Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

i ja trzymam kciukasu :)
wszytskie musimy wkoncu zajsc co nie?
zarestruje sie do gin bo niemam tej @
od ponad 2 miesiecy
a moj maz niemoze siezbadac bo bierze leki na astme i na sterydach sa
juz chcial odstawic a ja nakrzyczalam ze sie boje o jego zdrowie
wiec niewiem co mam robic
od kiedy dostalam 1 raz okres mam nieregularne a gdy mialam torbiel dali mi tabletki antykoncepcyjne
i nawet wtedy mialam nieregularne
;/
ahh
a okres dostalam wieku 16 lat

Odnośnik do komentarza

Żaneta ja też zawsze miałam nieregularne @ od 12 roku życia, od 16 roku brałam tabletki antykoncepcyjne (brałam 1,5 roku później pół roku przerwa, znów 1,5 roku znów pół roku przerwy.....)
od 3 lat nie biorę tabletek i @ miałam co 35-45 dni, w sierpniu brałam luteinę i cykl nagle się skrócił do 21 dni a następny cykl trwał 24 dni. Teraz mimo 9 dc plamie i nie wiem co się dzieje, czekam na wtorek i do lekarza :).

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Necia88
Ja od miesiąca niecałego się staram :) Oby się udało .. Wczoraj próbowaliśmy xD zobaczymy efekty :)

Ja też czekam z niecierpliwością i odliczam dni do zrobienia testu... Im dłużej czekam tym mam większe nadzieje, że test wyjdzie pozytywnie, gorzej będzie jak się rozczaruje bo zobaczę jedną kreskę...:36_2_16:

Odnośnik do komentarza

:36_3_28:

Inkaaa
Necia88
Ja od miesiąca niecałego się staram :) Oby się udało .. Wczoraj próbowaliśmy xD zobaczymy efekty :)

Ja też czekam z niecierpliwością i odliczam dni do zrobienia testu... Im dłużej czekam tym mam większe nadzieje, że test wyjdzie pozytywnie, gorzej będzie jak się rozczaruje bo zobaczę jedną kreskę...:36_2_16:

Długo się starasz? Ja mam juz dość ..

:36_3_18: Nusiaa_88:36_3_18:

Odnośnik do komentarza

Necia88 nie wiem co się udaje niektórym "laskom", i czy są to wpadki. Nawet jeżeli są to wpadki, to jakie to ma znaczenie. Wydaje Ci się, że taka dziewczyna jak wpadnie to się nie cieszy, że będzie miała dziecko. Dla mnie nie ma to znaczenia czy jest to wpadka, czy ciąża planowana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...