Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wplace na Witusia bo nie mamy gdzie go oddac, zreszta swego czasu pisalam na N na krakowiankach i kojarze Monike

My dopiero wrocilismy z imienin u mojej babci, a jutro u nas pierwsza urodzinowa impreza Milenki dla maluchow-bedzie obchodzila je na 3 razy ze wzgledu na brak miejsca, choc juro troszke sklad okrojony bo moja kolezanka dzis urodzila coreczke:) tydzien przed terminem

dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witam po weekendzie

justys gratki dla ciebie za zdane egzaminy. oby gaja znow czegos nie zlapala w zlobku.
starletka oj wspolczuje skutkow ubocznych antybiotykow.
aniolek ja poprosze kawke
patusia witaj.

u nas nauka nocnikowania jednak przelozona. cala sobote i niedziele bez pieluchy. udalo sie zrobic jedna kupe na nocnik w piatek wieczorem i jedno sisi wczoraj do nocnika. poza tym caly czas w majty. najlepsze ze bartek rozumie ze chce zrobic i umie chwile przytrzymac ale nie chce usiasc na nocnik. mowi mama sisi i robi w majtki, gdy go prosze by usiadl na nocnik krzyczy nie nie nie....
starletka chyba tak jak pisalas poczekam troche by go nie stresowac. moze w przyszly weekend sprobuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
zdrowia potrzebującym, wszystkim miłego spokojnego dnia
Inka fajna Karolinkowa niespodzianka
Martusia jeśłi mogę radzić to za często nie podejmuj takich krótkich prób zdjęcia majteczek i powrotu do pieluchy bo się Bartkowi w głowie namiesza. Jeśli problem w robieniu do nocnika to używajcie może jeszcze pieluchomajtek i zacznij od tego by tam załatwiał potrzeby swoje a potem przejdź do tego by zaczął się kontrolować
Justys zdrowia dla Gajki, niech się nic nie rozwija

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...