Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

justyna@
Witam kochane moja Gajunia dopiero zasnęła dzień pełen wrażeń byliśmy u mojej koleżanki a ja zjadam sie kurczakiem w kokosie ktoś chętny
Starletka współczuje przeżyć a z tych chłopów to uparte typki jeżeli chodzi o lekarzy
Paula
czekam na zdjęcia
Olimpia :Całus: jak byłaś na basenie

a pewnie ze bylam...i jutro tez ide no i dodatkowo pilates :D :16_5_44: zabiore Cie z zachetnoscia :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dzien dobry poswiatecznie....

szykujac sie na basen oglaszam ze to niesprawiedliwe ze moj A pojechal do pracy...ja mam przerwe do wtorku a pozniej z grubej rury....i mialam nadzieje ze i dzisiaj potowarzyszy nam na basenie :( no nic.......damy rade bo Justynka sie z nami wybiera....zatem zbieraj sie bo na 10 wymarsz :D :36_4_9::36_4_9::36_4_9::36_4_9::36_4_9::36_4_9:

milej soboty i spokojnego weekendu

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Zuzanka śpi,ja biorę się za szykowanie gołąbków (ale to nie są takie zwykłe gołąbki )potem zdradzę tajemnicę bo robię je pierwszy raz,a Natalki nie ma jest u babci (ostatnio się czuje jakbym miała tylko jedno dziecko Moja córka chyba dorasta ):36_11_1:

OLI miłego basenowania

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas już w sumie po świętach,M w pracy a jak wróci to idziemy na poświąteczne wyprzedaże. Ogólnie było miło i rodzinnie. Nie obyło się również bez zgrzytów( teściowa) ale to już jest chyba taki materiał i nic na to nie poradzę.Amelka była bardzo grzeczna i o dziwo nie płakała jak zobaczyła moją teściową. Zaraz wkleję kilka fotek, co byście sobie przypomniały jak wyglądamy.
Pozdrawiam::):

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann
Oli miłego basenowania! Do kiedy masz Rodziców?

dzieki...juz tylek wymoczylam i dodatkowo popilatesoowalam sie :D
ojca mam do 10 stycznia a mamuska bezterminowo poki co :D musze dzwignac prace i dopoki nie znajde pomocy i zaufanych pracownikow to bede tyrala i wtedy mamuska niezbedna bo nici ze zlobka jak dzieciak mi tam choruje...a teraz odpukac-zdrowko dopisuje.

Sylwester ustalony- lecimy do Coventry do przyjaciol ale 31szego i 2giego ranoo wracamy bo nieatety obowiazki i praca czekaja i poganiaja :D ale za to odbijemy sobie bo w styczniu na urodziny jedna z przyjaciolek przyleci do nas z rowiesnica olimpii i mezem :D i jest to niespodziankowa impreza urodzinowa dla niej :d taka konspiracja z jej mezem :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Justyna- wywal dyda i kciuki trzymam za wytrwalosc :D super przedsiewziecie...mi sie jeszcze odwleka ta chwila

Gosia- mniamniusne z Was kobietki...

Moja moja moja- za szczesliwe rozwiazania naszych ciezarowek :D Inusi,Agnieszki i Blomoo i oczywiscie za kolejne fasolki :lol:

Odnośnik do komentarza

Pierwsza drzemka bez dyndka super narazie nic nie mówi ze chce więc jest dobrze
Gosia śliczne zdjęcia twoja córcia czarująca a ciebie niewiem skąd mam wrażenie że znam osobiście tylko skąd
Olimpia super plany sylwestrowe my spędzamy w domku w sali puchowej z dobrym filmem no chyba że cos sie nagle zmieni
Patusia !!!!!!! ale mi smaka narobiłaś a twoja Zu śliczności moja Gajunia nie lubi lalek nie chce sie nimi bawić woli atko ( tak mówi )
a my za niedługo idziemy na spacerek

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dobry wiecżór
ja tez czekam na K-i on niestety dzis pracował, ale zaraz powinien sie zjawic i mamy jechac do moich rodzicow jeszcze
tesciowie pojechali i zostałysmy same z Majeczka, ktora juz dzis troszke lepiej, kupki juz nie taki luźne, nie wymiotuje-szkoda tylko ze nie odstepuje mnie na krok-mama, mama, mama...no nic-juz tak miala raz przy zabkach wiec licze ze znow minie jej

Justyna
-zazdroszcze odwaznego ruchu ze smokiem-ja tez sie zabieram za to-ale jakos jeszcze nie ruszyłam!...a planowała ze przed narodzeniem dzidziusia sie uda tylko ze szkodami jej teraz przy ząbkach

Oli-milego plumkania dziewczyny

Patusia-sliczne i apetyczne fotki

Gosia
-fajnie ze sie pokazałyscie bo dawno nie wrzyucałąs fotek, slicznie wyglądacie!!:)

Ann-a czemu czekacie na ospe??są juz jakies objawy??czy tlyko narazie kontakt z dziecmi chorymi?

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Mroźno w 3city sie zrobilo. Dziecko wywietrzone i w domku znowu tlumy!!

Patusiu - slicznosci Twoja córcia!! taka elegantka!!
Goska - booskie zdjeica!!! dawj wiecej!!!!

Olimpijka
Mada- fiu fiu- widze ze ruszyly i to pelna para :D a masz kask czy toczek?? i dobrze ze nie kupilas calych butow tylko czapsy....mialam Ci pisac ze lepiej oddzielnie krotkie buty i czapsy-wygodniej noge ulozyc :D

No Mikolaj sie sprawil z prezencikami :36_1_21: Specjalnie nie kupowalam wysokich, bo wiem, ze nie ma takiej swobody ruchow. Do stajni mam zwykle kalosze i grube skarpety hehehe. Jutro jade wyprobowac wszystko, wiec bedzie wesolo. Od jakiegos czasu nie wolno jeździc w toczkach i w zasadzie sa nie do zdobycia. Ja mam kask. Zazdroszcze basenikowania - fajna sprawa jak taka zimnica na dworzu. :36_1_21:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

madalenka
Mroźno w 3city sie zrobilo. Dziecko wywietrzone i w domku znowu tlumy!!

Patusiu - slicznosci Twoja córcia!! taka elegantka!!
Goska - booskie zdjeica!!! dawj wiecej!!!!

Olimpijka
Mada- fiu fiu- widze ze ruszyly i to pelna para :D a masz kask czy toczek?? i dobrze ze nie kupilas calych butow tylko czapsy....mialam Ci pisac ze lepiej oddzielnie krotkie buty i czapsy-wygodniej noge ulozyc :D

No Mikolaj sie sprawil z prezencikami :36_1_21: Specjalnie nie kupowalam wysokich, bo wiem, ze nie ma takiej swobody ruchow. Do stajni mam zwykle kalosze i grube skarpety hehehe. Jutro jade wyprobowac wszystko, wiec bedzie wesolo. Od jakiegos czasu nie wolno jeździc w toczkach i w zasadzie sa nie do zdobycia. Ja mam kask. Zazdroszcze basenikowania - fajna sprawa jak taka zimnica na dworzu. :36_1_21:
Mada a jakbym o jakies focisza Cie poprosila to daloby rade cos dla mnie skolowac??? pls....a czemu toczkow nie wolno??? a jezdzilas juz konno czy zaczynasz???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...