Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy mozliwe jest ze w 9dc mam owulacje przy 30dniowym cyklu? Dzis mnie bola jajniki i mam przezroczysty sluz. Cos mi sie to za wczesniej wydaje bo zwykle mam pozniej. Nie mierze temperatury ( a mialam ale za pozno wstaje i nie mam czasu) , wiec tylko moj organizm mi wysyla sygnaly

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Kup test owulacyjny i zrób sobie jutro po południu i będziesz wiedzieć czy to owulacja czy nie :)

Chyba tak zrobie, moj maz jakis dzis zmeczony i nie wykazuje checi do staranek. Ale nie chce sie stresowac i nic na sile, ma byc spontanicznie

Odnośnik do komentarza

Dochodze do wniosku, ze my sie za malo staramy, w zeszlym cyklu moge na palcach ( i to jednej reki) policzyc ilosc przytulanek a potem sie dziwie ze nie zaszlam w ciaze. Dzis wydaje mi sie ze jest dobry dzien:) Musze zadzialac, szczegolnie ze maz wyjezdza na weekend

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki oby się udało :). Ja raczej dzisiaj już nic nie zdziałam mój mąż się już położył więc ja też pomykam, jutro muszę wstać o 5:30 do pracy mam na 7:30, więc do zobaczenia w sobote, bo jutro cały dzień mnie nie będzie :( Miłej nocy :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Trzymam kciuki oby się udało :). Ja raczej dzisiaj już nic nie zdziałam mój mąż się już położył więc ja też pomykam, jutro muszę wstać o 5:30 do pracy mam na 7:30, więc do zobaczenia w sobote, bo jutro cały dzień mnie nie będzie :( Miłej nocy :)

Do zobaczenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hej dziewczeta ;)
i dalej mi komp niedziala eh ...
ale pisze z meza pracy
a ja od dzisiaj zaczeam sie opiekowac 5 miesieczna Lenka
jest urocza sliczna i wogule naj
wycalowalam ja jak tylko moglam
cieagle sie smiala do mnie az sie zanosila nawet przy jedzeniu musialam wyjsc jak ja mama karmial :)
a ja robilam sobie prywtanie morfologie i wyszlo stan zapalny a mni nic nie boli wiec niewiem od czego to ;/
aa i staranek ciag dalszy
moze sie zaraze przez lenke :D

Odnośnik do komentarza

Madzialska zycze mezowi szybkiego powrotu do formy! Moj M jest w drodze do domu, byl na weekendzie kawalerskim, nie bede go juz dzis meczyc, ale jutro musze bo mam dzis ladny ciagnacy sluz, jeszcze nie jest przezroczysty wiec owulka dopiero bedzie, no mam nadzieje ze bedzie. Jeszcze kilka dni i po starankach, trzeba w miare mozliwosci wykorzystac ten czas

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że nie wiem :)

Wczesniej robiłam te testy z allegro-na nich była informacja, że ta druga kreseczka musi być prawie tak samo mocna jak kontrolna. I na tamtym z allegro wczoraj ta testowa wyszła jakoś tak słabiej i wkońcu nie wiem czy jest pozytywny czy nie.
W instrukcji do tych z allegro napisali, że jesli wyjdzie pozytywny to owulka nastąpi po 24-48 godzinach ( kietóre źródła podają 24-36 godzin )
Ten, który dziś robiłam dostałam od koleżanki ( podobno kupione w Rossmanie) i nie mam od nich instrukcji, ale to chyba tak samo działa.
One pokazują poziom hormonu LH, a on wzrasta na dzien przed owulacją.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...