Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

Starletka- brak slow na te choroby!!!!!!!!!!!!!!!sil Tobie i niech zdrowie wreszcie zawita u Was!!!!!

u mnie znowu problem, Pierozek obsypany na rekach, mysle ze to kaszka do picia Nestle, problem z tym ze mojego cyca juz nie chce pic a mlekiem mod pluje , juz nie wspomne ze pewnie mlekiem dla alergikow tez by plul, i mam problem, dziecko glodne i nie wiem co dawac w nocy,
od 3 miesiecy je kaszki nestle i jakos bylo ok wszystko a po tych do picia go obsypuje,

moze wiecie czy pojawianie sie nowych krost moze sie pojawiac np. 2 dni po odstawieniu ewentualnego aregentu?????

spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

Starletka oby Nati szybko zwalczyła to co chce ją złamać
Agnieszka z tego co wiem (teoretycznie) to może
Katia suropów na apetyt nie podaję, bo mój z Jadków :) U nas będą prezenciki na Mikołaja, Ula odlicza czas na kalendarzu i patrzy na okno czy Mikołaj wziął zrobiony przez nią samodzielnie list do MIkołaja (ku mojemu zaskoczeniu napisała i narysowała w swoim i Szyma imieniu)
http://lh5.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/Sw8OWyaSMFI/AAAAAAAANV0/wrd3jsbaxl8/s640/DSC01737.JPG

Przygotowania świąteczne uważam za rozpoczęte, zawisł kalendarz adwentowy, plan działań ustalony :)

Odnośnik do komentarza

cześć mamuśki

no ja was chyba za późno o kciuki poprosiłam bo starania były 2 tygodnie temu a w ten weekend miało być rozstrzygnięcie i niestety jest - @ - obudziła mnie dzisiaj z samego rana - a taką miałąm nadzieję już :( ehhh widać nie ten czas - upiję się dzisiaj i zapomnę - ale tak czy siak decyzja podjęta za 2 tygodnie staramy się bez pregnylu - bo uważam że to wszystko przez niego - no bo niby jak mamy się starać jak wszystko boli jak cholera.... ehhh ale tak czy siak dzięki za kciuki i przypomne sie za 2 tygodnie

Katia - ja cały czas za was trzymam bo szczerze mówiąc to w kupie raźniej - przynajmniej nie czuje się dziwna :( a jesli chodzi o syropek na apetyt to Jasiek z tych niejadków jest i ja szczerze polecam syrop multisanostol - u nas zadziałał w ciągu dosłownie 2-3 dni teraz coś znowu nawalamy ale to przez te dwie ostatnie piątki ale i tak jest o niebo lepiej niż kiedyś

z Mikołajkowych prezentów to u nas - rodzinnie nowy Telewizor , dla M. miała być kurtka i czapka JCB a sprzedawca mnie totalnie zaskoczył bo dorzucił gratisy w postaci koszulki kaszkietówek 20 długopisów i skurzanego notatnika i to wszystko firmowe JCB - w sumie warte jakiś 1000 zł a ja kupiłam za 199 (kurtka używana przez jeden sezon ale nie widać), ja dostałam koc o który wojowałam od miesięcy i jeszcze ciuszkowe zakupy mnie czekają a dla małego: od nas uzupełnienie klocków i klocki przestrzenne - od cioci wielki aligator od babci samochód sterowany a od drugiej babci będzie gitara stół z windą dla małego mechanika samochodowego i kupa pierdół....

u nas weekend andrzejkowy - skończyliśmy remont pokoju więc znajomi do nas wczoraj i dzisiaj przyjeżdżają na oblewanie :D

udanej niedzieli wszystkim życzę

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie
wczorajszy sklepowy wypad nie odbył sie bez atrakcji juz chyba zostanie tradycja to że jak jedziemy do Carrefoura to Gaja na mnie wymiotuje reszta zakupów przebiegła bez komplikacji:Oczko:

Starletka niezmiennie zdrówka dla was i sił

Ann list super my dziś piszemy , malujemy jak narazie Gaja życzy sobie od mikołaja "ziute atko dla Adasia" kolegi ze żłobka

Agnieszka jeżeli chodzi o alergie nie pomogę moja wszystkożerna

Mineralka spełnienia marzeń i super że udało się kupić prezenty w tak super cenie

:kawa::kawa::kawa::kawa:dla wszystkich do mnie przylazła @ w piątek i daje popalić
spokojnej rodzinnej niedzieli

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Imprezka Andrzejkowa udana
Rosołek się gotuje reszta obiadku przygotowana

ANN super list do Mikołaja

MINERALKA super że prezenty już są

MONIK kciuki na pewno dalej będą

STARLETKA
zdrówka dla Natalki

JUSTYNKA :11_9_16:

Miłej i spokojnej rodzinnej niedzieli

Odnośnik do komentarza

witam niedzielnie :)

justyna, to moze jezdzij teraz do Auchan, moze tam nie bedzie wmiotowac :D a zarty na bok, wsplczuje takich atrakcji!

agnieszka, ja tez wiem ze nawet po kilku dniach moga byc jeszcze reakcje

mineralka, bedzie wuper Mikolaj u Was! swietnie!

Ann, widze ze Ula sie powaznie do Mikolaja przylozyla, w ub roku Natanek tez zrobil dla siebie i dla Noasia, w tym roku zajal sie wylacznie soba :) I tylko napisal c chce bo on i rysunek to zupelnie inna dzialka niz Ula :D

Odnośnik do komentarza

hej
my oczekujemy na A............niestety nie wplyna do portu dopoki sie morze nie uspokoi...na chwile obecna podaja polnoc:( a mial byc o 17tej w domu...........................
wieczor udany-az za bardzo bo w domu o 3 bylam i spalam do 8:30 :D

Odnośnik do komentarza

justyna@
Olimpia trzymam kciuki za szybki powrót A do domu

u nas list napisany i wysłany tak sie Gajce spodobało że rysuje mikołajowi serca i serduszka i każe się podnosić i zostawia rysunki na parapecie :Śmiech::Śmiech:

no cudnie..... moje narysowały tyle propozycji prezentów, ze Mikołajowi starczy na parę lat, bądź na obdzielenie względnie sporego miasteczka.

Odnośnik do komentarza

Olimpijka oby A jak najszybciej utulił Was już nie wirtualnie
Justys fajniusia Gaja, a @ niech nie męczy
Startletka jak Natalka?

Adwent się zaczął, kalendarz wisi, pierniki zawinięte, dojrzewają, za tydzień będziemy nasączać. Szym dzielnie pomagał. Zaczęli też oboje robić kartki świąteczne.

Odnośnik do komentarza

starletka i jak natalka??

ann jaki piekny list uliski :Śmiech:

olimpijka cierpliwosci! pomysl o ile przyjemniejsze bedzie witanie takie wyczekane, a szczegolnie nocne...:mdr:

justyna gajunia sliczna!

u mnie ok, zdrowi, w komplecie w domku i przeszly mi mdlosci (moze za sprawa luteiny) :)
dzisiaj tzn. juz wczoraj lałam wosk, w życiu nie wyszedł mi tak dokładny kształt! :sofunny::smieszne::Śmiech: (za kilka miesiecy zobaczymy, czy sie sprawdzaja andrzejkowe przepowiednie)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC02395.JPG

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Ja się witam i znikam

Natalka chora - przetrwaliśmy weekend i dzisiaj jedziemy do naszego pediatry
niestety kaszel katar i powracająca temperatura
Dominik też kaszle ale jest dużo lepiej niż było

kiepsko to wszystko widzę - leki ostatnio pochłonęły mój budżet domowy a końca nie widać ::(:

Miłego i zdrowego dnia Wam wszystkim życzę

VeAnn super wróżba hihi
Justyna Gaja śliczna - te jej figlarne oczka :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...