy jest jakieś 70% lepsza, niż była w zeszłym roku. Jedyne, z czym nie potrafię sobie dziś poradzić to lekko opuchnięte oczy i maluteńkie suche elementy (np. w kącikach oczu). Pomogły mi kosmetyki na atopowe zapalenie skóry [reklama usunięta]

Jedyne czego żałuję to to, ze nie odkryłam ich wczesniej:

atopicin-atopowe-zapalenie-skory-zestaw-

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...