Skocz do zawartości
Forum

Co na wzdęcia w ciąży?


lulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Różyczka31

zawsze jadlam zdrowo, lekko strawnie jednak w okresie ciazy tez dopadly mnie wzdecia i zaparcia, stosowalam rozne domowe rady, jednak bezskutecznie, poprawde zauwazylam jednak dopiero po kilku dniach stosowania probiotyku provag, ktory zalecil mi lekarz w celu ochrony przed infekcja pochwy, okazalo sie ze ma jeszcze zastosowanie wspomagajace trawienie:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja teraz juz te na trawienie herbatke pij e doraźnie jak są jakieś potrawy u mnie które mogą wywołać trudności, a na stałe pije Szczęśliwa Ciążę i zaraz ja będę łączyc z Przygotowaniem do Porodu - bo porostu nie dam rady tylu płynów wciągnąć. Nie to co szrlotki - szrlotke zawsze w kazdych ilościach :D także wg mojej opinii baby mama med z jednej linii mozna łączyc ze sobą jeśli producent tak zaleca

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny - no właśnie jestem w trakcie testowania tych ziół na Przygotowanie do Porodu i do terminu jeszcze trzy tygodnie - podejrzewam że wtedy się wypowiem co do ich zasadniczego efektu a le na razi emusze przznać że tak jak zapowiadano pomagają usuną ć nadmiar wody zo rganizmu 0 sikam tak że końca nie widac :) i chyba jakoś pozytywnie w płynęły na moje napięcie i stres przed porodem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...