Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

mosia
Inkaaa
mosia

nie płacz :Kiss of love:

Dlaczego jak się nie układa to wszystko na raz... Kiedy w końcu będzie z górki, a nie ciągle pod górkę...:arrow1:

łatwo pisać, ale musisz być cierpliwa :Nieśmiały:

Mhm... Jeszcze żeby było to takie łatwe jak się wydaje... Idę, nie będę psuła tutaj atmosfery...

:Całus:

Odnośnik do komentarza

Witajcie ::): wczoraj u nas w szkole w której pracuję był festyn z okazji dnia dziecka, miałyśmy sporo roboty jak się on skończył... Ale dałyśmy radę :lol: bo kto jak nie my :D pogoda u nas taka sama jak wczoraj, tzn wczoraj rano było pochmurno i wiało, ale później się rozpogodziło i było ciepło, a wieczorem zapowiadało się na burzę, ale przeszło bokiem... Na dzisiaj też zapowiadają u nas taką pogodę...

Żaneta22
Inkaaa
Jeszcze 7 dni...

Inkaa nietylko masz ty zdolowany humor
mialam plamienie w sobote takie jaksno rozowe i dupa nic ;/

tez mam ciagle pod górke ;/

Żaneta ja już przestałam się obserwować. Idę jeszcze tylko 7 czerwca do lekarza bo nadal nie zeszła mi plama z prawej piersi, co mnie trochę zastanawia, a tak to już się nie zagłębiam w plamienia, bóle itd. Nie mam już na to siły... Sesja niebawem i mam inne zmartwienia na głowie :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Witam

Madzialska gratuluję 14 tygodnia
Mosiu jak się czujesz ?
Żuczku chyba większość z nas a bynajmniej ja mam zawsze pod górkę
Żaneta jak plamienia ?

Moje problemy zmierzają chyba do punktu kulminacyjnego, czasami mam ochotę się ubrać i pojechać gdzieś gdzie bedą koła prowadziły, jest za dużo tego wszystkiego

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Cześć moje drogie koleżanki!!!!!

Z mezem staralismy sie o dziecko okolo 2 lata. Wiem jakie to uczucie gdy nie wychodzi ;/;/ Pomógł nam bardzo poradnik dr Piotra Pierzyńskiego i moze to niewiarygodne ale test ciazawy był pozytywny wlasciwie po zastosowaniu sie do paru zasad w poradniku.... super opracowany, wszystko napisane jasno i przejrzyscie... polecam szczerze, przekazuje dalej bo naprawdę człowiek pomaga rozwiazywac problemy.. niestety poradnik trudno dostepny, widzialam tylko na stronie salonprasowy.pl ;/

moze ktos juz slyszal? jakie ma opinie?

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Witam

Madzialska gratuluję 14 tygodnia
Mosiu jak się czujesz ?
Żuczku chyba większość z nas a bynajmniej ja mam zawsze pod górkę
Żaneta jak plamienia ?

Moje problemy zmierzają chyba do punktu kulminacyjnego, czasami mam ochotę się ubrać i pojechać gdzieś gdzie bedą koła prowadziły, jest za dużo tego wszystkiego

Niemam plamien
wczoraj czulam jak lewy jajnik tak jaky pukal

tez tak mam Dorotko ostatnio ;/

Odnośnik do komentarza

madzialska
Super, mam nadzieje, ze po powrocie od gina nastroj mi sie nie zmieni :)

a Ty?

Może być. Sesja mi się zaczyna, nie chce mi się uczyć w tak ładą pogodę... :arrow1: dzisiaj u nas w szkole jest bal pożegnalny szóstych klas i pewnie znowu będziemy miały więcej roboty... Jakoś mnie nie cieszy to, że dzisiaj jest piątek. Jutro i w niedzielę jadę do szkoły, jutro mam dwa egzaminy... Ł idzie jutro do pracy na 6, w niedzielę znowu zaczyna nocki. Od poniedziałku mam drugie zmiany i znowu będziemy się mijali... Z utęsknieniem czekam na 18 lipca, wtedy będzie miał już tylko jedną zmianę i będziemy mieli więcej czasu dla siebie. 23 lipca jedziemy na wczasy :15_8_217:

Odnośnik do komentarza

Witam
i ja wieczorowa porą po kilku lampkach wina, przepraszam, że zaglądam rzadziej, ale gdzieś do 11 nie bede miała neta, zesztą jak juz pisałam, cały czas pod górkę,

w środe mam ważna rozmowę o pracę, bardzo mi na niej zależy, a ogolenie to dostałam się do pracy na Pocztę niestety tylko na sezon

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...