Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

Również witam nową mamusię :) Napisz coś więcej o sobie :) A przede wszystkim gratuluję maleństwa i zazdroszczę, ze masz już synka przy sobie :)

Carolineee tylko smaka mi zrobiłaś tymi plackami...Już od dawna za mną chodzą placki ziemniaczane ale...no właśnie ale się nie chce :P

Pogoda u mnie taka sama jak u Was... Deszczyk pada i chłodniej na dworze... Na szczęście nigdzie wychodzić nie muszę więc niech sobie pada :D
Miałam strasznie dziwny sen rano i to on mnie obudził bo pewnie jeszcze bym spała :) A może to dzidzka mnie chciała obudzić bo się martwiła, że mamie w brzuszku burczy :) więc idę jeść śniadanko.
Miłego dnia ! :)

Odnośnik do komentarza

Tragedia... Ja też miałam wypadek samochodowy 3 lata temu, jakoś uszliśmy z życiem(nie ja byłam kierowcą)... Potem miałam uraz, bałam się samochodów, jazdy. Ale w końcu odważyłam się i poszłam na prawko. I dzisiaj jest ok :) Jestem bardzo ostrożna i mam oczy dookoła głowy! A samochodem bardzo lubię jeździć :)

Wiecie co dziewczyny już gdzieś około dwa tyg. temu poczułam ruchy dzidziusia ale dwa dni temu to taki koncert miałam w brzuszku po prawej stronie, myślałam że nie usnę z wrażania :) A mój M się zdenerwował, że go nie obudziłam :D I na drugi dzień rozmawiał z brzuszkiem i prosił chociaż o jednego kopniaka a tu nic he :D

U mnie pogoda w końcu się deklaruje :) Wczoraj było piękne słoneczko i wybraliśmy się na krótki spacer a okazało się, że ponad 3 godziny spacerowaliśmy. A zasnęłam w sekunde jak suseł :D I wstałam dzisiaj po 10 a miałam w planach iść zrobić badania, ale trudno jutro pójdę :)

A jak u Was ? Co nowego słychać ?

Odnośnik do komentarza

straszny ten wypadek, tym bardziej ze to ludzie z jednej rodziny i zgineli tak przed samymi świętami. u nas pogoda w miare ale tak ciepło jak wczesniej to niestety nie jest :( pojechałąm dzis po pracy z małym do prababci bo ma dzis urodziny a tu psikus babunia gdzies sobie poszła, wiec zostawilismy prezent z karteczką i wróciliśmy do domu, a tak głowa mnie bolała że aż niedobrze mi było, dobrze ze mi juz przeszło.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamuśki !
Jak ta u Was kochane po świętach ? Ja to czuję, że parę ładnych kilo mi przyszło :) Obżerałam się czymś co chwila dlatego teraz już trzeba troszeczkę przystopować bo za parę miesięcy będę wyglądać jak słonica :) A o słodkim nie wspomnę... W ciągu dnia muszę zjeść coś słodkiego to jakiś batonik, cukierki, ciastka czy czekoladę. Nie ma dnia żebym nic słodkiego nie zjadła :P

Odnośnik do komentarza

Oj, ja się dziś zważyłam i odzyskałam stracone 2 kg z 0,5kg dodatkiem :P Pogoda śliczna i właśnie piszę do was ze słonecznego balkonu ubrana w rybaczki i bluzkę na ramiączkach, a jeszcze wczoraj chodziłam w kurtce...! :) Oby taka pogoda się już utrzymała... Za 1,5 tyg wizyta u gina, ale mam straszną ochotę wybrać się na usg w tym albo następnym tygodniu... nie byłam jeszcze na usg... a pierwsze wyznaczone przez gina ma być między 23, a 26 maja... już od razu z badaniem przezierności karkowej... Nie wiem czy miesiąc wytrzymam, więc chyba zapiszę się wcześniej :) Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Ja brzusio już mam i widać, że to taki ciążowy a nie od jakiegoś przytycia :) więc nie rozumiem czemu brzuch się pojawia coraz to większy a waga stoi w miejscu... Ja i tak przytyłam w poprzednim roku dość dużo bo z 47 kg zrobiło się 61... więc tak to sobie tłumaczę, że moje ciało ma trochę tych zapasów i może póki co nie tyje na razie... A teraz waga stoi na 54,90 kg.

Odnośnik do komentarza

na szczęście wczoraj i dzis nie ma deszczu, bo ostatnio burze i grad byly ciągle, mam nadzieje ze juz tak ładnie zostanie, a jak u was z pogodą? co u was słychać mamusie? mój dostał jakis rumieńców na buzi , myslałam ze to znowu atopowe zapalenie skóry sie odezwało ale podobno któreś dziecko ma rumień wiec to moze być to.

Odnośnik do komentarza

Oj ja tak narzekałam na pogodę że brzydka itd. aż w końcu zaczęły się upały.. ponad 30 stopni na słoneczku.. dzisiaj jeszcze pojechałam robić rano badania a po południu po wyniki..myślałam że się rozpuszczę w samochodzie.. Ale ja jednak wolę jak jest cieplusio od razu nastrój lepszy :)
A Twój Synek niech zdrowieje ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...