Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka31
Starletka- teraz sama wiem ze przy dwojeczce trudniej o wiecej dni bez chorob, w kolko kazde od kazdego lapie, w kazdym razie zycze zdrowia!!!!!!!!!!!!!

a no wesoło bywa momentami :Śmiech:

mam nadzieję, że w końcu wyzdrowieją :) póki co cieszę się, że to nic poważnego

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Misimip- domyslam sie ze w przedszkolu i w zerowce dzieciaczki sa dosc rzadko w tym okresie, a jak sie dzisiaj czuja dzieciaczki???

wiesz ...właściwie to nie. Moje dzieci bardzo rzadko chorują.
Zajrzałam aż do zeszytów i okazało się, że chorowali w styczniu. Niestety teraz taki czas. W szkole mamy po troje, czy pięcioro dzieci. Wszystkich łapie to i nas dopadło. Tylko najmłodsza jakoś się jeszcze trzyma. I niech jej tak zostanie.
A u mnie??? Maja o się gorzej czuła- antybiotyk dostała i już lepiej.
Patryk co lekko mu coś było. Dostał Pulneo tylko i gorączkę ma wysoką. Zasnął...zobaczymy jak się zbudzi.

Odnośnik do komentarza

witam :)
i u mnie zapała chwilowa cisza:o_master:
widzę temat diet....jak na razie jesienna pora mnie nie nastraja na jakiekolwiek diety, ale organizm domaga się oczyszcenia z toksyn,więc pewnie i ja niedługo dołączę do niektórych Pań.

aguś-dobrze,że z Dziećmi lepiej! tak trzymajcie!
inuś- ja nie karmiąca piersią,ale może dałabyś Mili butlę modyfikowanego w nocy?!wiesz,tak z zaskoczenia! dziecko rozespane w nocy i mało co kuma;) jak w nocy załapie to o innej porze dnia łatwiej Jej będzie przekonać sie do butli. może sie uda. a potem zrezygnowałabym z karmienia rannego na rzecz butli, albo wogóle zrobiłabym jej śniadanko z jajka czy jogurtu?hm?no sama nie wiem! trzymam kciuki za szybkie odstawienie od piersi!
misisip- ale fajnie,że do nas dołączyłaś:) masz cudną Trójeczkę!zdrowia Wam życzę!
martusia- już kiedyś pisałam,że po szczepionce na grypę moja mama dostała zapalnia płuc tak poważnego,że wylądowała na miesiąc w szpitalu. ja sie przed ciążą nie szczepiłam i teraz też nie zamierzam.
starletko- widzę,że zebranie w przedszkolu nie nastroiło Cię pozytywnie? fajnie,że spacer zaliczony. my kisimy sie w domu.
justyna- ale ta Twoja pizza była dobra. wczoraj oststkiem sił po robocie zabrałam się za jej pichcenie. było warto! dzięki!

podopieczny drzemie a PYCJA ( jak na siebie mówi Patula) układa klocki.
dziś oddajemy auto do wrsztatu po wypadku i aż sie boję ile nam tym razem mechanik krzyknie:Szok:.
a zdobrych nowin:
moja przyjaciółka, która starała sie zmężem o dziecko od kilku lat jest w 5 tyg ciąży! dlatego proszę o trzymanie kciuków! mam nadzieję,że im sie uda!!!
a ja zmykam dokarmić mojego niejadka.
buziakuję wszystkie

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
U mnie zawitało słońce człowiek odrazu lepiej sie czuje
wy gdzie sie pochowałyście ???
:kawa::kawa::kawa:???

w pracy.........urwanie jaj....ale chociaz dziewczyny radza sobie ok w domu wiec jest nadzieja......

P.S witajcie lacznie z nowa mamuska ......
sciskamy wAs aczkolwiek humor do bani bo same klopoty w kolo-ale na szczescie zdrowi wiec byle do lata......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...