Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ja dzis w pracy. bartusiem opiekuje sie moja siostra ktora ma dzis wolne. bartus czyje sie lepiej wiec jutro chyba pojdzie do zlobka.

na pogrzeb nie jade. wczoraj wlasciwie zdecydowalam ze jade i juz mialam kupowac bilet i kliknac "kup" i zadzwonilam do rodzicow i powiedzieli mi ze mam nie leciec bo sniezyce w poznaniu i niebezpiecznie. no a ze ja sie panicznie boje lotow to posluchalam...
teraz oczywiscie zaluje. no ale musialabym brac ze soba bartka a ze on przeziebiony to tez nie dobrze dla niego by bylo..
na szczesnie jak bylam w pl 3 tygodnie temu to pozegnalam sie z dziadkiem. juz wtedy tylko lezal i nie mowil nic...

jestem dzis jakas rozbita i przygnebiona. depresja mnie dopada.
wydaje mi sei ze jakis pech mnie przesladuje..
mam dosyc wszystkiego..

sorki ze tak smence z rana

milego dnia

Odnośnik do komentarza

ZA ZDRÓWECZKO DZIECIACZKÓW

ZA WREDNEGO PECHA KTÓRY SIĘ PRZYKLEIŁ CO DO NIEKTÓRYCH I ODKLEIC SIE NIE CHCE

ZA WIĘKSZĄ FREKWENCJĘ NA FORUM

martusia
witam

ja dzis w pracy. bartusiem opiekuje sie moja siostra ktora ma dzis wolne. bartus czyje sie lepiej wiec jutro chyba pojdzie do zlobka.

na pogrzeb nie jade. wczoraj wlasciwie zdecydowalam ze jade i juz mialam kupowac bilet i kliknac "kup" i zadzwonilam do rodzicow i powiedzieli mi ze mam nie leciec bo sniezyce w poznaniu i niebezpiecznie. no a ze ja sie panicznie boje lotow to posluchalam...
teraz oczywiscie zaluje. no ale musialabym brac ze soba bartka a ze on przeziebiony to tez nie dobrze dla niego by bylo..
na szczesnie jak bylam w pl 3 tygodnie temu to pozegnalam sie z dziadkiem. juz wtedy tylko lezal i nie mowil nic...

jestem dzis jakas rozbita i przygnebiona. depresja mnie dopada.
wydaje mi sei ze jakis pech mnie przesladuje..
mam dosyc wszystkiego..

sorki ze tak smence z rana

milego dnia

tulę Martusiu :Całus:

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas również pogoda do bani. Od poniedziałku zaczynam zajęcia- skończyła się laba zwiazana z praktykami i zaczyna się szkoła- na szczęscie ostatni dyplomowy semestr i adios elblążku. Ze zdrówkiem na szczęscie w porządku. Amelka zdrowa, ja też bez przeziębienia, poza tym w marcu wybieram się do onkologa do Gdańska. Mam nadzieje ze przez taki długi okres czasu nic tam nie się nie powiększyło. Teraz caly czas oczerkujemy na pieniądze ze skarbówki, mamy dostac około 1800 zl, a M obiecał mi szafę::): Dziękuję za gratulacje z powodu zdanego egzminu:36_3_15:
Zdrówka chorowitkom
Martusia współczuję i tulę
Anulka także i ode mnie jesteś wyższa:36_1_21:
Mineralka gratki z pwodu egzaminu::):
Aga ale miałaś przygodę:uff2: dobrze ze się nic nie stało.
Wszystkim miłego tłustego czwartku- ja zaraz mykam po pączusie:36_2_22:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Marta- tule mocno, bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!

Anulka- ode mnie tez jestes wieksza, hihihi znaczy wyzsza;

Patusia- spokojnej pracy, niech szybko zleci

Gosia- semestr szybciutko zleci

Justys- mam nadzieje ze juz bedzie lepiej z tymi kupkami!!!!

my smigamy na basen, o nocy sie nie wypowiem,
buziaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...