Skocz do zawartości
Forum

Przed Wakacyjne Bobaski-CZERWIEC 2011


iwonek

Rekomendowane odpowiedzi

monika 25
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i mam nadzieję że będę moła do was sie przyłączyć:)
Jestem w 17 tygodniu ciąży i juz nie moge sie doczekac porodu ;/ raczej narodzin :-)
Pozdrawiam Was wszystkie:*

Witaj Monika!!! Cieszę się, że do nas dołączyłaś. I chyba termin mamy na ten sam dzień :D

Odnośnik do komentarza

monika 25
Cześć renkak dokładnie ten sam termin mamy wyznaczony:) ciekawe jak wyjdzie w rzeczywistości. Przy pierwszej ciązy termin miałam na 27 maja a córcia urodziła sie 7 czerwca...

Pewnie dobrze jej było u mamusi w brzuszku ::): Fajnie, że mamy tak samo to przynajmniej będę czuła duchowe wsparcie, bo do tej pory sama byłam z terminem ::):

A ja dziś chyba krzywde sobie zrobiłam :/ Poszłam po śniadaniu trochę balkon odśnieżyć. Nie była to ciężka praca, bo śnieżek leciutki puszysty, więc tylko pozamiatałam. Później poszłam na zakupy, a raczej tylko po to żeby się przejść. No i wiadomo jak w tym śniegu się chodzi :/ I teraz brzusio mnie ciągnie, jakby szczypie. Wieczorem znów będzie krzyk, że nie dbam o siebie :yyy:

Odnośnik do komentarza

monika 25
Ja też lubie ten program i własnie go oglądam ale zaraz musze uciekać i szykowac szybciutko obiadek dla meza:) a jezeli chodzi o jedzonko to chetnie nie odchodziłabym od lodówki...

Hihi :D ja mam podobnie, a dzięki wigilii tyle śledziczków się najadłam, że wystarczy mi na cały rok :sofunny: Bo to moje ulubione w ciąży...

Odnośnik do komentarza

Właśnie teraz leżę i się nie ruszam :D Wymyśliłam też, że na obiad przygotuję coś pysznego :D A żeby już całkiem nie krzyczał to zmieniłam pościel :sofunny::sofunny::sofunny:
Podstępna baba jestem.

Dokładnie tak jak mówisz - całej ciąży w łóżku przeleżeć się nie da (oczywiście jeśli trzeba to tak), ale mężowie uważają, że to tak fajnie leniuchować - jak mają to we krwi to sie nie dziwię :D

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczynki zachcianki ciazowe:sofunny:
przedwczoraj w nocy zachcialo mi sie paczkow ,ale takich z cukierni z lukrem mniam mniam - ale jak na nastepny dzien kupilam to juz mi tak nie smakowaly - wczoraj mialam chec na chipsy -choc od poczatku ciazy nie jadlam - a dzis juz paczka poszla hehe ciekawie co mi sie jutro zamarzy hmmmm...

renkak zmotywowalas mnie do przebrania poscieli ,ale chyba jutro to zrobie ,bo teraz Alan spi w sypialni ,a pozniej to obiad i przebieranko ,a moze na jakis spacerek wieczorny pojdziemy - ale jutro bede musiala sie za to zabrac:)

Troche ogarnelam zabawek Malego ,ale hmm konca nie widac - a juz mi sie nie chce buuu

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

mamma
monika 25
Renkak A mam pytanko czy zastanawiałaś się już na kupnem wózka???
Bo ja mam dylemat:(

W sumie pytanko nie do mnie :Oczko: ale jak zerkniesz 2-3 strony wczesniej to tam byla dyskusja wlasnie na temat wozka - ale wiekszosc z nas ma dylemat
Moniko mamma ma rację, zerknij sobie wcześniej. Jak dziewczynki podjęły ten temat to zaczęłam się trochę interesować, bo dla mnie wózki dziecięce to ciemna magia. I zaczęły mnie nawet szkolić w tej kwestii, ale za głupia jestem żeby zrozumieć :D

Odnośnik do komentarza

mamma
renkak ale z Ciebei aparatka :sofunny: tak tak nie dasz leniuchowac, a co tam... Tobie tez od zycia sie cos nalezy :sofunny:

Kochana przecież mnie znasz już trochę i wiesz, że ja jak nie o jedzeniu to o baraszkowaniu :sofunny: Młoda krew więc musi się poburzyć :D
Ehh i znów Iwonek będzie miała ze mnie ubaw - pozdrawiam Cię Słońce moje tak przy okazji :Całus:

Odnośnik do komentarza

Justina To wybierasz sie do Polski w lutym?? Ja jade 6 lutego i tez pojde do swojego lekarza - mialam isc na to usg 4D ale raczej nie pojde -no chyba zeby cos na tym usg polowkowym tutaj wyszlo nie tak ....

renkak oj Kochana zazdroszcze Ci tej "młodej krwi" ja tez tak chce buuu- szalej szalej poki mozesz :Oczko:

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

mamma tak wybieram sie w lutym do kraju, bo potem nie wiem czy bede mogla poleciec choc moj lekarz powiedzial,ze jesli sie bede dobrze czula to nie ma przeciwskazan, ale chyba boje sie w 7mc wsiasc do samolotu, a Ty bedziesz jeszcze latala w zaawansowanej ciazy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...