Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dzis dla mnie smutny dzien bo pogrzeb dziadka za 1,5 h a mnie tam nie ma. rano rozmawialam z babcia i obie plakalysmy. oni sie tak bardzo kochali. pare lat temu mieli 60 lecie malzenstwa i odnowili przysiege malzenska. nie widzialam nikogo kto by sie tak kochal. to byly takie dwie poloweczki... ciezko mi nawet wyobrazic sobie to jak sie babcia czuje. stracila kogos kogo najbardziej kochala.

co do innych spraw to
kronkis twoja tesciowa nie miala prawa robic cos wbrew tobie. mojej mamy tesciowa tez jak bylam malutka obciela mi wlosy wbrew woli mojej mamy. a co do meza to moja mama mi powtarza zawsze ze przez pierwsze 10 lat malzenstwa to maz zawsze bardziej trzyma strone mamy swojej po 10 latach paleczka przechodzi na strone zony ::):
anulka majeczka sliczna pannica. i jakie ma sliczne, niebieskie oczka ::):
milego dzionka

Odnośnik do komentarza

Hej

Dawno mnie nie było... 2 dni wolnego miałam, dziś w pracy...

Mineralko, Gosiu gratki :)

Dla Zuzanek buziaki imieninowe :36_4_11:

Widziałam fotki i filmik - Gajusia, Maja, Natalka super dziewczyny!!!

Kronkiś, Inka
współczuję śpięcia z teściową/teściem... Jacy by ok nie byli, nie powinno się podważać zdania rodziców, tyle, trzymajcie się :36_3_13:

Inuś
super mama z Ciebie :))

U nas dobrze :) Wracam do pracki... Miłego dnia :36_3_16:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Kronkis, Inka obyście nie musiały już nigdy doświadczać takich ingerencji wbrew swojej woli :Zły:
Anulka powtórzę kolejny raz - śliczności
k8i gońcie te choróbska (może my nie powinnyśmy się umawiać bo wówczas zawsze coś, zaczęło się od Twojego porodu :Śmiech:)
Patusia sił na ten męczący czas
Justys dobrze ze jest lepiej
Martusia trudny to dzien dla Ciebie, sił...

No i się obudził... (czy ja się doczekam godzinnej drzemki? :Padnięty:)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam

k8i- zdrowia dla Ciebie i Pati!!!!!!!!!!!!

Anulka- Majeczka przeslodka, a dlugo potrafi w takim miejscu i w takiej pozycji spac????

Kronkis- mialas racje, szkoda ze m tego nie rozumie, a tesciowa powinna sama sie obciac jak ma takie zapedy, albo synka;

Inka- zuch matka z Ciebie, podziwiam z calego serca,

a ja dzis zapisalam Ale do przedszkola na 2010 rok, i to na dodatek do prywatnego, na panstwowe nie mam co liczyc tutaj na wsi,

wlasnie, powiedzcie mi, zwlaszcza WARSZAWIANKI, czy panstwe przedszkole sa w 100% za darmo, siostra A chce zapisac synka do przedszkola na ursynowie i twierdzi ze trzeba bedzie doplacac 500zl,
juz nie wspomne ze jeszce tego nie zrobila, chyba nie zna realiow w Polsce,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Starletka- no prosze, a ja myslam ze za free sa, ja u siebie na wsi bede placila 550-600zl z 3 posilkami, za prywatne, wiec zszokowala mnie cena panstwowego przedszkola, choc wiem ze w wawie ceny prywatnych sa od 1000zl,
polityka prorodzinna rozwinieta w naszym kraju,

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31

Anulka- Majeczka przeslodka, a dlugo potrafi w takim miejscu i w takiej pozycji spac????

wlasnie, powiedzcie mi, zwlaszcza WARSZAWIANKI, czy panstwe przedszkole sa w 100% za darmo, siostra A chce zapisac synka do przedszkola na ursynowie i twierdzi ze trzeba bedzie doplacac 500zl,
juz nie wspomne ze jeszce tego nie zrobila, chyba nie zna realiow w Polsce,
Aguś jak zasypiała tak na amen to zginały jej się nóżki, wtedy sie budziła i za chwile znowu zasypiała...po 10 minutach ją zaniosłam do łóżka

a co do przedszkola płacę na Ursynowie za państwowe 400 zł, nawet jak Miki teraz zaliczył miesiąc nieobecności to zapłaciłam 250 zł tak czy siak

K8i zdrówka dla WAS!! wyniki Mikiego stopniowo, bo na wyniki posiewu czeka się niestety

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

My dziś dzień w biegu. Najpierw pobranie u Alki (mimo mega nawodnienia krew znowu nie chciała lecieć i była kuta drugi raz w palec), potem mój lekarz i skierowanie na morfologię i rtg platki piersiowej i do pulmonologa. Potem jeszcze do pracy musiałam jechać podbić książeczkę i potem po wyniki.

Kronkiś gdyby mi "teściowa" (przyszła niedoszła) zrobiła coś takiego to chyba bym zabiła. Nic bez mojej zgody. Jestm całkowicie po twojej stronie.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
a robiłas badania na wirusowe zapalenie wątroby? mononukleozę wykluczono Kasiu?

na wirusa nie miała robionych badań. Bilirubiana jest w normie 0,42. Jeśli chodzi o tą mononukleozę to zakaźnik powiedziała, że raczej przeszła na 99%, ale żeby wiedzieć na 100% to ja bym musiała zrobić badania. A dziś ogólna nie chciała mi dać skierowania do zakaźnika, bo nie widzi potrzeby i muszę zrobić płatnie te badania.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

kaśka27
Anulka
a robiłas badania na wirusowe zapalenie wątroby? mononukleozę wykluczono Kasiu?

na wirusa nie miała robionych badań. Bilirubiana jest w normie 0,42. Jeśli chodzi o tą mononukleozę to zakaźnik powiedziała, że raczej przeszła na 99%, ale żeby wiedzieć na 100% to ja bym musiała zrobić badania. A dziś ogólna nie chciała mi dać skierowania do zakaźnika, bo nie widzi potrzeby i muszę zrobić płatnie te badania.
jeju co za lekarze...oni nigdy nie widzą potrzeby :Szok:

Odnośnik do komentarza

Anulka ręce mi opadają. Wczoraj np. jak byłam u pediatry (chciałam skierowanie na powtórzenie wszystkich badań, bo do CZD muszę mieć świeże max 14dni wcześniej) to dała skierowanie na kilka badań (resztę musiałam zrobić płatnie), bo Alka wykorzystała limit przyznany z NFZtu, a jej badania są drogie, więc myślałam że się wścieknę i wyjdę z siebie. Gdyby nie to, że miałam nóż na gardle i musiałam je zrobić dziś to bym się bardziej z nią kłóciła.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

kaśka27
Anulka ręce mi opadają. Wczoraj np. jak byłam u pediatry (chciałam skierowanie na powtórzenie wszystkich badań, bo do CZD muszę mieć świeże max 14dni wcześniej) to dała skierowanie na kilka badań (resztę musiałam zrobić płatnie), bo Alka wykorzystała limit przyznany z NFZtu, a jej badania są drogie, więc myślałam że się wścieknę i wyjdę z siebie. Gdyby nie to, że miałam nóż na gardle i musiałam je zrobić dziś to bym się bardziej z nią kłóciła.

ale w ogóle o czym mowa???? jaki limit????
to jak dziecko ma jakąś ciężką chorobe i jest potrzebna dokładna diagnostyka to sie go nie bada, bi wyczerpał limit?????

i pewnie dlatego korzystam z prywatnej służby zdrowia :Szok:

Odnośnik do komentarza

Anulka
kaśka27
Anulka ręce mi opadają. Wczoraj np. jak byłam u pediatry (chciałam skierowanie na powtórzenie wszystkich badań, bo do CZD muszę mieć świeże max 14dni wcześniej) to dała skierowanie na kilka badań (resztę musiałam zrobić płatnie), bo Alka wykorzystała limit przyznany z NFZtu, a jej badania są drogie, więc myślałam że się wścieknę i wyjdę z siebie. Gdyby nie to, że miałam nóż na gardle i musiałam je zrobić dziś to bym się bardziej z nią kłóciła.

ale w ogóle o czym mowa???? jaki limit????
to jak dziecko ma jakąś ciężką chorobe i jest potrzebna dokładna diagnostyka to sie go nie bada, bi wyczerpał limit?????

i pewnie dlatego korzystam z prywatnej służby zdrowia :Szok:

no właśnie zadałam pani doktor to samo pytanie i usłyszałam, że wtedy badania tak. Alka natomiast jest zdrowa według niej i nie potrzebuje dodatkowych badań, mimo że lekarka wiedziała o wizycie w CZD (sama żeby było zabawniej nas tam kierowała). Ale nie miałam już siły z nią się kłucić, bo zależało mi żeby Alkę przebadać do poniedziałku. Jednak ja sobie to dokładnie sprawdzę czy są rzeczywiście limity na badania i jak to dokładnie wygląda i wtedy porozmawiam z panią doktor inaczej. Bo jestem na prawdę wkurzona.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...