Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Zuza w żłobku Natala w szkole T w pracy ja już mieszkanko ogarnęłam obiadek się robi,ale i tak nie mam siły jestem zmęczona

JUSTYNKA no nieźle z tym rachunkiem dobrze że wszystko się wyjaśniło

INKA zdrówka dla córeczek

ANN trzymam kciuki za przyjaciółkę

KASIA dobrze że inna lekarka was przyjęła

Wszystkim potrzebującym sił i zdrowia

KASIĄ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

Odnośnik do komentarza

Witam

Kasiom wszystkiego najlepszego

dziękuję za sugestie prezentowe niestety to typ mało czytający a gry jeśli już to komputerowe z tego co zdążyłam zauważyć - no nic mam troszkę czasu to może coś wymyślę

Ala niech problemy szybko mijają i trzymajcie się zdrowo cały czas
Justyna gdybym dostała taki rachunek to na 100% bym zemdlała .. dobrze, że się wyjaśniło
Moniq dłuższej doby
Ann kciuki za przyjaciółkę są

Odnośnik do komentarza

Hej

Kasiom
wszystkiego najlepszego :mylove:

Starletka a może jakąś CD? Niedrogo można znaleźć fajną muzykę albo film. Jeśli oczywiście chłopiec lubi.

Ala by minęły kłopoty i z autem, i w pracy. U mnie w pracy podobnie, więc łaczę się w bólu :o_master2:

Kasia zdrówka dla Ali!

Martusiu bardzo współczuję Bartusiowi :( Kurczę, pierwszy raz o czymś takim słyszę. Bidulek ::(: Niech szybko mija ten stan zapalny i już Bartuś nie choruje.

Justyna to Ci powiem, że niezłe jaja z tą gazownią (nie zaksięgowali... masakra :glass:). Super, że wszystko pozytywnie wyjaśnione, tylko szkoda tych nerwów...

Inuś siłek i zdrówka dla dziewczynek :Kiss of love:

Ann życzę zdrowia Twojej przyjaciółce.

Patusia Ty to pracuś od samego rana :Oczko:

Moniq spokojnych przyghotowywań do Świąt i dobrego czasu dla Was!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

patusia23
RADOŚC no taki ze mnie typ człowieka nie lubię bałaganu

:36_2_25:

Ja lubię porządek, ale samo sprzątanie to jakos mnie nie urzeka. Wieczorem jak mam sie za nie zabrać to siłek brakuje...
Generalnie to jestem pedantką, całkowitym przeciwieństwem mojego P, który "odnajduje sie w chaosie" :hahaha::hahaha::hahaha:

A i głosik na Twoje Mikołajki oddany :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
patusia23
RADOŚC no taki ze mnie typ człowieka nie lubię bałaganu

:36_2_25:

Ja lubię porządek, ale samo sprzątanie to jakos mnie nie urzeka. Wieczorem jak mam sie za nie zabrać to siłek brakuje...
Generalnie to jestem pedantką, całkowitym przeciwieństwem mojego P, który "odnajduje sie w chaosie" :hahaha::hahaha::hahaha:

A i głosik na Twoje Mikołajki oddany :)

Jakbym widziała mojego T :smile_move::smile_move:

I dziękuję bardzo:36_3_3:

Odnośnik do komentarza

martusia
patusia bakterie. wydaje mi sie ze np jak w zlobku nie wytarli go dobrze po kupie to moglo mu sie troche dostac do siusiaka i stad... a zdazylo sie pare razy ze po powrocie ze zlobka jak zmienialam mu pieluszke to mial niedomyty tylek... musze opierniczyc babki...:Zły:

No niestety i tak czasami bywa,a nie zmieniałaś mu ostatnio proszku płynu,coś nowego nie dostał do jedzenia???mam nadzieję że szybko się zagoi a byłaś u lekarza???
Jak mogę coś doradzic to polecam ten krem
Polfa Poznań Clotrimazolum

Odnośnik do komentarza

dobry wieczor

Ann zdrowka dla kolezanki
Moniq-ales Ty zabiegana, chwili wytchnienia
Radosc-jakbym czytala o sobie i o K Twojego posta o porzadkach

A u nas juz pomału do przodu-Maja juz praktycznie zdrowa-dzis byla u dziadkow na sluzbie:), a ja w tym czasie wypucowalam okna, pozmienialam posciele, pralka ledwie dyszy po 5 praniach kocy poscieli...etc...jeszcze mamy na spólke z K prasowanie na dzis wieczór i od jutra leniuchowanie bo K ma 5 dni wolnego...
Milenka jeszcze charczy, wiec moze uda mi sie ja osluchac w tym tygodniu-choc coraz gorej z dostaniem do pediatry w mojej przychodni

A na koniec tego intensywnego dnia zalapalam sie na zakupy i wpadla sukienko -tunika wiec taka mam mala nagrode za dzisiejsza harówke:):36_1_21:

zmykam szykowac deche , zelzko i do dziela:smile_move: jakas energia we mnie dzis wstąpila

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...