Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

hej dzieczyny :)
tak gadamy sobie o witaminkach, ja chyba zaczne dokarmiać czyms mojego M.,
coz, u mnie kolejny dzien po pregnylu; nic nadzwyczajnego nie zauwazam, zmeczenie i sennosc raz sa, raz jest rozdraznienie i placzliwosc:36_1_4: ale ja tak i bez lekow mam, trudno to czemus przypisywac, jedno jest pewne ta konska dawka progesteronu jakby pomogla na moje plamienia, to znaczy na ok.5 dn, przed @ zaczynalo sie plamienie a poki co sie nie zaczelo, wiec mam nadzieje, ze choc to nie wystapi, jakby nic nie wyszlo to rach ciach @ i nowy cykl, taka nie rozkrecona @ to cos okropnego
probuje jakos sie relaksowac ale trudno jest, a Wy co robicie w te ostatnie dni przed @? jak odciagnac mysli zeby nie wariowac?

Odnośnik do komentarza

Migotka nie da się nie myśleć niestety :(, wiem co czujesz, ja od środy jestem strasznie zła, oprócz tego od dzisiaj bolą mnie sutki jak dotykam i dziwnie się czuje, ale nic poza tym więc czekam na @. Dzisiaj jest 30 dc 5 dzień bez luteiny, czekam do 38 dc (14 dzień bez luteiny) bo do tego czasu powinnam po kuracji luteiną dostać @, jak nie dostane to do lekarza.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

siedze i tak sobie szperam w necie, a ze moj maz ma wkrotce miec badanie nasienia, pomyslalam ze moze jest jakas szansa na badanie w domu, moze sa jakies testy, ktore przynajmniej zarysowalyby problem, bo rozumiem ze zbyt szegolowe by nie byly; jesli ten temat jest poruszony gdzies na forum to bede wdzieczka za konkretne namiary; mialyscie kiesys z czyms takim doczynienie? w kraju w ktorym mieszkam takie badania sa horendalnie drogie, wiec jesli jest szansa przynajmniej ogolnego testu, na plodnosc meska, w domu to chcielibysmy sprobowac

Odnośnik do komentarza

Madziu głowa do góry jeszcze nic straconego :)
Dziewczyny ja wpisywała że ostatnia @ była 23 października i cykle 38 dniowe patrząc na ostatnią długość cyklu i wyszło mi 20 lipca - nic z tego nie rozumiem, okaże sie w piątek jak pójdę do lekarza :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...