Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę ,że wy już okupione.Ja ciągle boję się zapeszyć i tylko narazie oglądam na allegro.
Madzialska też podobają mi się te wózeczki jednak wiem ,że spacerówka nie ma osobnego plastikowego podnóżka dla dziecka ok. 2letniego tylko widziałam że tam na dole coś jest wyściełane folią do nóżek.Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi bo namieszałam.A wiem ,że dla mnie to będzie ważne w końcu zajechałam już parę wózków przy moich dwóch dzieciaczkach.

Mosia podróba mutsy fajna jest.
Widzę ,że wy już szalejecie z zakupami na całego ja chyba zacznę w październiku.
Strasznie podoba mi się kołyska coneco simplimity(chyba jakos tak) i chyba skuszę się na używkę.

Przyjemnej soboty a dla staraczek bardzo owocnej.

:angel_star:5.07.2010 :angel_star:15.11.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ro3pr0c1n.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja! ::):
Dziewczyny przepraszam Was, mam nadzieję, że mnie stąd nie pogonicie teraz? :Psoty: miałam odwagę tu wcześniej napisać, to teraz muszę mieć odwagę Was przeprosić :Oczko: Czasami nie warto się o byle co obrażać, tak, że mam nadzieję, że mi wybaczycie? Bałam się w sumie pisać na wątku, bo już nie mam czasami siły czytać jaka to Inkaaa jest bee :Szok: ale uwierzcie mi - ja nie jestem aż taką świnią za jaką czasami niektórzy mnie mają :Psoty:

Odnośnik do komentarza

inkaaa
witam i ja! ::):
Dziewczyny przepraszam was, mam nadzieję, że mnie stąd nie pogonicie teraz? :psoty: Miałam odwagę tu wcześniej napisać, to teraz muszę mieć odwagę was przeprosić :oczko: Czasami nie warto się o byle co obrażać, tak, że mam nadzieję, że mi wybaczycie? Bałam się w sumie pisać na wątku, bo już nie mam czasami siły czytać jaka to inkaaa jest bee :szok: Ale uwierzcie mi - ja nie jestem aż taką świnią za jaką czasami niektórzy mnie mają :psoty:

:15_8_217:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja

mój pomury humor się nie zmienił:( byliśmy dziś prywatnie z teściową u onkologa co zawsze ją p;rowadzi i nie daje szans na poprawę bo ten za przeproszeniem Gnojek zamiast zniknąć się powiększa, a i przyszła szwagierka oznajmiła mi, że zamierzają starać się o dziecko żeby teściowa babcią została a że ja bezpłodna to u nas nie ma takich szans noooo aż się we mnie zagotowało :(

Mosiu fajne te ubranka, a wózek mi się podoba bo ma koła równe te z mniejszymi kołami kojarzą mi się z wózkami z marketu

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
tak :(

zrobiło mi się tak przykro, przecież sama nie wie jak długho bedą się starać

Mogłaś się Jej zapytać skąd Ona ma takie informacje. Przecież śmiech ogarnia nooo... Ona wie o tym przez co Ty przechodzisz i przez co przeszłaś do tej pory? Jak w ogóle można kogoś tak zranić takim głupim gadaniem...? :rentgen:

Odnośnik do komentarza

dbozuta
najlepsze jest to, że sama nie wie jak długo będą się starać daj Bóg jak najkrócej, ale mimo wszystko zabolało

Dokładnie, masz rację, może jak Ją spotka sytuacja, że sama nie będzie mogła długo zajść w ciąże, to dopiero zrozumie jak bardzo Cię zraniła. Ja Jej źle nie życzę, ale czasami tak właśnie jest, że dopiero jak człowieka spotka jakieś nieszczęście to rozumie jak wcześniej ranił ludzi i za bardzo był cwany.

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Inka, ja naprawdę życze im dobrze, tylko ze te słowa bolą

a w czwartek lub piątek bedzie wynik ,mojej toxoplazmozy

Oczywiście, niech Im się wiedzie jak najlepiej, ale nie można tak nikogo traktować jak Ona potraktowała Ciebie. Nie wie jak się sprawy mają, że tak powiedziała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...