Skocz do zawartości
Forum

Mama ze złodziejem


pysia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny nie będe opowiadać wam co bylo wcześniej ale jak zaszłam w ciąze mój pojechał zarabaić na dziecko do angli.Po roku zjechał(nie chciał wogóle,miał tam kolezanke która u niego spała i wiecie sami jak to jest w angli).Jak zjechal mały kończył 4 miesiac,nie miał ani grosza na małego.Od tygodnia(tydzień temu zjechał) mieszka u mnie nadal ja małemu rzeczy kupuje(nigdy nie prcowałam) kupuję z becikowego i rodzinnego.Ostanio dostał odemnie karte do bankomatu na leki dla malego miał wybrac 50 zł tylko bo tak jest mało kasy i szkoda na duperele jak jest mały.Wybrał 120zł.Wczoraj doładowywałam konto przez ipko i doznałam szoku.Z przedwczoraj jest wypłata 50 zł, z wczoraj jest 120 zł:(.Do niczego się nie przyznaje a godziny co do sekundy są.Dodam że on był w tych godiznach w miescie:(.Co ja mam z takim kimś zrobić?Nie daje małemu jego nazwisko to napewno,nie wiem czy chce aby go uznał.Niedosć że sama przez rok musiałam roadzić sobie ,leżeć w szpitalu potem dawac na małego chociaz nie pracuje to on jeszcze wyciaga mi z kąta mimo że ma kase:(.Nie mówicie mi że wiedziałam kogo brałam wiem o tym,ale nie sadziłam że jest złodziejem:(Tłumacze sobie ze musiał wybrać bo był po ziemniaki itp ale ziemniaki kosztują 1 zł a nie 120:(

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yd5sexzyv2.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Zgadzam się z dziewczynami , po co taki Ojciec ? Tu masz tylko to że jak mały nie będzie miał jego nazwiska to nie możesz ubiegać się o alimenty . I weź od niego kartę a jak nie bedzie chciał ci oddać to wybierz się do banku . Bo niedługo nie będziesz miała co jeść a on się wym nie bedzie przejmował .
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Karte zabralam już mu.Dzis go wysłałam po smoczek to powiedział że nie ma kasy . POtem Stwierdził że mam z nim spać bo jak nie to on się wyprowadzi:)Na to liczę.Dodam,że głupia nie jestem i nawet sie jeszcze nie przytuliłam do niego.przez rok tak mnie w ciula robił,a teraz mysli że polece do niego \(rok temu pewnie tak byloby).załuje że poznałam takiego człowieka a z drugiej strony mam mojego synka.Jak jutro się sam nie wyniesie to eksmituje go z domu,bo niedosć że żre i mieszka to jeszcze okrada.Pracy szuka ale stwierdził że to ma byc robota ktora go cieszy.zadną nie chciał aż wpadł na ogłoszenie z obornikiem i chce je:D:D,ale sie smiałam :DWogóle dla mnie to dziwne że tacy ludzie są jeszcze na swiecie.A co do nazwiska to nie chce,

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yd5sexzyv2.png

Odnośnik do komentarza

DĹşiewczyny patrze tak na malego i sie zastanawiam.. Wiem na 100 ze nie dam mu nazwiska jego bo nie chce aby byl jedny z nich,maja zla opinie.dowiedzialam sie jak w ciazy bylam. Dylemat mam nad uznawaniem ojcostwa.takze bym nie chciala ale cĹşy nie przeginam?jak on uzna to ma prawa a ja nie chce bo boje s4e ze bedĹşie go zabieral do domu a tam nawet o 3 w nocz nieraz pĂ*ja.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yd5sexzyv2.png

Odnośnik do komentarza

Pysiu ja się nie orientuję jak to jest wiem, natomiast że koleżanka z pracy, dała swojej córce swoje nazwisko, ojca w akcie urodzenia ma wpisanego, a pobiera alimenty. Najlepiej skontaktować się z prawnikiem są darmowe porady prawne on line. może warto spróbować?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w tym co pisza maja bardzo duzo racji
Ale pozwole soebie zadac Ci jedno pytanie
Nie bylo go przez rok cala prawie Twoja ciaza i kawalek czasu z zycia dziecka tak?
Napisalas ze jak pracowal i mieszkal tam to mieszkal z "kolezanka" Tak?
W jakim celu Ty go jeszcze przyjelas do siebie pod dach spowrotem?
Juz dawno powiennas mu podziekowac
Jaki on wogole mial szacunek do Ciebie zwlaszcza ze bylas w ciazy ze wyjechal "zarobic" i sobie zamieszkal z panienka ...To jest nie pojete...

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Lenka może lepiej niech nie daje dziecku jego nazwiska bo później same nieprzyjemnośći a takto dostaniesz pieniądzę jako matka sama wychowująca dziecko i masz święty spokój .

Pysia jeśli on nie jest zameldowany w domu w którym mieszkasz to możesz mu powiedzieć że albo wychodzi lub ty wzywasz policję . Możesz jeszcze tak zrobić że jak wyjdzie na dłużej to zmień zamki i będziesz mieć spokój

Odnośnik do komentarza

ja miałam troszke podobny przypadek z tym ze on nie wyjechał ale pracował i co zarobił to dla niego a dla nas nic i jakis czas to znosiłam i wiele więcej ale ile można sie poswiecac dla kogos kto nie jest nic wart.Daj sobie z nim spokuj.Wyjscia masz dwa,jesli nie uzna dziecka bedaziesz miała "świety spokuj" bo w nic nie bedzie ci sie wcinał i bedziesz mogła puzniej normalnie z kims ułrzyc sobie życie i dac dziecku bez problemu nazwisko meża jęsli bedziesz go miała,ale alimentów nie dostaniesz aly zasiłek rodzinny 68 zl miesięcznie i z tytuly samotnego wychowywannia 170 zl i tyle,a to nie wiele.a jesli uznasz ojcostwo to mały może miec twoje,jego lub wspólne z połączenia waszych nazwisko i zasadzone alimenty,których on pewnie nie zapłaci,więc bedziesz mogła starac sie o pieniądze z funduszu alimentacyjnego albo np o alimenty od jego rodziców na wasze dziecko.No ale tez niestety bedzie mógł odwiedzac małego,decydowac o jego zyciu i np dzwonić do ciebie pytajac niby o niego.Najlepsza opcją byłoby uznanie ojcostwa ,otrzymanie alimentów i odebranie lub przynajmniej ograniczenie mu praw rodzicielskich,wtedy o dziecku decydujesz tylko ty a pieniazki na małego i tak dostajesz.Od razu ci mówie że co nie wybieresz to i tak łatwo nie bedzie zawsze sa jakies munusy i plusy,wiem cos o tym,jestem po rozwodzie,on ma prawa ograniczone,zasądzone alimenty na małego ale on nie płacił więc skierowałam sprawe do komornika a potem do MOPsu o oni placa mi dopiero od sierpnia o rozwód w styczniu dostałam.trzymam kciuki za ciebie i synka.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wybaczyłam mu .siedział u mnei jeszcze tydzień.Karte schowałam.
Wczoraj patrze że nie ma nigdzie karty,obszukałam wszystko.Wchodze na konto a t\am codizennie po 200 zł wybierane. WYbrał ponad tysiac (całe becikowe i rodzinne) Ja nie pracuje,on siedzial na moich rodzicach utrzymaniu ,a ja dziecko utrzywałam.Utrzymywałam się z becikoweego i kasy ze szpitala która w miesiac poszła na dziecko.Dziś się przyznał że ma karte ,że odda.Wywaliłam g z domu a ten teraz obraca kota ogonem że specjalnie tak zrobiłam, że wczesniej chciałam go wywalić ,że on bedzie pod mostem teraz siedzial i takie różne teksty.

z tych całych ponad tysiąc oddał mi 5 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yd5sexzyv2.png

Odnośnik do komentarza

pysia
Dziewczyny wybaczyłam mu .siedział u mnei jeszcze tydzień.Karte schowałam.
Wczoraj patrze że nie ma nigdzie karty,obszukałam wszystko.Wchodze na konto a t\am codizennie po 200 zł wybierane. WYbrał ponad tysiac (całe becikowe i rodzinne) Ja nie pracuje,on siedzial na moich rodzicach utrzymaniu ,a ja dziecko utrzywałam.Utrzymywałam się z becikoweego i kasy ze szpitala która w miesiac poszła na dziecko.Dziś się przyznał że ma karte ,że odda.Wywaliłam g z domu a ten teraz obraca kota ogonem że specjalnie tak zrobiłam, że wczesniej chciałam go wywalić ,że on bedzie pod mostem teraz siedzial i takie różne teksty.

z tych całych ponad tysiąc oddał mi 5 zł.
szczerze? ze złodziejem na policje
fakt kradzieży możesz zgłosić to 1tys zł to bardzo dużo bądż twarda pokaż że masz jaja i nie żartujesz
chyba ważniejszy dzieciak a nie goguś leser złodziej ?

Odnośnik do komentarza

ronia
pysia
Dziewczyny wybaczyłam mu .siedział u mnei jeszcze tydzień.Karte schowałam.
Wczoraj patrze że nie ma nigdzie karty,obszukałam wszystko.Wchodze na konto a t\am codizennie po 200 zł wybierane. WYbrał ponad tysiac (całe becikowe i rodzinne) Ja nie pracuje,on siedzial na moich rodzicach utrzymaniu ,a ja dziecko utrzywałam.Utrzymywałam się z becikoweego i kasy ze szpitala która w miesiac poszła na dziecko.Dziś się przyznał że ma karte ,że odda.Wywaliłam g z domu a ten teraz obraca kota ogonem że specjalnie tak zrobiłam, że wczesniej chciałam go wywalić ,że on bedzie pod mostem teraz siedzial i takie różne teksty.

z tych całych ponad tysiąc oddał mi 5 zł.
szczerze? ze złodziejem na policje
fakt kradzieży możesz zgłosić to 1tys zł to bardzo dużo bądż twarda pokaż że masz jaja i nie żartujesz
chyba ważniejszy dzieciak a nie goguś leser złodziej ?

jestem ZA :D
nie daj się - miej jaja i zrób porządnie co z tym trzeba!
niech ma za swoje i nie ujdzie mu to na sucho...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

DzIaBoNg
A jak dla mnie dziewczyna jest i tak nie powazna Bo jak wiedziala ze w tej Anglii fika z inna a ona tu jest w ciazy No i potem z dzieckiem To ja nawet bym nie chciala zeby do mnie wrocil a tym bardziej mieszkal u mnie i zebym jeszcze na Niego lozyla
Sporo winy tez w tej sytuacji ponosisz sama przez siebie

nie twierdzę inaczej a wręcz popieram
:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...