Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się tylko jak jutro z tym oceanem isc do szkoły:noooo:

My jutro mamy imprezkę ale z racji tego, że nie wiem w jakim jestem stanie :36_2_12:to promili bedzie 0 a tak mam ochote na winko mniam

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

No więc jestem. Byłam u lekarza, zrobiła mi usg i powiedziała, że nic nie widzi i zaprasza mnie na prowtórzenie usg w poniedziałek, bo teraz jest tylko pęcherzyk owulacyjny, który ma 3mm... Pytałam w którym dc mogę zrobić prolaktynę, usłyszałam "ale po co chce pani robić prolaktynę? Przecież tsh ma pani w normie to prolaktyna też jest w normie"Wyszłam z gabinetu i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać... Zastanawiam się czy iść do niej jeszcze w poniedziałek czy poszukać innego lekarza... Jajniki mnie bolą, piersi mnie bolą, nie wiem co jest grane...

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Ja czekam z niecierpliwością na wiadomości od Żuczka :36_11_13:

Mosia A Ty kiedy do lekarza, ?

jesczze nie wiem :Nieśmiały:

Maluda
Inkaa nie testowałam, miałam wczoraj HSG :smile: A dziś mam jakieś plamienia i trochę mnie w dole brzucha boli, ale dzwoniłam i mówili, że na razie mam być spokojna, jak będzie bardziej bolało albo zakrwawie to mam przyjechać :36_2_12:

to uważaj na siebie, nie przemęczaj się :big_whoo:

Żaneta22
hej laseczki ;)
Madzialska gratuluje ;)
di a moze faktycznie fasolka juz jest :)
a ja dalej mam @ pani gin powiedziala ze to po tabletkach tak jest wiec jeszcze 1 miesiac poleci sobie ;/
pozdrawiam was :)

ona chyba coś nie teges jest ta lekarka, kto to widział takie długie krwawienie po tabsach...a jakie bierzesz?

dbozuta
Dostałam skierowanie do sanatorium jadę 6 maja do Międzywodzia :water_fun:

dbozuta
Maluda jadę nad morze :white_flag: a sama mieszkam nad morzem

to ci dali atrakcję, morze :o_noo:

Inkaaa
No więc jestem. Byłam u lekarza, zrobiła mi usg i powiedziała, że nic nie widzi i zaprasza mnie na prowtórzenie usg w poniedziałek, bo teraz jest tylko pęcherzyk owulacyjny, który ma 3mm... Pytałam w którym dc mogę zrobić prolaktynę, usłyszałam "ale po co chce pani robić prolaktynę? Przecież tsh ma pani w normie to prolaktyna też jest w normie"Wyszłam z gabinetu i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać... Zastanawiam się czy iść do niej jeszcze w poniedziałek czy poszukać innego lekarza... Jajniki mnie bolą, piersi mnie bolą, nie wiem co jest grane...

3 mm????????

Inkaaa
Nie mam siły wiecie... :36_2_58:

będzie dobrze :Kiss of love:

dbozuta
Dziewczynki mam pytanie

1. czy mozna pomylić pęcherzyk z Ciążą ?

nie.

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

W mojej wsi ginekolodzy w piątki mają wolne bo to jeszcze nie sezon letni

szperam w necie jakie choroby mogą byc przyczyną braku miesiączki i nadmiaru śluzu :36_11_13:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...