Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczeta :)
Inuś fajnie,że wróciłaś :)
a u mnie hmm nastroje rozne ;/
problemy mnie przytłaczają , że nie daje rady sobie z nimi ;/

a dziś mąż zabrał mnie na sesje (wkońcu sie doczekałam )
jak widac nowy avatarek

pogoda u nas do bani ciagle pada dzisiaj tylko jakies tam slonce wyszlo
ale ma byc ponoc pogodnie już
jutro moja znajoma idzie na pielgrzymke do Czestochowy z moja intencja wiec moze sie uda
buziiaki :*

Odnośnik do komentarza

Innka da linka do te strony, żebyśmy wiedziały czego unikać...

Żanetka trzymam kciuki, żeby było lepiej

My wczora wróciliśmy po 24 z tego Święta kaszy fanie było, zabraliśmy mojego chrześniaka, a dziś byliśmy z nim w kinie na Harry Potter insygnia śmierci 2 :36_2_25:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Innka da linka do te strony, żebyśmy wiedziały czego unikać...

Żanetka trzymam kciuki, żeby było lepiej

My wczora wróciliśmy po 24 z tego Święta kaszy fanie było, zabraliśmy mojego chrześniaka, a dziś byliśmy z nim w kinie na Harry Potter insygnia śmierci 2 :36_2_25:

fajne fotki :) chlopaki za kare w oslej lawce siedza :D
di u mnie bedzie dobrze jak sie problemy skoncza i mysli ;/

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Czy wie któraś z Was co oznacza ten znak pod wykrzyknikiem na zdjęciu? Bo szukam go, ale nigdzie taki znak nie istnieje, a zastanawia mnie co on oznacza :Oczko:

mi się wydaje, że chodzi o wysepkę.

i witam was w poniedziałek.

di fajne zdjęcia, tylko Ciebie nie widzę.

żanetko to ja kibicuję koleżance, co by doszła :Oczko:

i porcyjka dla was

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Mosiu gratuluję 15 tygodnia :D

Ja i zdjęcia o nie :)

Ja dziś przezyłam szok, babka u której mieszkaliśmy w IE, ma w PL 3 dzieci, od 2008 do teraz ma 4 w tym opare bliźniąt i znow jest w ciąży z blixniętami... a ma 32 lata

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki. Dawno mnie tu nie było, ale jakoś czasu nie mam. Potem byłam na urlopie. Ale teraz wracam. Kolejny cykl mija i ja wiem, że nic z tego nie będzie. Tym razem nie mieliśmy okazji "popracować" wtedy kiedy był na to czas. Jedna marna próba sukcesu nie da. Ale za to trafiliśmy centralnie w owulację. Ale nie ma co się nastawiać.

Babeczki potrzebuję rady. Co robicie, kiedy nie możecie spać? Bo ja od kilku nocy źle śpię. Jedna noc w cyklu pod koniec, to zawsze była zapowiedź @. Teraz nie śpię kilka nocy i już sie męczę. Jakies rady?

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...