Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim salonie najbardziej lubię kominek. Jesienią i zimą daje ciepło, a w okresie letnim portal kominkowy jest piękną dekoracją :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie cały czas zachwycają biel i czerń, ale sama chyba nie chciałabym tak mieszkać. Chyba po prostu wolę ciepłe i przytulne wnętrza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ktoś mówi salon, my odpowiadamy - sofa! To niezbędny element tego pomieszczenia, dzięki któremu można wygodnie usiąść i zrelaksować się w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

Odpowiednia sofa nada wnętrzu wyrazistego charakteru. Jeśli takiej właśnie szukasz, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Oferujemy nowoczesne sofy w różnych kolorach, obite wytrzymałym materiałem tekstylnym lub skórą naturalną - sprawdź, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiamy
SuperSofa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie mogę polecić sklep ze świetnymi dodatkami, Room99. Sama udekorowałam z nimi swoje mieszkanie, produkty bardzo dobrej jakości, nowoczesne i stylowe;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście mogę polecić firmę Meble Janas, która zajęła się wykonaniem solidnych i nowoczesnych mebli na wymiar, jeżeli zależy wam na oryginalnym wyglądzie to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość swetli

Mi bardzo podoba się styl skandynawski. Jest bardzo prosty. Pomieszczenia są dzięki temu przyjemne, przyjazne oraz bardzo dużo w nich przestrzeni oraz światła.
[reklama usunięta]
Jakiś czas temu przeprowadzałam remont mieszkania. Mam w nim obecnie białe meble. Jasne podłogi oraz szare kanapy. Kolory są jedynie w dodatkach ale to duża zaleta. Jak coś przestanie mi się podobać to bez problemu wymienię. Poszewki oraz flakony można kupić inne w niewysokich cenach.

Na początku również planowałam całkowicie zrezygnować z zasłon ale potem uznałam ze jest jednak mało przytulnie i mam zasłony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domisia123

Ja ostatnio do swojego salonu kupiłam meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim w sklepie internetowym [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6/2/2018 o 7:09 PM, ermino napisał:

Mnie cały czas zachwycają biel i czerń, ale sama chyba nie chciałabym tak mieszkać. Chyba po prostu wolę ciepłe i przytulne wnętrza

Też kocham wnętrza w czerni i bieli. Tak mam urządzony salon i sypialnię oraz kuchnię. Oczywiście, aby nie było zbyt "nudno", to wszystko przełamane jest ciekawymi, dodatkami. Kolorowe wazony, donice w ciekawych kształtach, poduszki z fajnymi motywami - to wszystko odmienia takie "zimne" biało-czarne wnętrze. A mega oryginalne wazony, w różniastych kształtach i kolorach kupuję firmy Broste Copenhagen, bo i świetnie wyglądają i są świetne jakościowo. Doskonale podkreślają charakter salonuurządzonego w stylu skandynawskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, a możecie mi doradzić co będzie lepsze w salonie z wyjściem na taras dwie kanapy czy duży narożnik?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...