Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ja dopiero dotarlam a tu takie rzeczy przykre czytam!!!
mada, mam nadzieje ze sprawa z facetem z allegro sie rozwiaze bezbolesnie, co do szyby w samochodzie, nawet nie wiem jak sie to zalatwia, szczegolnie o tej porze!!! :Szok:

poza tym, z przyjemniejszych spraw, dopiero dotarlam z kuchni, droga byla dluga i jesli przypadkiem nadepnelam na paule to przepraszam, taki tam byl balagan ze moze nie zauwazylam
wszystko nareszcie ogarnelam, podlogi umyte, wszystko wyczyszczone do jutra, ale jutro rano znowu rozpoczynam kuchenne przeboje. dzis zrobilam jakies 200 "magdalenek" ;) nie wiem czy to jest w PL to taka specjalna foremka na ciasteczka (slodkie lub slone), zrobilam z ricotta, feta, szynka, suszonymi pomidorami, cukinia...
do tego keks slony upieczony
jutro rano robie placek z jablkami (nie ma torta bo my nie tortowi), beda tez lody, beda moje kuleczki z kurczaka i cukinii, beda szaszlyki (ale musze poczekac az mi szwagier mieso dowiezie bo tylko czesc sie marynuje w domu)
no a potem to juz sobie odpoczne :)
wiec jak ktos chetny to zapraszam na przegryzienie co nieco, poki jest :)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/IMGP1086.JPG

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

KAJECIKU I OLIWIERKU BUZIAK DLA WAS

Dzień Dobry

MADALENKA współczuje Ci tych przeżyc :Całus::Całus::Całus:

OLIMPIJKA widzę że zakupki udane

ANN zdjęcia śliczne :Podziw::Podziw::Podziw:

JUSTYNKA gratki dla Gajki kolejnego ząbka

MONIK ile pyszności mniam mniam :Uśmiech:

MARTUSIA,K8I
bawcie się dobrze

Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza

Witam
widzę że niezły czacik wczoraj tu był :Oczko:
Mada ściskam mocno do serducha i oby wszystkie problemy sie skończyły
Olimpia mam nadzieje że jesli twój małzonek wyjedzie to na jak najkrócej
Dzisiejszym miesieczniakom wszystkiego co najlepsze
Gaja śpi M na zakupach z pieskiem ( heh człowiek potrafi sie urządzić)
miłej spokojnej soboty wszystkim

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witam kochane babaolki po samotnej nocy!!
kochanym miesięczniakom wszystkiego dobrego:)

ANIU, A TOBIE Z OKAZJI IMIENIN ŻYCZĘ PEŁNI SZCZĘSCIA,MIŁOŚCI,POCIECHY Z DZIATWY ORAZ TEGO WSZYSTKIEGO,CZEGO SOBIE TYLKO ZAPRAGNIESZ

http://www.green-line.com.pl/gfx/kwiaty_html/kwiaty_galeria/dekoracje_wnetrz.jpg

no ładnie sobie poszalałyscie kochane z tym pisaniem;)
maduś-tulę mocno i jestem z Tobą!kochana ja z doświadczenia wiem,że jak się wali to wszystko na raz!zobaczysz,ze kolejne dni przyniosa spokój i ukojenie!buzi for you!

paula,agnieszka-heheheh,uśmiałam się straszliwie,czytając Wasze dewagacje na temat komfortu przebywania po moim łóżkiem.myślę,że trudno by Wam się było pod niego dostać,ale tam chyba jest najczyściej ;)więc zapraszam śmiało!kto chętny???;)

ann-ja też wierzę w Twoje talenty kierownicze;)

moniq-no proszę!!!nie rób nam tu takiego samka,bo zaraz będziesz miała o cały parentig więcej gości niż przewidywałaś wcześniej:Histeria::Histeria:i chyba tych 200 magdalenek nie starczy :Psoty::Psoty::Psoty::Oczko::Oczko:miłej zabawy Wam życzę.aaa i doczytałam,że w końcu jedziecie nad morze?SUPER!:):):):)

oliśka-jak będziesz w wawie we wrześniu-nie ma bata!!!musimy sie spotkać!tym razem już nic mi nie stanie na drodze do zobaczenia się z Tobą!

patuisa,justynka-dzień dobry:)

a ja zamiast sie wylegiwać przy boku kochanego męża,który niedawno wrócił z roboty to siedzęprzed kompem . nocka też kiepska dla mnie była bobudziłam się co godzinę sprawdzajac: "dlaczego moje dziecko nie budzi sie na karmienie":Szok::Padnięty::Zakręcony:

dobra
a teraz idę myć włosy i lecę do sklepu po bułki a potem z M jedziemy oglądać autka;)
całuję Was dziewuszki i życze fantastycznego weekendu!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witajcie kochane

Mada- mocno tule!!!!!!!!!!!!!!!!!coz za wczorajszy zly dzien Cie dopadl, ale mam nadzieje ze od dzisiaj bedzie juz lepiej

Ann- wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!

chlopaki- rosnijcie zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moniq- to my sie powoli zbieramy na te pysznosci, jeszcze po K8i zahacze i za chwil kilka bedziemy, mniam mniam

Odnośnik do komentarza

justyna milego malinowania
k8i wybaw sie i dziekuje bardzo za zyczenia i wiare w moj talent :Oczko:
Agnieszka okazalo sie ze nie ma Marianka, ale Ula spokojna że ciocia o niego dba i nawet ze spokojem przyjęła info że dałaś mu mleko w butelce.
Patusia miłego

U nas przyjemny leniwy poranek, chłopaki drzemią, Uliśka rysuje

Odnośnik do komentarza

Znowu naplodzilyscie postow - no nigdy nie nadarze.
Mada co do allegrowicza - straszyc to On moze - za cos takiego to Ty go pozwac mozesz.
Mialam kiedys podobna sytuacje.I jesli facet nie okaze sie tylko gadaczem to w sumie masz wygrana sprawe.Pewnei masz maile ktore wyslalas do goscia ktory te czesc mial kupic. Jesli masz tez maila z przeprosinami to juz wogole.
Napisz do allegro jak sprawa wyglada.Jestes tylko czlowiekiem i masz prawo sie pomylic.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...