Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorem
a mnie sie dzis caly dzien wydaje ze jest piatek
a tu jutro trzeba do pracy isc
Natanek nieprogramowo zostaje z K w domu bonie ma pani w przedszkolu i w miare mozliwosci poprosili o nieposlanie dziecka, my mozemy wiec nie poslemy :)

u nas w tym roku spokojne prezenty, tylko jeden duzy rodzinny, Wii konsola dla wszystkich (plus prezenty dla dzieci)

Odnośnik do komentarza

cześć laseczki

Vean - moje szczere serdeczne gratulacje - dużo zdrowia i usmiechu dla was :)

Martusia - ja mojemu M. kupiłam kurtke i czapke JCB (M. jest operatorkiem koparek - ma swoje 2 własnie JCB - masakra jaki z niego fan - w garazu w pracy w zabawkach dziecka i teraz na ubraniu :D) sobie koc który marzył mi sie od dawna i jakoś tak nagle nowe firanki :D - a małemu uzupełniłam klocki - reszte prezentów dostanie od babci - więc ja nie mam potrzeby kupowania zwłaszcza że i tak się już nie miescimy :)

a tak poza tym to czekam i już w ten weekend powinno się cokolwiek rozstrzygnąć - jaki bedzie finał nie mam bladego pojęcia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor..........
Veann przeogromnie sie ciesze ze jestescie w ciazy :D pisze jestescie bo i maz i corka biora udzial w tej przygodzie.....powodzenia z calego serca zycze:)

Martusia-mam nadzieje ze Bart lepiej

Przeczytalam wszystko ale te dwie rzeczy mi utwkily w mojej przemeczonej glowie....a tak naprawde to ciagle w niej siedzi przyjaciolka Ann-Aniu mimo ze nie pisze i nie sms-uje to uwierz mi ze jak tylko przeczytalam wiadomosci o przyjaciolce to ciagle o niej mysle i w miare mozliwosci prosze Gorę o wsparciue.....jesli moge pomoc to sluze....

Przepraszam ze nie pisze wiecej ale padam na cyce doslownie...lacznie z zawrotami glowy i krwia z nosa-maxymalnie przemeczona bo pracuje po 18-20h dziennie a co z tego wynika malo snu i czasu na zycie..............najbardziej cierpi Olisia ale mam nadzieje ze w sobote skonczy sie moj maraton..............
Trzymajcie sie ciep;lo dziewczyny
pozdrawiam

P.S Dziekuje za zyczenia imieninowe...Wy i mąż mi przypomnialyscie o tym swiecie.....

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ja już od 5.30 na nogach sparzyłam kapustę i zrobię gołąbki,dobrze że to dziś weekend i aby do 20 w pracy nie do 22 bierzemy z dziewczynami przepustkę tzn,ja i moje dwie przyjaciółki musimy troszkę oderwac się od tej szarej rzeczywistości a na dodatek dowiedzieliśmy się że nie przedłużą prawdopodobnie nam umowy a mamy do 31.12.2009 (tak że nie jest za ciekawie):36_2_58:

MINERALKA no to do dzieła w weekend trzymam kciuki

OLI Kochana nie przemęczaj się troszkę zwolnij :11_9_16:
STARLETKO artykuł mną wstrząsnął

Miłego i spokojnego piątku (jak wszystko zrobię to zajrzę jeszcze przed pracą)

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Patusiu przykra sprawa z tą pracą, bo to jednak ważny temat, z czegoś trzeba żyć, ale myślę Kochana, że jakoś to się ułoży (znaczy że jednak przedłużą umowę albo że szybciutko coś znajdziesz), ściskam :36_3_13:

VeAnn gratuluję :) Spokojnej ciąży!

Inuś miłego czasu rodzinnego :)) Mój P niestety dziś wyjeżdża, a zreszta jutro i w niedzielę też całe dnie w pracy, za tydzień tak samo ::(:

Martusia ja mojemu P kupuję nowe sportowe ciuchy (bramkarskie), bo to w czym sobie gra to strasznie sfatygowane.

Oli siłek!!!

Wszystkim w potrzebie zdróweczka :Kiss of love: I miłego dnia :Kiss of love:

Ja sie cieszę na weekend, będzie więcej czasu i odpoczynku, także aby do 16.

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
Patusia trudno o spokój w takiej chwili, ale oby coś nowego czekało na Ciebie.
Martusia B dostanie książki i nie wiem co jeszcze
Mineralka trzymam kciuki

Siadam z Wami na chwilę i do kawy biorę baton Nestle Musli z czekoladą :Śmiech: (testuję w ramach kampanii marketingowej Streetcom). Dla tych co lubią nowości i dzielenie się opiniami polecam zajrzenie na stronę Streetcom Sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza

Witam i ja
Patusiu- nie ma tego zlego....zycze Ci samych najlepszy chwil....jesli nie ta praca to inna ale nie ukrywam ze lepiej niech tak zostanie jak jest-zawsze to spokoj.....
Ann-smacznego...jak testy batonikowe???
JA od nie wiem ilu mam godzinny lunch....az normalnie nie wiem co mam ze soba zrobic hehehe........
a najlepssze ze w nocy wcale nie spalam dlatego ze A wyruszyl w trase powrotna i sie martwie.....niech juz bedzie z nami (ma byc w niedziele)

Spokojnego piatku zycze:taniec:

Odnośnik do komentarza

Ann
Oli czekoladowy super, owocowy jak dla mnie za słodki (zjadłam tylko pół), ale ja chyba w ogóle gustuję w czekoladowych produktach.
Juz A do Was wraca? Ale super!

I mnie bardziej czekoladowy do gustu przypadl :D
Tak A wraca do nas....wyjechal wczoraj o 21-teraz spi sobie w Aachen i wieczorem rusza dalej-do Francji na prom....

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Ann
Oli czekoladowy super, owocowy jak dla mnie za słodki (zjadłam tylko pół), ale ja chyba w ogóle gustuję w czekoladowych produktach.
Juz A do Was wraca? Ale super!

I mnie bardziej czekoladowy do gustu przypadl :D
Tak A wraca do nas....wyjechal wczoraj o 21-teraz spi sobie w Aachen i wieczorem rusza dalej-do Francji na prom....

niedziela tuż tuż ::): super

jeszcze troszeczkę i będziecie razem :)

a Ty dbaj o siebie i odpoczywaj czasem

Odnośnik do komentarza

starletka artykuł ... masakra to mało powiedziane!
Olimpijka siłek an to maksymalne tempo, jak mozesz to zwolnij troche.
patusia a moze bedzie dobrze z praca, trzymam kciuki, zeby gdzie indziej robili redukcje a nie w pracowanikach!

patusia23
Gołąbki w piekarniku a mi się normalnie nudzi nie mam co robic,posprzątane,ugotowane chyba zaraz włączę jakiś film na dvd
a jak ci sie nudzi to chodz do mnie, ja mam cala chate do wysprzatania, a i goląbkami bym nie pogardzila :)

Moja julka wczoraj pierwsze co powiedziala po przebudzeniu to: "Tata, piewaj!" na to tata: "la-la-la-la" a julka zaczela tanczyc jakby slyszala jakis hit :smieszne:

teraz mala spi, a ja nie wiem czy sprzatac czy sie zdrzemnac :oops:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

ps. dawno nie wklejałam julki więc sprzed kilku dni:
(już się nie boi samochodu, w koncuuuuu! :))
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC023371.JPG
ooo i zgarnełam stronkę hihi
to za dzielne wytrwałe forumowiczki, zebyscie byly zdrowe i szczesliwe i dzieciaczki rowniez oczywiscie! Dziekuje, ze jestescie.
Dziewczyny to juz trzy lata jak sie rozpisujemy :DDDD

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...