Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ann
wieści od Starletki:
Wyniki badań nie najgorsze. Lekko podwyższone CRP i OB. Mamy dodatkwo szmery nad płucami i powiększone migdałki, pozdrawiam

STARLETKO WRACAJCIE SZYBKO DO DOMKU I DO NAS ZDRÓWKA DLA DOMINIKA SIŁ DLA WAS

ANN dziękujemy Ci za info od Starletki

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ::):

Na początek dziękuję Ann za przekazywanie Wam wieści
Kronkiś Agnieszka Ann dziękuję za smsy

no i wszystkim Wam za dobre słowa

Jesteśmy już w domu - wyszłam na własne żądanie - ale to tylko dlatego, że Dominik po za clemastinum i pulneo nie dostawał nic innego. Stan był stabilny i bez zagrożeń. Prosto ze szpitala pojechałam do mojej pediatry tam dostałam zalecenia i leki.
Do tego trochę podniosła mnie na duchu i pochwaliła za wyjście ze szpitala - na oddziale koszmar - biegunki wymioty i inne dziadostwa - bałam się, że Dominik się zarazi czymś dodatkowo. Po za tym koczowanie na krześle mnie totalnie wykończyło. Wczoraj popołudniu dostaliśmy zakaz wychodzenia na korytarz a sala była tak malutka i ciasna, że o chodzeniu po niej można było pomarzyć.

A czwartek strasznie mnie zestresował - nie podobał mi się ten kaszel był okropny i pomimo tego że przeszłam już atak astmy u Natalki i mocny skurcz oskrzeli z zapaleniem krtani też miałam do czynienia to takiego kaszlu nigdy nie słyszałam... więc po drugim ataku pojechaliśmy na dyżur a tam dyżurująca pediatra machnęła tylko ręką i wypisała skierowanie do szpitala.

uciekam odpocząć
dziękuję Wam za wszystko

Odnośnik do komentarza

starletka
Dzień dobry ::):

Na początek dziękuję Ann za przekazywanie Wam wieści
Kronkiś Agnieszka Ann dziękuję za smsy

no i wszystkim Wam za dobre słowa

Jesteśmy już w domu - wyszłam na własne żądanie - ale to tylko dlatego, że Dominik po za clemastinum i pulneo nie dostawał nic innego. Stan był stabilny i bez zagrożeń. Prosto ze szpitala pojechałam do mojej pediatry tam dostałam zalecenia i leki.
Do tego trochę podniosła mnie na duchu i pochwaliła za wyjście ze szpitala - na oddziale koszmar - biegunki wymioty i inne dziadostwa - bałam się, że Dominik się zarazi czymś dodatkowo. Po za tym koczowanie na krześle mnie totalnie wykończyło. Wczoraj popołudniu dostaliśmy zakaz wychodzenia na korytarz a sala była tak malutka i ciasna, że o chodzeniu po niej można było pomarzyć.

A czwartek strasznie mnie zestresował - nie podobał mi się ten kaszel był okropny i pomimo tego że przeszłam już atak astmy u Natalki i mocny skurcz oskrzeli z zapaleniem krtani też miałam do czynienia to takiego kaszlu nigdy nie słyszałam... więc po drugim ataku pojechaliśmy na dyżur a tam dyżurująca pediatra machnęła tylko ręką i wypisała skierowanie do szpitala.

uciekam odpocząć
dziękuję Wam za wszystko

dobrze, że jesteście w domku. To mój Patryk też miał clemasinum i pulneo....
trzymajcie się zdrowo

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Melduję się grzecznie życząc ZDRÓWKA wszystkim w potrzebie :Kiss of love:

Ja po pierwszych zajęciach w szkole... Jestem zmęczona, ale zadowolona, bardzo dobre wrażenia z pierwszych zajęć na Uczelni. Czeka mnie ogromnie dużo pracy, same zajęcia są prowadzone ciekawie, dużo nacisku na formę warsztatową. Jutro znów na 9 i do 16, póki co Powinnam posprzątać dom, jak odpocznę to może mi przybędzie sił.
Piotruś bryka u moich rodziców, pusto bez Niego strasznie ::(:

Na spokojnie to chyba w poniedziałek w pracy przeczytam co u Was i popiszę, teraz idę się położyć i trochę gnaty rozprostować...

Ściskam Was :Całus:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ja już na nogach (reszta śpi)coś spac nie mogę

Wczoraj taka piękna pogoda więc spacerków było kilka potem odwiedziny u dziadków

RADOŚC super że jesteś zadowolona

STARLETKO jak Dominik?

Miłej i spokojnej rodzinnej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...