Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rorita

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek-89

W kontekście wyposażenia kuchni, które dobrze będzie się komponować z nowoczesnym sprzętem AGD, warto wymienić zlewozmywaki granitowe. Nowy hit, a raczej powoli już standard nowoczesnego wykończenia wnętrz. Stylowe i wygodne, nadają szyku i pasują prawie wszędzie.

W 2018 to chyba jeden z najpopularniejszych rodzajów zlewu, potwierdzeniem może być ten wpis: http://zlewozmywakgranitowy.pl/opinie-2018/

Macie tego typu zlewozmywak u siebie? Jak oceniacie taki zakup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwista

Czemu indukcja jest lepsza? Sama obecnie mam indukcję i długo zastanawiałam sie czy w nia inwestować czy nie ale wymieniłam płytę gazową na indukcyjną za namową koleżanki. I obecnie jestem bardzo zadowolona
jest o wiele łatwiejsza do czyszczenia
garnki są czyste
nie mam osadów na meblach
woda gotuje się błyskawicznie
poza tym ceny rachunków są mniej więcej takie same tak wiec całe gadanie o tym, ze indukcja jest droższa powinno sie włożyć pomiedzy bajki..... Wychodzi cenowo bardzo podobnie co gaz. Przy tym ma więcej plusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem bardo zadowolona ze swojej zmywarki. Zdecydowałam się na model electrolux comofort lift. Ma opcję podnoszenia dolnego i środkowego kosza. Ułatwia to załadowywanie i rozładowywanie bo nie trzeba się schylać. Prowadnice w środkowym lekko się prowadzą, myję nawert super delikatne szkło bo zmywarka ma funkcję ochrony szkła i też nie matoweje po myciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością polecam Thermomix, nie wyobrażam sobie bez niego życia, bo zastępuje mi większość sprzętów AGD. No i można w nim zrobić zupę w 15min! haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna_pa

Co do tej zmywarki Electroluxa comfort lift to powiedz mi, bo pisałaś o myciu szkła, jak wygląda sprawa mycia kieliszków? U mnie sporo wina się pije więc jest to istotne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~anna_pa
Co do tej zmywarki Electroluxa comfort lift to powiedz mi, bo pisałaś o myciu szkła, jak wygląda sprawa mycia kieliszków? U mnie sporo wina się pije więc jest to istotne :)

Do kieliszków są specjalne uchwyty w które łatwo się zaczepia nóżki i w trakcie mycia nic sie nie ma prawa ruszyć, nawet delikatne szkło myję bez obaw. Mój model ma ten system nie powodujący matowienia szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuśka1212

CO mi możecie polecić z lodówek Amici tak do 2500 tyś zł? Dostanę coś z tym cudem do robienia lodu? Podeślicie jak macie coś sprawdzonego, dziekuje!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polecacz

To sobie zobacz na stronę Amici i tam masz ich od wyboru do koloru. Najlepiej sam zdecyduj po analizie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość uwaaaaga

Jaką płytę indukcyjną Amici możecie mi polecić tak z czystym sumieniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rossalka

obowiązkowo zmywarka, od paru tygodni jestem posiadaczką modelu electrolux maxiFlex, prawdziwe cudeńko, myje idealnie, nigdy nie miałam tak błysszczących naczyń a ile czasu zaoszczędzon. Wybralam ten model bo jest bardzo pojemna, ma aż 3 kosze, na samej górze na sztućce i akcesoria kuchenne i nawet spore gabaryty tam wchodzą chochle, szczypce, czy końcówki z miksera mieszczą się bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pajoo

Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego piekarnika od electroluxa, mamy model 700 PRO SteamCrisp, jest bardzo wydajny, szybko się nagrzewa. Poza tym ma wiele funkcji ułatwiających zycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yla

Ja mogę polecic piekarnik 800 FLEX CombiQuick. Ma wiele trybów co oszczędza duzo czasu a poza tym jest w wersji kompaktowej więc jak najbardziej u mamy się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madzik HH

ja bym bardzo chciała polecić odkurzacz automatyczny Roomba. Sprząta genialnie, warto sobie taki luksus sprawić i nie musieć odkurzać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ediania

Ja też mam CombiQuick, to że jest to połączenie mikrofali i piekarnika jest dla mnie super rozwiązaniem. Można szybciej coś upiec (bez straty smaku!) albo podgrzać. Jestem naprawdę zadowolona z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chimera00

A my mamy tez Electroluxa ale piekarnik 600 SurroundCook bo ma bardzo dużą komorę z pięcioma poziomami ustawienia blach. Przy mojej pracy sprawdza ię idealnie bo moge upiec nawet " 3 piecenie na jednym ogniu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bleni

Ja też mam CombiQuick, to że jest to połączenie mikrofali i piekarnika jest dla mnie super rozwiązaniem. Można szybciej coś upiec (bez straty smaku!) albo podgrzać. Jestem naprawdę zadowolona z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Igor55

ja polecam roombę. najlepszy odkurzacz jaki można kupić, serio, i piszę to ja, facet/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość trytytka

Jak dla mnie najlepiej postawić na nowoczesne sprzęty które mają ułatwić nam życie. Ostatnio jak remontowaliśmy kuchnię zmieniliśmy zmywarkę. Mamy teraz ComfortLift i jestem pod wrażeniem tego sprzętu. Nie dość że dolny kosz jest podnoszony co daje mi dużo komfortu, bo nie muszę się nachylać to jeszcze naczynia są myte od każdej strony, więc nawet jak synek załaduje zmywarkę to i tak wszystko wychodzi pięknie umyte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość parties

Na tej stronie jest kilka porad na temat tego jaką kuchenkę wybrać, gazową czy moze jednak elektryczną:
https://www.goga-gastro.pl/blog/kuchnia-do-gastronomii-gazowa-czy-elektryczna.html
Kazda ma swoje plusy oraz minusy:

Gazowa wymaga podciągnięcia gazu do kuchenki. Trzeba zamontowac czujnik gazu, poza tym bywa problematyczna jeśli chodzi o czyszczenie.

Kuchenka elektryczna bywa droższa, ale jest łatwiejsza do czyszczenia i sama osobiscie uważam, ze jest wygodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamrene

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni polecam kupienie sprzętu jednej firmy Po pierwsze taki sprzęt będzie wygladął w kuchni lepiej, po drugie przy zakupie sprzętów bywają dobre promocje. Warto kupować sprzet przez studia mebli kuchennych z uwagi na to, ze maja one dodatkowe zniżki (sama tak właśnie robiłam). No i jestem niesamowicie wprost zadowolona z wygladu samej kuchni [reklama usunięta]. Meble są zaprojektowane bardzo sensownie oraz praktyczne , testuję je już od kilku miesięcy i w sumie nie mogłam ich wymyślić lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rewka

ja bym uważała za sprzęt z aliexpress, koleżanka kupiła tam odkurzacz robot xiaomi i szybko padł w nim laser, poza tym niedokładnie sprzątał. podobno jak się kupi ten odkurzacz w polskim sklepie to też nie ma gwarancji na niego, nikt ci go nie naprawi, co najwyżej dadzą ci część zamienną, połowa sukcesu jak sama umiesz wymienić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupując jakikolwiek sprzęt, najlepiej jest sprawdzić opinie, gwarancję i dostępność serwisu. Wiadomo, że nie kupuje się takich rzeczy na miesiąc czy dwa, więc moim zdaniem lepiej kupić firmowe, lepsze, niż szybko go wyrzucić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goźka

Ja polecam firmę Ariete, kupiłam ostatnio dwa produkty tej marki, która wydaje mi się być mało znana. Mam mopa parowego i kawiarkę elektryczną, oba urządzenia super fajne, ładne, dobrej jakości i w fajnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość po prostu Ania

Ja ostatnio doceniam oczyszczacz powietrza firmy Stadler Form. Mieszkamy we Wrocławiu, niby daleko od centrum, ale to powietrze jest ciężkie wszędzie. Tylko w domu się lepiej oddycha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...