Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

o rany ale sie dzieje:(

co za potworne nowiny!
mocno trzymam kciuki za Pyzulinkę i Mikiego:(jednak chyba pech z 2008 nas nie opuszcza:(
starletko-chciałam tylko podsunać tańszy odpowiednik,bo 8 zł to nie 50.a tym bardziej,ze tego kremu chyba sporo idzie?jeżeli lekarz zalecił contratubex to napewno wie co robi(jest przecież fachowcem;)).a te opatrunki wskazane chyba,zeby lepiej krem się wchłaniał i dłuzej działał.

martusia-na ropiejące oczko nie mam metody(na razie nie miałam do czynienia z chorym ślipkiem)

inka-pomyślnego załatwiania spraw;)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kochane jeszcze tylko dziś do pracy i potem wracam już do siebie (od poniedziałku )cieszę się bo przynajmniej bliżej domu ale z drugiej strony to wolałabym byc tam,czytam o tych złych wieściach aż serce boli Dlatego ja już nie pisze o swoich

KRONKIŚ trzymam kciuki za Was

MARTUSIA spróbuj świetlikiem i wodą fizjologiczną (jeśli to nie pomoże to do lekarza)

ANULKA siłek dla Ciebie i zdrówka dla Mikiego i mam nadzieje że się wyjaśni co jest Mikiemu

JUSTYNKA cieszę się że lepiej się czujesz

Odnośnik do komentarza

a ja w koncu poszlam do lekarza z bartkiem. ktos odwolal wizyte i znalazlo sie dla nas okienko. bartek dostal krople do oczu. to ropiejace oko to infekcja do nosa (bartek od miesiaca non stop z katarem). tu nazywaja to conjunctivities - czyli zapalenie spojowek. do poniedzialku powinno byc ok.

kronkis zdrowka dla pyzuliny. oby bylo dobrze. to pewnie rota lub jakis wirus
anulka zdrowka dla mikiego. anulka mowilas ze uzywasz termometru do ucha. ja dzis kupilam firmy brown. jest super !::): mam do niego filtry / naladki plastikowe. czy wiesz jak czesto je trzeba wymieniac? czy pokazdym uzyciu, czy mozna je myc lub dezynfekowac?

a ja dzis sama w domu. J pojechal do szkocji na christmass party. ale mu zazdroszcze. bartus juz spi, domek ogarniety wiec mam czas dla siebie....

Odnośnik do komentarza

hej kochane-o matko co z tą Pyzulinka??....to chyba nie od upadku a jakis rota sie im przyplątał...biedactwo małe!!Kronkis bądz dzielna-wiem przez co przechodzic bo z 4-miesieczna Majka byłam w tej samej syt:(:(oby szybko Pyzunia wracała do formy!!

Zdrówka dla Mikiego Anulki, Uleń i wszystkich potrzebujących!!!

Ja dzis padam tez, na ktg zero skurczy wiec chyba dzidzi dobrze w brzuszku, Zreszta ma jeszcze kilka dni:):)

Dziewczyny mam pytanie-dotyczy mojej sąsiadki..czy ktoras z Was miala zastój pokarmu??ewentualnie czy poza masazem, okladami, kapustą mozna stosowac jakas masc??strasznie bidulka cierpi, a lekarz tylko to zalecił...dzięki z góry

A my idziemy wałkowac kolejne odcinki prison break...juz z tej 4 serii:)

dobrej nocki!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

czesc kochane
widze ze ten rok zaczal sie nie najlepiej, mam nadzieje ze to sie szybko zmieni
ZDROWKA DLA WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH I KCIUKI CALY CZAS TRZYMANE ZA DOBRE WIESCI !!!!!!!!!!1
U nas wmiare oki pomijajac moje zapalenie oskrzeli ale nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej, oby tylko niebylo wiecej takich opadow sniegu niebylo bo machanie lopatą dla kobity 3 ha nie jest dobre... szkoda gadac ech nie narzekam bo widze ze moze byc gorzej

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

martusia
anulka u nas braun to byl najtanszy € inne byly nawet po €. jak nie masz nakladek to caly czas wkladasz do ucha ta sama koncowe. czy dezynfekujesz ja po kazdym uzyciu? czy wystarczy wytrzec np chusteczka

Kochana mam takie szmatki spirytusowe i tym myję
strasznie u Was drogo - ten ma 4 latka i działa bez zarzutu DOUSZNO / DOCZOŁOWY TERMOMETR SCANEO Aukcje internetowe Allegro

Miki znowu 39 i majaczy prawie...ledwie mu 3 miarki od nurofenu picia w buzię wlałam...

Odnośnik do komentarza

anulkafajny ten twoj termometr. niedrogi i wiecej funkcji ma. u nas ten co kupilam byl najtanszy. tylko te nieszczesne kapturki trzeba nakladac. ale chyba bede je przemywac i beda do wielorazowego urzytku.
jeszcze raz zdrowka dla mikiego

a ja chyba dostalam okres. tydzien temu mi sie skonczyl i znow???? przeciez na tabletkach jestem... co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Anulka- buziaki dla Mikiego, niech biedaczek zdrowieje a dla Ciebie sil!!!!

Nefretete- ech, to sie namachalas!!!!i znowu snieg pada!!!!!!!!!!!!!!

ja dzis bylam u gin i okazalo sie ze mojej coreczce cos wyroslo miedzy nogami i to duuuze, zdjecie zrobione i pewnosc jest ze nie odpadnie;

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...