Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Oki-Maja śpi....w wanience poprostu szalała z usmiechem od ucha do ucha wiec sie uspokoiłam

Martusia-trzymaj sie kochana!!!!
Dominika-fajne prezenciki
Ann-to widze ze doskonale wiesz co przezyłam:)
Aniołek- głowa do góry-wytrwałosci:)
Patusia-dzieki za prezecik:)oko nacieszone:):sofunny:

Co za dzien-chce juz jutro:)-najgorsze ze mój K ma dzis nocny dyżur i sama sie zamartwiałam...tzn w 2 raźniej niz na odległosc...i przytulić sie nie ma do kogo:(
Ehhh....zmykam sie myc i przytulic domojej żabki-dzis zrobiłam jej Mikołaja i spi z nami:) tzn ze mna:)
DOBREJ NOCY!!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

zdazylam tylko doczytac kochane, mialam lekka przeprawe prez problemy informatyczne ale jakos sobie poradzilam (z pomoca ;) )
tyle co teraz szybciutko pamietam inka kochana, alez strachu bylo!!! mam nadzieje ze wszystko jest ok, mysle ze tak bo te nasze dzieciaki to solidne elastyczne dzidzie sa!!

DOMINIK? WSZYSTKIEGO NJLEPSZEGO DLA KAJTUSIA niech rosnie zdrowo i bedzie pociecha dla calej rodzinki:)

aniolek, pieknie sie malym zajmujesz ale chyba mada zwracala uwage na zaleznosc dziecka od matki!! uwazaj na to choc mysle ze trzymasz reke na pulsie :)

martusia biedulko, trzymaj sie cieplutko i oby anybiotyk pomogl!!

mada, Ty to masz przejscia z tymi lekarzami... co za mlody glupek normalnie, zmieniaj przychodnie jak tylko mozesz!! a co do wagi, nie ma sie czym martwic, moj Noah wazy 6200 i absolutnie nie jest niepokojace, a ile przybral od ostatniej wizyty??

ann, kurcze, chlop jak dab!! mojemu do Twojego brakuje, oj brakuje :) poltora kilo!!!!

k8i, posta Ci wczoraj nie zezarlo?? super, mnie tez trafia jak sie napisze a potem amba ...

u nas nie bylo Mikolaja, bedzie gwiazdka, a k8i pytalas chyba dlaczego Natanek nie zasluzyl.... mamy z nim troche problemow wychowawczych, lekki bunt post-urodzinowy po Noasiu, bardzo niemily ze mna, pyskuje (trzylatek!!!) nie slucha i zero wspolpracy... sa punkty karne itp a

a zeby nie byl ze tylko dzieci dzis mialy szczepienia, ja tez dzis mialam moje szczepienie na tezec i co tam jeszcze polio i dyfteryt chyba po polsku... ramie mnie boli a jak pomysle ze nasze maluszki to boli 6x bardziej.....

sorki ze wszystkim nie odpisalam ale za duzo tego naklepalyscie od wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

zdazylam tylko doczytac kochane, mialam lekka przeprawe prez problemy informatyczne ale jakos sobie poradzilam (z pomoca ;) )
tyle co teraz szybciutko pamietam inka kochana, alez strachu bylo!!! mam nadzieje ze wszystko jest ok, mysle ze tak bo te nasze dzieciaki to solidne elastyczne dzidzie sa!!

DOMINIK? WSZYSTKIEGO NJLEPSZEGO DLA KAJTUSIA niech rosnie zdrowo i bedzie pociecha dla calej rodzinki:)

aniolek, pieknie sie malym zajmujesz ale chyba mada zwracala uwage na zaleznosc dziecka od matki!! uwazaj na to choc mysle ze trzymasz reke na pulsie :)

martusia biedulko, trzymaj sie cieplutko i oby anybiotyk pomogl!!

mada, Ty to masz przejscia z tymi lekarzami... co za mlody glupek normalnie, zmieniaj przychodnie jak tylko mozesz!! a co do wagi, nie ma sie czym martwic, moj Noah wazy 6200 i absolutnie nie jest niepokojace, a ile przybral od ostatniej wizyty??

ann, kurcze, chlop jak dab!! mojemu do Twojego brakuje, oj brakuje :) poltora kilo!!!!

k8i, posta Ci wczoraj nie zezarlo?? super, mnie tez trafia jak sie napisze a potem amba ...

u nas nie bylo Mikolaja, bedzie gwiazdka, a k8i pytalas chyba dlaczego Natanek nie zasluzyl.... mamy z nim troche problemow wychowawczych, lekki bunt post-urodzinowy po Noasiu, bardzo niemily ze mna, pyskuje (trzylatek!!!) nie slucha i zero wspolpracy... sa punkty karne itp ale srednio dziala..

a zeby nie bylo ze tylko dzieci dzis mialy szczepienia, ja tez dzis mialam moje szczepienie na tezec i co tam jeszcze polio i dyfteryt chyba po polsku... ramie mnie boli a jak pomysle ze nasze maluszki to boli 6x bardziej.....

dobra, zmykam

sorki ze wszystkim nie odpisalam ale za duzo tego naklepalyscie od wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

katiaboss

mam pytanko : czy któraś z Was ma w domu huśtawkę dla maluszka?? jak tak tak to z jakiej firmy i czy maleństwo jest zadowolone.Szukam na necie i nie wiem czy kupić czy może zainwestować w coś innego,ceny wahają sie od ok 155zł do 500zł.Tyle że wszystkie jakie znalazłam sa do 9kg a potem robi się nich np fotelik do 18 kg.Może macie coś innego?

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC03523.jpg ja mam chustawke z fisher-price, ma 6 melodyjek i 8 predkosci bujania. Mozna ustawic tak, ze melodyjki graja ciagle jedna po drugiej, albo zeby graly pojedynczo po pociagnieciu za ktoras z grzechotek. Naprawde fajna sprawa, polecam :)

justyna@
ja dzis zjadłam gruszke i czekam na reakcje mojej małej oj żeby nic jej nie było alw ile mozna jeśc to samo już zygać mi sie chce
jakis idiota wierci udarówka jak sie tam zaraz przejde to mu a wiertarka dziure w głowie zrobie

popieram w kazdej kwestii :)
inka

A ja mam pytanie do mam karmiących butla-czy Wasze dzieci robia codziennie kupki??....

inka ja moja karmie cycem tylko raz rano i to przez chwile bo pozniej juz nie chce, a reszta posilkow to butla, wiec moge napisac, ze ja butelkowa. Moja Julka od jakiegos czasu robi kupke codziennie rano jak w zegarku. Slyszalam, ze butelkowce moga nie kupkac nawet 5-7 dni i nic im nie jest...
madalenka wpolczuje wizyty u konowala !!! zmieniaj go natychmiast, deklaracje mozesz wypelnic w kazdej chwili, moja znajoma specjalnie zmienia sobie na kilka dni przychodnie, zeby np. zdobyc skierowanie jak jej lekarz jej nie chce dac.
aga521
No i ma po szczepieniu Zuzia była bardzo dzielna i nie płakała byłam po prostu w szoku waży 5300.
Ale dziś miałam nie miłą przygodę. Po szczepieniu postanowiłam iść z Zuzią na zakupy z wózkiem, wiec wpadam do sklepu a tu pani mówi ze z wózkiem nie można, byłam w szoku, powiedziałam ze nie wyjdę i chyba że mnie wyrzuci pani sie okropnie zdziwiła. Oczywiście nic tam nie kupiłam tylko na złość tej frajerce oglądałam ramki i takie tam dupereliki, a i stwierdziłam że będę częściej tam zaglądać z wózkiem

:brawo: dzielna dziewczynka !!! A jak to nie mozna z wozkiem? Bo co? Nie rozumiem... ja juz bym chyba babe wyzwala na miejscu !!!!!!!!!!!!!!
inka
jestem w szoku i to podwójnym -Maja nawet nie pisneła przy szczepieniu-dobrze nastawic sie na najgorsze-bo potem miła niespodzianka:):)::)Wróciłysmy do domu i zjadła 140ml na raz-wreszcie jakos konkretnie:)

no rowniez :brawo: dzielna Majeczka !!!
martusia sił kochana! to wszystko dla dobra Twojego skarbeczka !
inka Boze jakie przygody! Jestes dzielna, ja pewnie bym zemdlala gdyby Julce cos takiego sie przytrafilo! Jak wypadl mi z reki plyn do kapieli na nia to kilka dni patrzylam czy nic jej nie jest! Wiec to norma, ze sie boimy takich sytuacji :)
madalenka
Inka Jestem po kursie pierwszej pomocy maluszkom

gdzie taki kurs ?
Aniołek Łysego
sorki dziewczyny że nie nadrabiam... ale dzisiejszy dzień mam tak zdupiony za przeproszeniem że aż mnie nosi...
kacper leży w łóżeczku i ryczy... wqrzam się bo znowu mi cycka rozwalił...:[ przez to jego ciamkanie...
oczywiście nie dlatego jestem zła... ehhh w ogóle wrrr

aniolek co sie dzieje ? Wyzal nam sie kochana to moze cos doradzimy...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Spoczko-ale słodziara!!!!!!!!!!!!!:)
No własnie Mada- z tego wszytkiego nie zapytałam-gdzie taki kurs wynalazłas-z chęcia bym sie dokształciła:)tak na wszelki wypadek
Moniq- i u nas gwiadka bedzie bardziej prezentowa-w mikołaja tylko dzieciom fundujemy atrakcje:)A przynajmniej tak sie umawialismy w rodzinie-ale do nas ok 22 kuknal jeszcze Mikołaj:)
Dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

To sobie pospałam... moje dziecko poł godziny temu stwierdziło, że czas już rozpocząć piątkowy poranek, a ja jak głupia siedziałam wczoraj do drugiej w nocy i oglądałam tutoriale do PS, ehhh głupia baba ze mnie :duren:

Szymonku Zuzanko Amelko stoooo lat stooo lat :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Witam nadrobiłam wszystko wczoraj bylismy z mikołajem u dwuletniego chrzesniaka fajnie było dziewczyny współczuje przezyć u nas narazie nie był.o zadnych niebezpiecznych sytuacji ale mała tak zaczyna sie wiercić ze szok trzeba uważać dziś zasneła na boku a obudziła sie na plecach w poprzek łóżka :))
wybieramy sie pozniej do prababci bo dawno nie widziała Gaji biedulak tak ja koch ze spi z jej zdjęciem heheh kocham ta babcie
moja dzis spała ładnie choc nie spokojnie no cóż takak jej uroda
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA SZYMONKA ZUZANKI I AMELKI

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

JUSTYNKA oby ta cholera szybko mineła!!!!!!!moje babcie też mają hopla na punkcie Zuzi jedna to tylko przychodząc do pracy ogląda czy dodałam już nowe zdjęcia i wychodząc z pracy też drukuje sobie je i na biurku ustawia i oczywiście mi przynosi jak ja je mam w komputerze!!:smieszne:ale taki urok babc!!dobrze że je mamy!!

VEANN z dziecmi tak jest raz śpią dłużej a raz krócej:Oczko:

Odnośnik do komentarza

witam porankowo...
jeszcze nie ochlonęłam do końca...
przydało by się zniknąć na kilka dni od tych wszystkich ludzi co mnie otaczają może w tedy było by lepiej... nie będę pisać o tym co się dzieje, bo to wszystko przykre jest i po prostu wstydzę się tego...

veann twoje maleństwo jest superaśne:)

widziałam też dwóch nagich facetów :D :bardzoglodny:

idę nadrabiać bo tak tylko przelotem czytałam wczoraj :) no i czeka mnie sprzątanie i palenie w piecach...

ktoś się dołącza do kawki? :kawka: ala?

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

witam piatkowo

inka wspolczuje przezyc, na twoim miejscu na wszelki wypadek poszlabym do lekarze - tak profilaktycznie
veann ale z julki super mikolaj i co za akrobacje!!! pogratulowac :Uśmiech:

wszystkim jubilatom - 100 lat

a u nas lepiej, po antybiotyku moge juz jakos funkcjonowac. za oknem leje jak z cebra wiec o spacerku nie ma mowy - i dobrze bo i tak bym nie mogla isc.
bartus zaczal dzis bawic sie swoimi raczkami i zaczyna dotykac zabawki wiszace nad nim :-)

Odnośnik do komentarza

inkuś dobrze że z malutka wszystko ok... ja bym chyba zawału dostala

mada... no kurde co za ludzie w tej przychodni:| ja kacperka trzymałam tak jak do odbicia i szczepionke dostał w tyłek... zawsze to lepiej czuć mamusię niż leżeć samemu i być kłutym... głupie babsko... ależ bym jej nawtykała... kuźwa no jebnięta... a widzę że lekarz też dobry... ja pierdziu ty to masz z tymi ludźmi tam... zmieniaj szybko przychodnię...

ann jak ci ślicznie szymuś na cycku rośnie :D duży bąbelek :D... powodzenia dzisiaj

patusia no kurde u mnie karmienie jabłuszkiem wyglądało tak że jabłko było wszędzie tylko nie w budzi Kacpra... pluł na wszystkie strony :) a jakie miał srańsko po tym :D jeszcze mi tak ładnie kupki nie robił ;)

justyna przeganiaj cholerę daleko!!

Moniq my też prezenty bardziej na gwiazdkę niż na mikołaja... mikołaj dla dzieciaczków czyli w tym roku dostali prezenty kacperek i moja siostra:)

kurcze mnóstwo musiałabym odpisywać.. ale nie dam rady spamiętać wszystkiego:D

to się biorę za porządki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...