Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam najmniejszego pojecia jak jest z temperatura bo wpływa na nia tak wiele czynnikow ze dla mnie to jest wogole niemiarodajne. Zeby miec sto procent pewnosci musisz wykonac test z krwi i to bym ci radziła rano dla spokojnosci zrobic. Idziesz rano do najblizszej przychodni. Mowisz ze chcesz betahcg zrobic placisz tam jakies grosze i robisz. Najpozniej we wtorek wynik jednoznaczny. Ot cała filozofia

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

maartynka
Dziewczyny odpiszcie mi bo nie wiem co myśleć ..

Ja bym Ci radziła tak jak Ciri mówi zrobić badanie krwi.
Ostatnio pytałam u mnie w przychodni i wyniki są po południ. Ale to pewnie zależy od przychodni.
A test zwykły też nie zaszkodzi zrobić.

Pewnie siedzisz i wariujesz?? ale zobaczysz będzie dobrze:) Trzymam kciuki!!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32042

Odnośnik do komentarza

ciri
maartynka
No właśnie wiem wiem po jakim czasie się ta druga słaba pokazała.. ;D
Ale test następny kupię za dwa dni i zrobię. Piersi nie mam czułych ani wrażliwych, ale ja nigdy nie miałam tak nawet przed okresem. Dzisiaj miałam kilka razy takie ostre kucie w jednej piersi.. Za kilka dni wszystko powinno być już jasne :)

a lec dziewczyno w poniedziałek na krew! Ale powtorze. Nigdy mi sie nie zdarzyło zeby na ktorymkolwiek tescie pojawił sie chocby slad kreski bez ciazy a czasem i caly dzien w laziecne lezały. Slabiutka kreseczke juz tak z dwadziescia minut po czasie zobaczyłam w pierwszej ciazy przy betahcg gdzies 60chyba. Czyli niskie stezenie.

Wszystko zależy z jakiej firmy są testy. Na tych, które ja używałam było napisane, żeby nie odczytywać wyniki po upływie jakiegoś tam czasu. Jak była I kreska i test leżał np 30 minut to pojawiała się druga bledsza kreseczka. Tak więc różnie to bywa z testami.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie miałam kiedy iść do lekarza i na betę. Nie po drodze mi przychodnia do pracy.. Rano temperatura 36,9 brak okresu, wieczorem bolał mnie jajnik cały wieczór. Rano test jedna kreska odczekałam 5 minut i poszłam spać. Wstałam spojrzałam na test druga słabiutka kreseczka. Ale ona się raczej nie liczy. Mam nabrzmiałe piersi ale nie bolą czasami zakują i wszystko i dzisiaj od rana znowu ten ból lewego jajnika.. Już nie wiem co mam myśleć. Okresu nie mam a test w sumie negatywny. A i wczoraj wieczorem miałam mokro i białą wydzielinę rano również..

Odnośnik do komentarza

chyba nic już więcej tu nie uradzimy... albo dostaniesz @ albo jesteś w ciąży:) dla swojego zdrowia psychicznego (i naszego;p) jak tylko możesz to zrób badanie krwi. I sprawa się wyjaśni.
Ja pewnie będę tak za 10 dni świrować... powinnam dostać 22 grudnia @ a już się denerwuję co to będzie...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32042

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...