Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dziendoberek

justys gajnunia slodka. i jaki fajny torcik :-)
inka wspolczuje kuzynce...
anulka oj, ale mialas dzien w piatek.... jak zdrowko waszej trojeczki? a co w zasadzie sie tobie stalo, co lekarz powiedzial??
aniolek fajne prezenciki dostal kacperek od tatusia
radosc jak piotrus? poszedl dzis do zlobka?

barek znow lekko zakatarzonoy ale poszedl do zlobka. dzis nie chcial isc i bardzo plakal jak go odprowadzalam. pani musiala zabrac mi go z rak bo by mnie nie puscil... :-(

milego dzionka..

Odnośnik do komentarza

Witam i ja

Wracam do świata żywych

Anulka - ale miałaś przejścia a jeśli chodzi o ból to faktycznie podobnie... zlana potem i zwinięta w kłębek...

będę musiała zrobić sobie badania ....

Inka współczuję kuzynce ::(: zdrówka dla dziewczynek

Olimpijka :Całus:

Justyna śliczna Gaja - super tort

Kronkiś spokojnego dnia w pracy

Radość
jak Juniorek ?

Ann zdrówka dla Uli

Nefre trzymam kciuki za szybki poród ::):

Martusia zdrówka dla Bartusia - niech katar Was szybko opuści
nie wiem co moim dzieciom dolega ale od jakiegoś czasu są tak nieznośne że ............ :o_no:

Odnośnik do komentarza

wiecie co, wczoraj bylam u dentysty bo bolal mnie zab. dentysta rozwiercil mi dwa zeby i wlozyl tymczasowe lekarstwo i mam czekac czy bedzie bolalo. jezeli tak to znaczy ze trzeba leczyc kanalowo - koszt € :Szok:, jesli nie to zalozy dwie plomby - koszt € :Szok: ... zalamalam sie... dentysci naprawde niezle tu sobie licza
olimpijka czy u ciebie podobne ceny?

Odnośnik do komentarza

martusia
wiecie co, wczoraj bylam u dentysty bo bolal mnie zab. dentysta rozwiercil mi dwa zeby i wlozyl tymczasowe lekarstwo i mam czekac czy bedzie bolalo. jezeli tak to znaczy ze trzeba leczyc kanalowo - koszt € :Szok:, jesli nie to zalozy dwie plomby - koszt € :Szok: ... zalamalam sie... dentysci naprawde niezle tu sobie licza
olimpijka czy u ciebie podobne ceny?

hej
MArtusiu-ceny kosmos ale to zalezy ktrory zab bo jak trzonowy to kanalowka 480-500e a jak siekacz to 280 :D
plomby od 80 wzwyz wiec podobnie :D ...... za dlugo z lekarstwem nie chodz bo przesiaka i wtedy na pewno bedziesz potrzebowala kanalowki...czasem dentysci tak robia ze zakladaja czasowa plombe po to zeby baktrerie pod korzen podeszly :(

dziewczyny-milego dnia...ja nie ide do pracy bo ostatnio za duzo pracowalam i zdrowie mi nie pozwala(kolatanie i te sprawy) ale za to idziemy na basen :D A tez sobie wolne zrobil :D

Odnośnik do komentarza

ja zaniedługo też do pracki...

zdrówka wszystkim chorowitkom życzę...

martusia dziś mój kacper też płakał jak dawałam go babci... jakoś ostatnio mu się coraz częściej to zdarza... i próbujemy z teściówką kombinować że idę z nim na plac i jak jest zajęty zabawą to się z nim żegnam i mówię że do pracy idę... w tedy prawie w ogóle nie zwraca na mnie uwagi... taki okres... mam nadzieję że szybko minie....

starletka siłek!

a tu dla przypomnienia :) mój mały szkrab :)
http://img203.imageshack.us/img203/8000/80844740.jpg
kacper na kasztany, żołędzie i orzechy mówi "ogonki"... nie wiem skąd mu się to wzięło

wszystkim mamusiom życzę miłego dnia :) i spokojnego poniedziałku...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Już jestem Kochane,w pracy nawet znośnie (ale ciężki tydzień mnie czeka bo w sobotę też pracujemy dobrze że pierwsza zmiana)

STARLETKA dobrze że już lepiej

JUSTYNKA
spokojnej pracy

OLI siłek i uważaj na zdrowie

MARTUSIA oby katarek szybko przeszedł

ANIOŁKU
super Kacperek a Ty znów druga zmiana (bleee nie lubię)

RADOŚC
a Ty gdzie????

Natalka odrabia lekcję a Zuzanka ogląda bajeczkę a ja zabieram się za posprzątanie

Odnośnik do komentarza

martusia
olimpijka to wypoczywaj. nalezy ci sie... a co do mojego dentysty to wlasnei mialam wrazenie ze chce mnie naciagnac na kase... zalazyl mi ta tymczasowa plombe.. myslisz ze dwa tygodnie moge z tym chodzic? a ta tymczasowa plomba to jest to co w pl nazywa sie zatrucie lub lekarstwo :-)??

max tydzien mozesz chodzic i nie jest to zatrucie-to zwykly cynkowy cement do zapychania dziur :D mozesz go nawet w tesco kupic albo w aptece :D pod tajemnicza nazwa- temporary filling :D a serialnie MArtusiu to max 3 do 5 dni jesli nie polozyl Cie antybiotyku na nerw typu ledermix albo dycal to niestety za 2 tyg bedzie cie tak napierniczal ze kanalowka murowana albo nawet stan zapalny pod korzeniem i opuchlizna......mam nadzieje ze jednak uda Ci sie obejsc bez rtc .....a jesli chcial sprawdzic czy bedzie bolalo to najpierw przeslwietlenie i plomba ale z dobrym podkladem i amalgamowa :D (no chyba ze to na przodzie gdzies to wtedy biala :D)
To jeszcze nic do nas przychodza pacjenci z pelnymi kartami medycznymi i zdziwieni ze u nas za nic nie placa a u bylych dentystow mimo posiadania kart placili kupe kasy...ehhh ludzie i zycie ...

Aniolek- superowego masz synka....
Nam sie dzisiaj wozek popsuł na spacerze i musieloismy kupic nowy bo na dlugie dystanse olsiia jest ok ale na takie bardzo dlugie to wysiada i stad potrzeba wozka....wrocilismy z maclarenem quest sport i fotelikiem maxi cosi rodi xr i drugim fotelikiem do drugiego auta z recaro young sport :D dodam ze jedyna mozliwoscia wyciagniecia olimpii z wody na basenie jest obiecanie ze pojedziemy do sklepu heheheh...najlepiej po buty-zboczenie po mamie- i tak ma wieksza kolekcje butow o 2 pary kozaczkow i po domu łapci :D ..... generalnie dzien byl tak mily ze szkoda ze sie tak szybko skonczyl.......
oszczedzam sie stad abstynencja w pracy....jak pogoda bedzie jak dzisiaj (21st slonce i zero wiatru) to jutro tez wagarujemy :D

dlugiej i spokojenj nocy

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, dzien dobry??wlasnie sie przebudzialm bo zasnelam z Maja-niestety przyplątało sie do niej jakies swinstwo-poza wymiotami doszła biegunka i wogóle bidulka taka poddenerwowana...jutro rano do lekarza

Oli-jasne, wypoczywaj....w koncu troche luzu i odpoczynku od obowiazków Ci nie zaszkodzi.My mamy maxi cosi rodi xr i chyba jest OK-przetestowany juz na trasie:)

Aniołku
sliczny Kacperek-czyzby cała mama???a ogonki mnie rozbawiły-hihihih

dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

dzień dobry :))

kacper śmiga po kuchni z samolotem i krzyczy "sanionio jedzie! do cioci jutyny! i do kubi! i do tomi! mama choj papa do tomi!" no mam przegwizdane bo on tam do mojej koleżanki chce chodzić:Padnięty:

inuś zdrówko ślę... oby to nie było nic poważnego...
a kacper i owszem podobny do mamy... ale kolor oczu i jak na razie włosów po tacie...

moniq znów po nocach?
a nefre pisała ostatnio że dopiero dziś może urodzić bo wczoraj miała coś do załatwienia...

patusiu spokojnej pracki...

idę ogarnąć...

wcześniej nie zadedykowałam więc teraz
za nefretete i maleństwo

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...