Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane

Ostatnimi czasy troszkę zaniedbałam forum, ale teraz wszystko podczytałam i jestem :))

Kasiu
najlepsze życzenia urodzinowe :mylove:

Dużo zdrówka dla Wszystkich, a w szczególności dla Milenki i Mai, Bartusia, Dominiczka (Satrletko :Całus:), Majusi i Mikusia :Kiss of love:

k8i przykro mi z powodu twojego Dziadka

  • . I trzymam kciuki za Fasolinkę u Twojej koleżanki. Będzie na pewno wszystko dobrze.

  • Oli siłek!! I mam nadzieję, że opiekunka sprawdzi się i będzie zajmowała się Olisią bez zarzutu.

    Moniq Ania Dąbrowska ma ciepłe, spokojne, melodyjne piosenki, ja osobiście lubię posłuchać :)

    Patusia śliczna fryzurka - uczesanie i kolorek :) U nas jeszcze bez prezentów, Piotruś na Mikołajki dostanie od nas puzzle, a na Gwizadkę Lego Duplo.

    Misimip śliczne rodzinne zdjęcie :)) Czego uczysz w szkole?

    Kronkiś słodka Klaudynka kawoszka :) Cieszę sie Kochanie, że jesteś już zdrowa (nieźle Cię zmogło :o_master2:). Co do mojej podyplomówki to uczę się tu, na wymienionym kierunku Instytut Edukacji Ustawicznej - Studia w Instytucie
    Praktyki chcę odbyć w moim liceum, z zakresu j. polskiego - jestem z wykształcenia polonistką. Nie wiem czy mi się po tym wszystkim uda w ogóle znaleźć pracę w szkole. Poza tym to chciałabym, jak pisałam juz kiedyś, pracować z małymi dzieciakami, np. w żłobku, ale do tego potrzebuję pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, więc mam planie naukę i tego. Ale to jeszcze troszkę...

    Ann, Anulka gratuluję świetnej WM :))) Widziałam super fotki :)

    Justyna bardzo ciekawy temat mgr :) Powodzenia!

    Agnieszka Alusia i Pierożek SŁODZIAKI :)))))))))))))))))

    Aniołku
    współczuje nerwów w pracy :( Jak Kaceperek?

    Martusia i jak podobał się wczoraj film? Ja właśnie czytam "Zmierzch" :)
    (U nas podobnie jak u Was, Juniorek bardziej słucha P niż mnie)

    Pozdrawiam Was i ściskam :Kiss of love:

    Pozdrawiam

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

    Odnośnik do komentarza

    Patusiu spokojnej pracy!

    A i byliśmy wreszcie na bilansie 2-latka. Wszystko w normie i dobrze. Jedynie co to, że Piotruś mało mówi. Ale ponoć u chłopców tak bywa i na razie dr kazał się nie martwić. Zaczekamy pól roku i jak nie będzie poprawy to logodpeda pewnie. Ale mam nadzieję, że wreszcie sie ruszy. Zresztą panie w żłobku też mówią, że Juniorek na tle innych rówieśników malusio mówi...

    Pozdrawiam

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

    Odnośnik do komentarza

    Radość fajnie z bilansem - mówieniem się nie przejmuj - różnie dzieci się rozwijają będzie ok ::): A Tobie zdrówka życzę :Całus:

    Kasia miło Cię widzieć - zdrówka dla Ali a Tobie sił na łączenie obowiązków

    rety padam na ryjek dzisiaj (w sumie to na własne życzenie)

    sprzątałam dzisiaj 3 razy a bałagan jaki był rano taki jest teraz - syzyfowa praca przy tych moich dzieciach

    Odnośnik do komentarza

    witam

    dzis niestety w domku caly dzien. wczoraj wieczorem przy zmianie pieluszki zauwazylismy ze bartka siusiak jest caly opuchniety i czerwony. bylo juz pozno wiec od razu do szpitala pojechalismy. tam czekalismy ponad 3h i nikt nam nie pomogl, poweidzieli ze maja wiecej powazniejszych przypadkow (w tym duzo swinskiej grypy) i kazali czekac jeszcze kolejne dwie lub trzy godziny. wkurzylam sie bo bartek bardzo cierpial wiec zadzwonilam do lekarza i w srodku nocy przyjal nas. okazalo sie ze to zapalenie penisa. bartek dostal masc z antybiotykiem + antybiotyk doustnie. biedaczek ledwo chodzi a siusiak wyglada masakrycznie.
    czy ktorys synek mial moze cos takiego?
    jestem mega zmeczona i sil mi brak. powiem wam ze w szpitalu na ostrym dyzuze masakra - kilkadziesiat dzieci i wiekszosc ze swinska grypa. mam tylko nadzieje ze nic nie zlapiemy...

    zdroweczka dla wszystkich

    Odnośnik do komentarza

    martusia
    witam

    dzis niestety w domku caly dzien. wczoraj wieczorem przy zmianie pieluszki zauwazylismy ze bartka siusiak jest caly opuchniety i czerwony. bylo juz pozno wiec od razu do szpitala pojechalismy. tam czekalismy ponad 3h i nikt nam nie pomogl, poweidzieli ze maja wiecej powazniejszych przypadkow (w tym duzo swinskiej grypy) i kazali czekac jeszcze kolejne dwie lub trzy godziny. wkurzylam sie bo bartek bardzo cierpial wiec zadzwonilam do lekarza i w srodku nocy przyjal nas. okazalo sie ze to zapalenie penisa. bartek dostal masc z antybiotykiem + antybiotyk doustnie. biedaczek ledwo chodzi a siusiak wyglada masakrycznie.
    czy ktorys synek mial moze cos takiego?
    jestem mega zmeczona i sil mi brak. powiem wam ze w szpitalu na ostrym dyzuze masakra - kilkadziesiat dzieci i wiekszosc ze swinska grypa. mam tylko nadzieje ze nic nie zlapiemy...

    zdroweczka dla wszystkich

    Martusia siłek.
    Ja wczorj jak poszłam z Alką do pediatry to czekałam 4 godziny w poczekalni. Do pediatry już o 7 rano nie było numerków, więc pielęgniarka kazała przyjść i zapytać czy któryś pediatra przyjmie, okazało się, że lekarka do której jesteśmy zapisane przyjmuje, więc nie było mowy żeby inny pediatra przyjął dziecko. (do tej naszej byli pacjeci z nr i 10 bez; do pozostałych było luźno). Po 4 godzinach już wkurzona na maksa (Alka marudna bo zmęczona czekaniem i temperatura jej zaczęła rosnąć) wpadłam do gabinetu innej lekarki i powiedziałam żeby się zlitowała nad tym dzieciakiem, który źle sie czuje i nie wiadomo czy zostanie przyjęta przez swojego pediatrę, no i że muszę mieć zwolnienie do pracy i że nie wyjdę z gabinetu dopuki nie zbada dziecka. Na szczęście się zgodziła i przyjęła nas, ale co nerwów straciłam to straciłam.


    http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

    Odnośnik do komentarza

    Witam kochane dopiero teraz miałam dzis przejścia z gazownią ale wygrałam :Oczko::Oczko:
    dostałam rachunek na 364 zł i po mojej małej awanturze okazało sie że nie zaksięgowali mi dwóch wpłat ( od maja) i mam do zapłaty tylko 90 zł więc delikatna różnica

    Kasia ciesze sie że zajrzałaś :Całus:
    Marta zdrówka dla Bartusia biedaczek musi sie nacierpieć i siłek dla ciebie
    starletka łącze sie w bólu zmęczenia i sprzątania bez przerwy bez widocznych efektów

    chorującym zdrówka :love:

    http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

    http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

    Odnośnik do komentarza

    Właśnie weszłam do domu. Praca do 15.00 a później rada pedagogiczna.....:uff2:

    nie posiedzę dzis długo, bo ledwo oddycham.

    Przywitam się tylko i uciekam.

    Radośćpytałaś czego uczę.... w tej chwili mam 2 klasę podstawówki oraz plastykę w 4-6.
    Sprawa skomplikowana, bo po 5 latach w 4-6 (zostawiałam nauczanie początkowe) musiałam wziąć zastępstwo w małych klasach.
    W zasadzie uczę przyrody, muzyki i plastyki....

    Miłego wieczoru...pozdrawiam

    Odnośnik do komentarza

    Co można kupić 13 letniemu chłopakowi na urodziny ?:Szok:
    Nie wiem co lubi nie jest to rodzina - sąsiedzi zaprosili nas na urodziny
    i przyznam szczerze, że marnie finansowo bo nawet dla moich dzieci nie mam nic na Mikołaja a tu dodatkowy wydatek się trafił :o_no:

    Odnośnik do komentarza

    hej bebczeki
    Kolejny ciezki dzien dobiegl konca...przez to siedzenie w domu od dluzszego czasu oraz nieprzespane nocki bo Mili strasznie dokucza kaszel i kata,r i mnie jakos nerwy ponosza, chyba za bardzo ustawiam Maje do pionu i az mam wyrzuty sumienia ze ciagle jej zwracam uwage na cos, ale ona tez nadwyraz nieposzluszna i poprostu pewnie znudzona siedzeniem w domu....niech juz te choroby mina bo normlanie sfiksujemy w tych 4 scianach
    Martusia-to dopiero ciezka nocka za Wami, mam nadzieje ze Bartus juz lepiej i leki mu szybko pomogą, zdrowka
    Starletko-ja pewnie poszlabym z prezentem dla chlopaka w gry:)...moze jakas komputerowa(one nie koniecznie sa drozsze od planszowych)...albo ksiazki(to jeszcze zalezy czym sei interesuje)
    Ann-co to za smutasek na gg...

    Zmykam cos ogarnac i byle do czwartku bo K ma 5 dni wolego

    a gdzie Moniq??juz wczoraj mialam pytac

    Justyna,Maja i Milenka

    http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
    http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

    Odnośnik do komentarza

    Martusia dopiero teraz doczytałam - współczuję bardzo i zdrówka dla Bartusia życzę no i sił dla Ciebie
    Kaśka dobrze, że was inny lekarz przyjął
    Inka problem w tym, że ja nie mam pojęcia co go interesuje....no nic coś będę kombinowała
    Zdrówka dla dziewczynek

    Odnośnik do komentarza

    dobry wieczór
    MArtusia współczuję Bartusiowi i Wam, nie spotkałam się z czymś takim - tzn. nie mam doświadczenia w sprawach zapalnych
    k8i teraz tzw. nadrabianie zaległości po poprzednim tygodniu i bieżączki, więc na odpoczynek jeszcze czasu nie ma (ale to tak na swoje zyczenie czesciowo)
    Inka moja przyjaciolka dzis nagle wyladowala w szpitalu (rok temu modlilam sie w listopadzie za jej zdrowie i teraz nowe przypadlosci :( )
    radosc zdrowiej! A co do mowienia Piotrusia to znam nie jednego ktory zaczal kolo trzeciego roku i gadal potem jak najety.

    pozdrawiam Was goraco

    Odnośnik do komentarza

    Starletka pewnie poszlabym w kierunku ksiazki lub czegos kreatywnego. Przy okazji nie wiem kto z Was mial cos podobnego w dziecinstwie (nie takim jeszcze jak nasze bąki) coś takiego jak tangram, kupiłam właśnie na Mikołaja dla Uli grupy www.puzzlomatic.pl - Z nami przekroczysz barierę...

    Odnośnik do komentarza

    witam pozna pora

    oj, zasypaly mnie obowiazki i nie tylko
    dzieki za troske kochane, jestem, czytam i jak sil mam troche to i pisze
    bardzo aktywny tydzien mam, non stop zajecia jakies, poza domem troche no i w domu, przygotowania do swiat sie zaczely, preenty domowej roboty, jutro pierniczki, K zaczyna najprawdopodobniej szkolenie w elektryce i energii euhhhh, jak sie ja nazywa, ekologicznej?? kolektory, wiatraki, geotermia itp??? w kazdym raize, wszystko sie miesza, harmonogram dni, tygodni, Natanek zapisany na swietlice, po przedszkolu biegam we wszystkie strony, Noas, Natanek, do tego duzo zamowien scrapowych, forum,
    szkoda gadac :lup:

    martusia, mam nadzieje ze Bartusiowi szybko przejdzie!! u nas nie bylo takiej choroby wiec nic nie pomoge

    ann, chyba pamietam cos o tej przyjaciolce, sil dla Ciebie i zdrowia dla niej!!!

    kasiu, serdecznosqci urodzinowe szczere choc spoznione!!!

    starletka, ja tez bym gre kupila jakas

    radosc, dzieki za info na temat Ani Dabrowskiej :*

    a wiecie, dostalam od Anulki plyty rozne i slucham non stop jednej RADEK opowiesci Niemenem mnie powalily na lopatki, to pewnie nie wszystkim sie podoba ale ja wymieklam i leci w domu na okraglo :)
    Ani posluchalam na youtube i mi sie podoba

    na dzis wystarczy ide spac bo pozna pora sie zrobila
    ale nie zapomne wszystkim KAsiom zyczyc moc serdecznosci imienionych!!!!!

    a za literowki przepraszam ale juz nie mam sily poprawiac

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...