Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jak moja trwa 4 do 5 dni i jest bardzo obfita to niestety jak jest słabsza i krótsza to się zauważy i mam nadzieję, że tylko przez stres się jej tak pozmieniało

teściowa niechce jechać do lekarza, bo jak to ujeła I TAK UMRZE to poco jej to

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

byłam u ginekologa i ta toxo IgG jest ok... to oznacza że chorowałam kiedyś tam ponoć to nie miało wpływu na moje poronienia, zapytałam się gina co jeszcze powinnam mieć a badania zrobiione, przejrzał tą dokumentację i stwierdził, że on już nie ma pomysłu na nasz przypadek bo niby wszystko jest ok a jednak nie jest zadzwonił przy mnie do dr Kurzawy ze Szczecina w skrucie mu streścił nasz przypadek i zapytał się czy znajdzie dla nas miejsce na NFZ więc jutro mam zadzwonić i ustalić termin wizyty i z nim dogadać się co do inseminacji, bo to bedzie najlepsze wyjście . Mam brać kwas foliowy i chrom i nie wiem czy się cieszyć czy płakać

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

tak bo o drugą ciąże straliśmy się ponad 3 lata, a zgłaszając się na Inseminacje - robią komplekowo badania na NFZ ( na które ja sama bym wydała masę kasy ), i daje większą szansę powodzenia na donoszenie ciązy prócz luteiny i duphastonu

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
byłam u ginekologa i ta toxo IgG jest ok... to oznacza że chorowałam kiedyś tam ponoć to nie miało wpływu na moje poronienia, zapytałam się gina co jeszcze powinnam mieć a badania zrobiione, przejrzał tą dokumentację i stwierdził, że on już nie ma pomysłu na nasz przypadek bo niby wszystko jest ok a jednak nie jest zadzwonił przy mnie do dr Kurzawy ze Szczecina w skrucie mu streścił nasz przypadek i zapytał się czy znajdzie dla nas miejsce na NFZ więc jutro mam zadzwonić i ustalić termin wizyty i z nim dogadać się co do inseminacji, bo to bedzie najlepsze wyjście . Mam brać kwas foliowy i chrom i nie wiem czy się cieszyć czy płakać

di u ciebie może być to, że płody męskie są odrzucane przez organizm. jest coś takiego ale nie wiem jak się to fachowo nazywa.

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

ponoc w ciąży głowa boli dlaczego niestety nie wiem

zapytałam na innym forum o ten wynik toxo i tamten lekarz potwierdził słowa mojego gina

W przeszłości była Pani chora i może powodowało to poronienia ale teraz nie jest to już zadna przyczynaJacek Szamatowicz

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witam o poranku! ::): wstałam o 8, żeby upiec ciasto na dzisiejszą imprezę... Kurde w ogóle się nie wyspałam, poszłam spać przed 23, Ł wstawał o 5, bo wymyślił sobie, że pojedzie dzisiaj do pracy na 6... Nie ważne, że wczoraj wrócił z pracy po 22... No, ale cóż - z chłopem się nie wygra, jak coś sobie wymyśli to tak ma być i koniec. Zaraz ciasteczko się upiecze, zrobię masę i przełożę. Kupiłam Krówkę z Delekty, ponoć to ciasto jest bardzo słodkie, ale już nic na to nie poradzę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...