Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
madalenka
patusia23

ja ja ja,tylko poczekaj jak wyzdrowiejemy

Patusiu, ratujesz mi życie i resztki zdrowego rozsądku!!! Kochana moja!! zaczynam go pakować i nawet zawiążę czerwoną kokardę :36_3_15:
śmiem podejrzewać, że po zawiązaniu tej kokardki serducho by nie wytrzymało i szybciej wyciągałabyś go z tej paczki niż Ci się wydaje Maduś :36_3_16::36_3_16::36_3_16:

Anulka ma rację ale jestem za chłopca zawsze chciałam

Odnośnik do komentarza

madalenka
Anulka dzisiaj mi sie desperacja wlaczyla, bo koles sie chyba szaleju najadl. Jeszcze dobrze oka nie rozkleil a juz mialam robote - wszystko z lozka wywalone, kot dostal butelka, kremy, pieluchy, chusteczki wywalone na srodek pokoju (a wszystko robione z lozeczka!!!)....szal jakis!!!!

dla pocieszenia...z racji tego, że przerabiałam to juz z jednym obywatelem naszego kraju, takie harce Majusi są dla mnie niestraszne i mam to na porządku dziennym...taki okres w zyciu naszych dzieci nastał...badaja na ile moga sobie pozwolić i jaka będzie nasza reakcja i z doświadczenia wiem...spokój spokój spokój...ja zaciskałam zęby, brałam za rączkę, dawałam porozwalane rzeczy po kolei do łapki i sprzątalismy razem...przynajmniej na jakiś czas masz spokój bo dziecko traktuje to jako zabawę a po drugie wpajasz mu, że jak nabroi trzeba będzie potem sprzątać :36_3_16::36_3_16::36_3_16::36_3_16:

Odnośnik do komentarza

Anulka
madalenka
Anulka dzisiaj mi sie desperacja wlaczyla, bo koles sie chyba szaleju najadl. Jeszcze dobrze oka nie rozkleil a juz mialam robote - wszystko z lozka wywalone, kot dostal butelka, kremy, pieluchy, chusteczki wywalone na srodek pokoju (a wszystko robione z lozeczka!!!)....szal jakis!!!!

dla pocieszenia...z racji tego, że przerabiałam to juz z jednym obywatelem naszego kraju, takie harce Majusi są dla mnie niestraszne i mam to na porządku dziennym...taki okres w zyciu naszych dzieci nastał...badaja na ile moga sobie pozwolić i jaka będzie nasza reakcja i z doświadczenia wiem...spokój spokój spokój...ja zaciskałam zęby, brałam za rączkę, dawałam porozwalane rzeczy po kolei do łapki i sprzątalismy razem...przynajmniej na jakiś czas masz spokój bo dziecko traktuje to jako zabawę a po drugie wpajasz mu, że jak nabroi trzeba będzie potem sprzątać :36_3_16::36_3_16::36_3_16::36_3_16:

Ja jestem straszny raptus, wiec trudno mi niekiedy nerwy na wodzy trzymac. Mam czasem wrazenie, ze do Kajtka totalnie nic nie dociera. To, ze robi masakre w zabawkach to jedno, ale grzebanie w szafkach czy o zgrozo w kuchence to juz nie zabawa...doprowadza mnie to do pasji. 500 razy tlumaczyc nadal jest za malo.:Real mad:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

madalenka
Anulka
madalenka
Anulka dzisiaj mi sie desperacja wlaczyla, bo koles sie chyba szaleju najadl. Jeszcze dobrze oka nie rozkleil a juz mialam robote - wszystko z lozka wywalone, kot dostal butelka, kremy, pieluchy, chusteczki wywalone na srodek pokoju (a wszystko robione z lozeczka!!!)....szal jakis!!!!

dla pocieszenia...z racji tego, że przerabiałam to juz z jednym obywatelem naszego kraju, takie harce Majusi są dla mnie niestraszne i mam to na porządku dziennym...taki okres w zyciu naszych dzieci nastał...badaja na ile moga sobie pozwolić i jaka będzie nasza reakcja i z doświadczenia wiem...spokój spokój spokój...ja zaciskałam zęby, brałam za rączkę, dawałam porozwalane rzeczy po kolei do łapki i sprzątalismy razem...przynajmniej na jakiś czas masz spokój bo dziecko traktuje to jako zabawę a po drugie wpajasz mu, że jak nabroi trzeba będzie potem sprzątać :36_3_16::36_3_16::36_3_16::36_3_16:

Ja jestem straszny raptus, wiec trudno mi niekiedy nerwy na wodzy trzymac. Mam czasem wrazenie, ze do Kajtka totalnie nic nie dociera. To, ze robi masakre w zabawkach to jedno, ale grzebanie w szafkach czy o zgrozo w kuchence to juz nie zabawa...doprowadza mnie to do pasji. 500 razy tlumaczyc nadal jest za malo.:Real mad:
doskonale Cię rozumiem...Miki nigdy nie grzebał po szafkach a Maja otwiera szafki, szuflady i wszystko z nich wywala...i tłumaczenia nic nie pomagają...mało tego ta moja mała wredota patrzy na mnie tymi swoimi wielkimi slepiami i robi z premedytacją na złość...

Odnośnik do komentarza

chwilka relaksu z wami
Inus kochana trzymam kciuki za to aby już sie zaczeło i było szybko
Anetko tobie tego samego zyczę
Patusia tobie niezmiennie zdrówka
mada ja chcę synka i twój kajtus mi ni straszny ponieważ posiadam bardzo podobny model :Całus::Oczko:
Anulka :Całus:mam już twoje gg jak chwilkę dychne i ogarnę chałupkę skanuje i wysyłam
Ann witaj :Całus::Całus:
wszystkim Agnieszkom wszystkiego co najlepsze :36_4_12::36_4_12::36_4_12:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

witam!!

dreszcze emocji przechodza mi po plecach, inus, kochana, tu juz tuz tuz!!!!!!!!!! zaraz sie poplacze!!!!!!!!!!!!!!!!

mada, ja tez obstawiam ze bys go z tej paczki szybko wyciagla :lol: ale rozumiem desperacje :sofunny:

patusia, zdrowiej!!! a ksiazkami sie nie przejmuj, jak mowilam, nie po to to robilam wiec nie szukaj specjalnie!!

anetko, tobie tez juz niedlugo pojawi sie na swiecie kruszynka!! bedzie dobrze!!

WSZYSTKIM AGNIESZKOM MOC ZYCZEN!!!!!!

ann, to kciuki za pomyslny przebieg cc sasiadki!! Szymula bedzie mial kolege o tym samym imieniu!!

a u mnie dzien w pizamie :lol: nic mi sie nie chce, dziwne bo zazwyczaj u mnie wrecz odwrotnie, ale co, wyjatek nie robi reguly :D

Odnośnik do komentarza

justyna@
monikouette
justyna@
Starletka zapomniałam napisać że przez te małe żółte literki oślepnę :sofunny::sofunny::sofunny:

ktore male zolte literki?????????????????????????????????????????

czyzbym oslepla??

ale chyba pisalo ze B obchodzi urodziny?? to moc serdecznosci!!

tak to własnie było napisane tymi literkami ktore uwielbiam :sofunny:

juz sie wrocilam i zobaczylam :lup:
chyba bede musiala zakupic takie okulary 3D albo z jakims kolorowym szklem ale bede czadowo wygladac przy monitorze!! a K to juz sie wcale w glowe nie postuka :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...