Skocz do zawartości
Forum

Co na gwiazdkę dla dziecka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko jak wiecie własnie zbliżają się święta i chce kupić swojej córce coś fajnego i praktycznego i może edukacyjnego. moja ma 8 miesięcy, myślę żeby kupić coś co jest już od 9 miesiąca ale będzie na dużej a nie tylko na kilka dni. co polecacie? czym bawiły sie Wasze dzieci?

Jeśli chodzi o sortery to odpadają bo ma juz 2. co myślicie np o autku , pchaczu takim 4w1? czy to dla dziewczynki fajne czy zainteresuje?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaczytana mama

Jako pedagog pracujący z dziećmi zawsze polecam zabawki, które wspierają ich rozwój - najlepsze z nich są książeczki, malowanki, wycinanki. Od lat kupuję swoim dzieciom książki do Wydawnictwa MD Monika Duda. Mam pewność, że każdy produkt u nich kupiony jest wykonany starannie i przede wszystkim książki posiadają morał i są stworzone, aby rozwijać dziecięcą wyobraźnie. Polecam takie pozycje jak Sówki mądre główki, Misie urwisie (z przepiękną brokatowaną okładką) czy dla młodszych Szlaczki ze smokiem lub Szlaczki i wzorki z Azorkiem. Polecam zajrzeć na ich FB lub stronę www.wydawnictwomd.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...