Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bajustyna

Wakacje 2011!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Wiem, że jeszcze wcześnie ale chciała bym zapytać gdzie polecacie wakacje z dziećmi? Bułgaria, Chorwacja? Jakie miejsca polecacie? a moze macie jakieś sprawdzone hotele, biura?
Każda pomoc będzie mile widzina:)
dziękuje
justyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patusia23

Zapraszam tutaj http://parenting.pl/ankiety-sondy/246-gdzie-na-wakacje-z-maluszkami.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojej
A ja właśnie wykupiłam wczasy na Wyspach Kanaryjskich z Itaki.:lezak:
Myślałam że to porządne biuro, zresztą tanio nie było więc myslałam że za ceną idzie jednak jakość.....

Życie jest piękne:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam rodziny z dziećmi na Bałkanach - w Czarnogórze. Ogólnie tamto wybrzeże wydaje mi się przyjazne - duże piaszczyste plaże, dość bezpiecznie, tanio, jest co zwiedzać. Na pewno nie brałabym dziecka do Egiptu i tym podobnych gorących i zatłoczonych miejsc.

My z dzidziem zaplanujemy chyba wypad przed/po sezonie do Chorwacji albo gdzieś na północ (może Łotwa..?). Wybierzemy kraj, w którym nie jest strasznie gorąco i jest co robić poza moczeniem pupy w przyhotelowym basenie i wycieczkami fakultatywnymi przygotowanymi przez biuro:p

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ela a co można jeszcze robić poza moczeniem pupy w basenie i wycieczkami fakultatywnymi? bo mnie zaciekawiłaś.
no owszem można wynająć auto ale raz że to tanie nie jest a co ważniejsze ,poza tym nie w każdym kraju się da (Egipt na przykład chociaż na upartego czemu nie). wtedy trzeba naprawdę wiedzieć gdzie pojechać i co zobaczyć , chodzi o miejsca gdzie nie zabiorą cię z wycieczka fakultatywna (np jakas dzika plaża, zatoczka itp).
Wypadałoby mieć jakąś konkretną mapkę..........

Życie jest piękne:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My też się chcemy wybrać w tym roku do chorwacji,ale zupełnie nie wiem gdzie.Nasz mały ma 2lata i uwielbia wode.Byłam kiedys w Chorwacji ale pod namiotami.Jeśli można wiedziec to ile takie waacje kosztuja z itaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pinklady ja od lat przed wyjazdem kupuję jeszcze w Polsce pascala i mapy (na miejscu!) i już wiem, co można robić. W ten sposób na krymie widziałam jakieś cztery razy więcej miejsc niż proponowało biuro, w dodatku jakieś dziesięć razy taniej i w czasie, jaki mi odpowiadał. Można zwiedzać 4-5 rzeczy dziennie nawet, jeśli się nie ma samochodu i te miejsca są od siebie trochę oddalone. Korzystam zwykle z komunikacji miejscowej, brak znajomości języka nie przeszkadza - przez 3 ostatnie lata ani w Hiszpanii, ani na Ukrainie, ani na Litwie ani w Czarnogórze nie posługiwałam się żadnym innym językiem niż polski i angielski. Nawet to, że się nie zna cyrylicy nie przeszkadza.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nas wyjątkowo w tym roku najprawdopodobniej wakacje ominą:/ :hmm:zawzięlismy sie w tym roku do nowego domu przeprowadzić i wykorzystujemy w tym celu każdą złotówkę, może jakieś weekendowe wypady będziemy sobie organizować,ale z chęcia podczytam wasze propozycje i doświadczenia, bo ciekawe rzeczy piszecie i na następny rok wykorzystam :)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorąco polecam Hiszpanie, ciepły kraj i przemili ludzie. Ceny też nie aż takie straszne jak mogłoby się wydawać. Byliśmy tam dwa lata temu w miejscowości Figueres, super sprawa, cały wyjazd uważam za jeden z najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wakacje w obrębie Europy - chyba nie ma problemu z dziećmi. Do Chorwacji jeździ większośc moich znajomych, nawet niektórzy kilka razy już byli. Ale moze dlatego że bardzo podoba im się ten kraj. Nie mniej jednak wychodzi na to że z dziecmi mozna tam fajnei spedzic urlop :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...