Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ann

Dzień Ojca coraz bliżej...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adelaa

Proponuje tacie kupic przejazdzke sportowym samochodem po torze :) prezent pełen adrenaliny i niesamowitych wrazen i wspomnien . Taki przejazd mozna zrealizować na 15 torach w Polsce i jest bardzo bogata oferta :) Moj tata korzystał z tego i mowil ze prezent na prawde udany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś symbolicznego - od malucha dla taty. Jak dzieciątko jest całkiem maleńkie to może odcisk rączki, albo stópki na laurce, albo rameczka ze zdjęciem. Jak dziecko jest troszkę większe to może być coś co samo wykona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DagaDagusia

Moje dzieciaki robią dla tatusia skrzynkę na narzędzia ;) Narysowały projekt wstępny, pomogłam im trochę technicznie, żeby wszystko trzymało się kupy. Narysowaliśmy formy. Potem całkiem sami odrysowali poszczególne elementy skrzynki na płycie. Oczywiście im je wycięłam i wygładziłam, żeby sobie paluszków nie pokaleczyły. Sami pomalowali na taki metaliczny kolor i dzisiaj i jutro będą ozdabiać. Nawet dobrze to wygląda :) Chociaż Helka już przygotowała brokat i piórka jako ozdoby, także ten... no zobaczymy. Felek podszedł do projektu profesjonalnie i chce poprzyklejać na boki nakładki na śruby.
Dokupiłam już do tej skrzynki zegarek. Także włożymy do środka i będzie super prezent :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolss

Mój to bardzo praktyczny gość więc i ja mu kupiłem coś praktycznego, podpytałem mamę co by się przydało i to był strzał w 10tkę, niedawno zepsuła mu się maszynka do włosów, prezent mam już kupiony, w euro trafiła mi sie fajna promocja na maszynki [reklama usunięta], kupiłem taka z pojemniczkiem na włosy. Sam mam podobny model i wiem, że na pewno ojciec będzi zadowoony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajutka

Zestaw herbatek zamowilam taki fjanie zapakowany z dostawa do taty specjalnie :) liczy sie pamiec i gest moim zdaniem.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Prietka

Mój syn oszczędzał 3 miesiące i wybrał dla swojego taty spinki do mankietów od Calvina Kleina. Mąż był zachwycony spinkami, a ja świetnym gustem mojego nastolatka. Rośnie mi kolejne pokolenie bankowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KryśkSpod101

Do dnia ojca jeszcze dłuuuuugo, ale chciałam zapytać, czy rzeczywiście lepsze są prezenty od serca tj. ręcznie robione, czy jakieś praktyczne np. krawat it.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ramiii

Nie wiem czemu na forach tak intensywnie poleca się podarowanie krawatu. Wiem na pewno,ze mój tata nie byłby zadowolony z tego prezentu bo krawatów nie nosi, Nakłada jedynie na specjalne okazje. Na przykład na wesela czy na święta tak wiec nie potrzeba mu ich tyle. Już skarpety są lepszą opcja. 

Ze swojej strony polecam podarowanie książki historycznej. Moj tata na przykłąd nigdy nie pogardzi literaturą historyczną :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Flirke

Moje propozycje na prezent dla tata

ksiazka historyczna o ile oczywiście interesuje się historią

bilet do kina albo na koncert na jego ulubionego wykonawcę

z materialnych rzeczy polecam krawat albo skarpetki ( mężczyźni są praktyczni tak więc tata na pewno się nie obrazi bo będzie z tego korzystał).

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...