Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Wszystkiego najlepszego dla Klaudusi, Igii i Julka oraz serdeczności urodzinowe dla Madzi :)

Teklus-wreszcie kochanie nas znalazlo....jak Franus i jego młodszy braciszek??

Ann-fajny nowy konkurs a fotki Uli i szymka w podpisie rewelacja !!!

Patusia - 4.55 !!!!! o tej porze albo się śpi albo pracuje...w moim przypadku :)

Madalenka i kronkis-sil kochane bo tylko tego należy wam zyczyc :) dacie rade bo kto jak nie wy ???

inka- i ja odczuwam brak Maji i ciebie ??? Caluski od Olimpii :)

Aniolek-wspolczuje rozlaki....az 4 letniej ja 3 tyg bez meza nie moge wyterzymac i dziekuje komu tylko ze jest taki cud techniki jak internet i skype i codziennie moge go chociaz wirtualnie ukochac zobaczyc uslyszec :) ale ciesze sie ze wpadl na chwilke i zostawil ci fasoleczke w brzuszku ktora teraz dostarcza ci frajdy :)

Mkarasowska-no wreszcie michalek moze sie cieszyc ....zadowolona jestem z wami z powodu pozbycia sie frejki :) jupiiii

U mnie dzisiaj na tapecie walka z drzwiami :) poweim szczerze że juz widac caloksztalt chatki i bardzo mnie to cieszy bo ja juz chce tam mieszkac :) a z drugiej strony dopoki moj mąż nie bedzie z nami to pelen usmiech i radosc w sercu nie ta sama.

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

justyna@
Witam moja niunia spi wiec mam chwilke dzis wybieram sie do pracy z małą zminie oyoczenie bo w domku juz mnie szlak trafia:duren::duren::duren:

racja racja otoczenie zmieniac trzeba jak juz sie ma poczucie trafiania :D bawcie sie dobrze w pracy :

Odnośnik do komentarza

witam porankowo... jejku dopiero wstaliśmy... chociaż mały od 6 wojował ;)

patusia
już się zaczynam szykować :)

olimpijka mój zniknął dopiero w marcu tego roku... przez 3 miesiące byliśmy przy sobie... ehhh w ogóle bu bu bu... dobrze że codziennie może zadzwonić no i listy są...

madalenko!! wszystkiego naj naj naj... uśmiechu na buzi i samego szczęścia...

Klaudynko, Iguniu i Juleczku rośnijcie zdrowiutko i kochaniutko :)

uciekam się ubierać ;) i sprzątać.. jejku jak on tam nawija... nauczył się ostatnio "bu bu bu" ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

hej,
no u nas wieczór i noc nieco lepsze niż poprzednio.Może idzie ku lepszemu?

Madalenko, sciskam Cię serdecznie, wszytskieo najlepszego.

Buziaki dla kolejnych miesięczniaków i ich rodziców.

Marta, nie wiem jak jest z ta biegunką u dzieci. Zuzka robi 1 dzienie za to bardzo wodnistą i zastanawiam sie czy to dobrze.
Aniołek, więc miłego mycia małego. Oj wiem jak to wyglada a i smrodek nie jest mi obcy :)
Jak już bedzie synek bedzie miał sucho i czysto to moze kawka?

Miłego dnia,

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

Madalenko zycze ci Aby dobre dni w żółwim tempie mijały, a te złe szybko odchodziły w niepamięć. Abyś zawsze uśmiechnięta i radosna, pełna życzliwości dla wszystkich - nigdy się nie zmieniała. I by Twoje serduszko otrzymało kiedyś zapłatę za swoją dobroć. I żebyś w przyszłości, będąc już stara babcia, siedząc w bujanym fotelu i patrząc na swoje wnuki, mogła spojrzeć w przeszłość i stwierdzić, że niczego nie żałujesz.

Klaudynko, Iguniu i Juleczku rowniez wszystkiego najlepszego

Madalenka Kronkis niestety dolaczam do was od jakis 4 dni mam straszne problemy z mala, w ciagu dnia nie jest zle tak jak teraz ladnie usnela sama na macie,ale jak przyjdzie wieczor klade ja na lewy boczek (zeby cwiczyc wlasnie ta strone bo ciagle sama czesciej uklada na prawa) i wtedy zaczyna sie masakra zaczyna tak plakac ze niemozna jej uspokoic w zaden sposob. trwa to czasami do 1,5godz dobrze ze M zawsze jest w domu bo ostatnio myslalam ze normalnie wyskocze z balkonu normalnie juz mam dosyc:duren::duren::duren:
jakby tego bylo malo w nocy jak sie obudzi okolo 4 zje i do rana znowu jest problem bo ma oczy zamkniete ale strasznie sie rzuca szczegolnie ta glowka macha na boki. niewiem co robic bylysmy przeciez u tej neurolog ale nic niestwierdzila. mowie wam ze juz mam dosyc te ostatnie 4 dni nadgonila cale te 3 mies. jak bylo cudownie, i spokojnie.
ale sie rozpisalam ech ide wypic kawke

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

witam kochane!!

STO LAT DLA NASZYCH MAŁYCH JUBILATÓW-KLAUDYNKI ,IGUSI I JULECZKA,ORAZ DLA NIECO STRASZEJ PANNY-MADALENKI!!!ZDRÓWKA I UŚMIECHU NA CODZIEŃ:):)

NA POCZATEK:
katiaboss,gosia-dużo sił w walce z przeciwnościami losu!!jesteśmy z Wami i tzrymamy za Was mocno kciuki!!

ann-hehehe,to widzę,że u Siebie też grafik wprowadziłaś:):)napewno łatwiej funkcjonować przy pewnej organizacjii!!czyżbym się przesłyszała?jest jakiś nowy konkurs?a ja nie mogę go odnaleźć:duren:

mada,korniś-czasami dzieci są płaczliwe z natury niestety!!znam to niestety z opowiadań mojej mamy!!do 3 roku życia moja sostra darłą sie w niebogłosy bez żadnego powodu!!a potrafiła tak wyć całe dnie i noce!!mam nadzieję,że jednak u WAs to tylko przejściowe!!i tego Wam zyczę kochane!!

paula-jużsobie wyobrażam jak Twoja Oliwka skrzeczy :sofunny::sofunny::sofunny:moja za to odkryła "pierdzenie" ustami+puszczanie baniek z śliny-zabawa na 102!!!:brawo:

mkarasowska-super,że Michal już bez frejki!!dobrze,że wszystko się wyregulowało !!!!piękne zdjęcia!!!

olimpia-pogratulować udanej córy!!zdrowa,pogodna,samodzielna-no normalnie jak jej mama :)cieszę sie,ze wykańczanie domu zbliża sie ku końcowi!!

ala-moja pati też robi 1 kupę na dzień i to dosyć wodnistą!!nie wspomnę o nieprzyjemnym zapachu!!ale lekarka powiedział,ze to normalne!!!

aniołek-współczuje rozłąki z M!!

inka-czekamy z niecierpliwościa na Twój powrót

moniq-no jak mogłybyśmy zapomnieć o naszym pastorku :):)fajnie,że wszystko pomału sobie układasz!!3mam kciuki


u mojej dzidzi wsio ok!!o nockach nie piszę,bo są po prostu rewelacyjne!!patrycha jest tak wygadana,ze szok!!leżąc na macie gada i śmieje się non toper!!a w dodatku przekręca się co kilka minut o 360 stopni wokół własnej osi!!
u mnie gorzej-2 mam już 2 tydzień i lekarz powiedział,ze mogę tak pokrwawić "jeszcze trochę"(tzn ile?6 miechów??:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:)
z lepszych wieści,to chyba wymyśliłąm fajny sposób na prezen mikołajkowy dla mojego M!!(wcześniej kupiłam mu bluzę,ale pomyślała,że lepiej go trochę rozruszam:):):))a wieć postanowiłam pójść w czwartek po niego do pracyi wyciągnąć go na......LODOWISKO:):):):yes::wink::yipi:a co-tylko materialne prezenty się licza??chyba nie!!

aha,
agnieszka 31 na razie nie ma zbytnio czasu do nas zajrzeć,ale napewno gorąco pozdrawia!!
a ja lece sprzątać,bo przyjeżdż do nas dziś cioteczna siostra mojego m.

będę podczytywać intensywnie

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Długo mnie nie bylo bo mialam problemy z kompem, dwa tygodnie walki, ale mam nadzieje ze już będzie ok.
Całuski dla wszystkich świętujących.
U nas wszystko na razie ok, w czwartek na szczepieni i w następnym tygodniu do okulisty.
A ja biorę sie za nadrobienie, do póki Zuzaneczka spi, bo troszkę tego jest. :bigboulay:

Odnośnik do komentarza

k8i dobry pomysł z tym lodowiskiem, na pewno super będziecie sie bawić :smieszne:
Nefretete, Madalenka, Kronkis współczuje wam dziewczyny, szkoda ze nasze maleństwa nie powiedzą co im dolega, było by łatwiej.
anetkak78 ja tez nie nadążam za tym tempem
Aniołek u mnie raz na dwa dni jest kupa "ekstra" to taka która wychodzi na plecy :sofunny:
martusia u nas różnie z tymi kupami jest raz jest jedna a czasami w 3 to zależy od dnia. Jak jednego dnia jest jedna to na drugi dzień są trzy w tym jedna na plecach.
No i na tyle wstała moja mazepa :out:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...