Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Patusiu-MOC URODZINOWYCH SERDECZNOSCI!!!!!KUPE MILOSCI, ZDRWOKA I SZCZESCIA!!!ZYCZE BY DZIEWCZYNKI NADAL DAWALY POWODY DO DUMY I RADOSCI!!!
http://images23.fotosik.pl/45/fb13a1ff30fb6906.jpg

dzien dobry
My juz po sniadaniu i zmykamy na sanki...na niedlugo co by nie przegiac po takiej przerwie w spacerach...ale wykorzystamy ze jeszcze do 13 K w domu i idziemy

Moniq-tak pobudzilas ciekawosc ze tu tlumy ciagna na sobote:D

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

patusiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

bartek ostatnio ciagle placze jak go oddaje do zlobka. juz mam tego dosc. rozumiem jakby dopiero co zaczal ale chodzi tam juz 1,5 roku. i lubi sie tam bawic. widze przez okno jak biega zadowolony na podworku. jak go odbieram to czasem nie chce wracac bo tak sie dobrze bawi.... ale co rano ryk....wrrrr :Zły:

Odnośnik do komentarza

PATUSIU
i ode mnie przyjmij zyczenia urodzinowe, spelnienia marzen radosci i milosci! nieustajacego optymizmu i wiary w lepsze jutro!!

hihi, widze ze pobudzilam ciekawosc, moze nawet za bardzo bo to tylko taka mala niespodzianka, w zasadzie pewnie mnie sprawi(la) wiecej przyjemnosc niz Wam ale pokaze :) mozna sie domyslac, biorac pod uwage ze to na moim blogu ;)

martusia, nie przejmuj sie! wiem ze sie latwo pisze ale ja tez mam tki numerek w domu i to wcale nie od dwulatku mowie!! Natanek co rano nam odstawia cyrk ze nie chce do szkoly itp a jest najlepszym "uczniem" w klasie! wiec niestety trzeba wziac na siebie zacisnac zeby i prowadzic, bo jak inaczej!!

Odnośnik do komentarza

Patusiu wiele wiele dobrego, niech ten rok przyniesie Ci wiele powodów do radości (ale i tak niech będzie gorszy od kolejnych :Oczko:)

Agnieszka pakuj dzieci w przyszłym tygodniu i przyjedź tu, jak ma nas trafić to razem :)
Justys zaintrygowałaś mnie zupką, jak ją robisz?
Martusia trzeba przetrwać, pytałaś panie czy zaobserwowały jakieś zmiany u Bartka w żłobku?

Szym dziś miał nockę pt. budzę się co chwilę bo mam pomysł że będę spał u rodziców. Więc spędziłam noc na notorycznych wędrówkach odprowadzając łobuziaka. Zeby bylo śmieszniej to położyłam się wyjątkowo jak na mnie po 23... jak widać nie warto :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

ja tez jestem ciekawa zupy kminkowej!
jakies 15 lat temu mama mojej kolezanki takowa robila i ja, nie cierpaica kminku, uwielbialam te zupe!!
chyba wygotowywala jakas olbrzymia ilosc kminku na kostce rosolowej albo na zeberku a potem robila kluski kladzione lyzka na wodzie i potem sie to jadlo razem, dodajac lyzke kwasniej smietany

justyna, dawaj przepis na Twoja!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza

Kochane jesteście każda z osobna (Wy to potraficie człowieka do łez doprowadzić)oczywiście ze szczęścia,dziękuje bardzo za życzenia

ANN ja czasami znam takie nocki Zuzy (przychodzi do Nas mówi róbcie miejsce bo idę ja i misia)

OLI ściskam

Zakupy zrobione,zaraz za obiadek się zabieram

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...