Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka31
dzis kuchnia serwuje ryz zapiekany z jablkiem
jak sie robi taki ryz bo mam sline do pasa :) Poki co czekam az wystygnie swiezutko zrobiony smalec wedlug babcinej receptury-z cebulka i ziolami...pychaaaa :)

kronkis gratuluje debiutu smoczkowego :)

aniolek ale ten Twoj facecik to przystojniaczek :)
ann zazdroszcze wypadu do Krakowa...

madalenka wspolczuje zeba...brrr...bardzo wspolczuje !!
karolka no! zeby takie znikniece wiecej sie nie powtorzylo ! :D

Ann
dobrej nocki, dla mnie to jeszcze "srodek" dnia :Śmiech:

dla mnie tez :D

Madziutek
A mnie się nawet sprzątać nie chce, zgubiłam gdzieś mój power i ostatnio chodzę jakaś anemiczna, tylko gugu, gagu, pielucha, cyc i tak wkoło a wszystko za jeden bezzębny uśmiech :Uśmiech::Śmiech:

Madziutek witaj w klubie, mam dokladnie to samo :D

k8i chorobie powiedz :tussor::whip::slap:

Moja Julka chyba juz sobie opracowala plan dnia ma tak okolo 2 godziny aktywnosci i godzinke snu, wiec mniej wiecej juz wiem czego moge sie spodziewac :)
Dziewczyny , kurcze wedlug tego co jest napisane na opakowaniu od mleka dziecko w wieku Julki powinno w ciagu doby zjadac 1050ml mleka, a moja zjada 700-800 czyli mniej wiecej o jedno-poltora karmienie za malo... ale przybiera na wadze prawidlowo i jest rowniusienko w srodkowym centylu wiec chyba nie powinnam sie martwic co?? Czy powinnam ??

A ja mam az 25 prezentow do przygotowania na swieta w tym roku, 21 jest juz zapakowane i ladnie czekaja na choinke, a 4 jeszcze do kupienia... wiec to juz praktycznie mam z glowy :D

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

ostatnio mam szczescie do zgarniania stronek :)
Za przygotowania do Świąt, oby poszły gładko i sprawnie (czytaj: oby maluszki nie były marudne i pozwoliły mamusiom ładnie posprzątać i pysznie gotować) :D

Kubusiu wszystkiego najlepszego :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA PATRYCJI I KUBUSIA

Kurczę moje dziecko pobiło rekord w spaniu od 21 do 7.15:surprised::surprised:ja jestem mega wyspana :yipi::yipi::yipi:ale przez to Natalia by się spóźniła do szkoły ale jednak udało się że nie (a do szkoły ma 5min.)nawet nie słyszałam jak T wyszedł do pracy!!!

VEANN Julcia zjada tyle ile jej potrzeba!!
ANN super tradycję świąteczne :brawo:
MONIK super foteczki!!!i zdrówka dla syneczka!!!
PAULA ja też wole byc sama z dzieckiem niż z chorym mężem to jest straszne zachowuje się gorzej niż Zuzia(podaj przynieś itd.):duren::duren::duren:

a ja to bym chętnie święta spędziła w domu (trzeba iśc do mamy i do teściowej)czy nie może byc chociaż jednego roku tak że nigdzie nie trzeba iśc,chcieliśmy zrobic u siebie to zawsze coś,to ja też jak się wkurzę to coś wymyślę!!!
już nie zanudzam was!!!
miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Witam nadrobiłam
ja zaczynam przygotowania do chrztu mój M był wczoraj donieść akt urodzenia małej i dowiedziała sie że jest inna godzina chrztu przecież szlag mnie trafi ksiądz stwierdził ze sie przesłyszeliśmy (oboje?) no niech mu będzie i kurde chrzest jest o 11 30 czyli muszę zrobić obiad jestem mega wkur........ sory za wyrazy ale mnie trafia jeden klecha mówi to drugi tamto
wiec nie mam innego wyjścia tylko zakasam rękawy i do roboty dobrze że moja psiapsiółka mi pomoże będzie chrzęsną i była świadkiem na moim ślubie a znamy sie od 19 lat no niestety na nikogo innego nie mogę liczyć
stwierdziłam że zrobię barszcz czerwony i krokiety i wystarczy mam jeszcze do upieczenia dwa ciasta tort zamówiony(dzień dobroci mojej teściowej) i zaraz wpadam kapustę szatkować najgorsze jest to że jestem sama z małą w domku a na 13 muszę być w pracy bo mamy szkolenie BHP jak nie urok to sraczka dobrze że mała jest grzeczna w kuchni w leżaczku wszystko ja interesuje a i jeszcze muszę mleko odciągnąć że by M zostawić jak pojadę do pracy
a z uroków życia jeszcze mój pies rzyga od dwóch dni i nic mu nie pomaga jak sie wali to wszystko
ale sie rozpisałam
ok i choć stronka nie moja dedykuję ja tak
za udane i spokojne przygotowania do chrztów bez niespodzianek spalonych placków i krokietów oraz za spokojne dzieci na mszach aby nie domagały sie cycków i nie robiły kupki w kościele

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witamy
Wszystkiego naj dla PATRYCJI I KUBUSIA
justyna trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli
patusia tylko moge ci pozazdrościć tego długiego spania
k8i zdrówka dla Patrycji
VeAnN powodzenia na szczepieniu
No i my dziś idziemy do lekarza, zważymy Zuzie i zobaczymy ile przybrała i czy będziemy ja dokarmiać czy nie.
A tak w ogóle jestem szczęśliwa bo Ali miał przyjechać 21 a przyjedzie 19 :smieszne::smieszne::smieszne: juz nie mogę sie doczekać

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Zuzia usnęła a ja zabrałam się za sprzątanie kuchni!!ale już bliżej niż dalej!!!

JUSTYNKA tak jak piszesz jak się wali wszystko to wszystko!!!ja będę trzymac kciuki aby wszystko było ok i się udało!!!

AGA powodzonka u lekarza!!!

zmykam do kuchni!!

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
wiecie co, a ja jakos pierwszy raz odkad pamietam jakos ciesze sie na te swieta
25 pezylatuje moja mama ze swoim mezem na 5 dni , dzien wczesniej siostra mojego A z mezem i synkiem,
choc bardziej ciesze sie ze cos sie bedzie dzialo niz na same swieta

ja tez jestem mega szczesliwa ze wzgledu na swieta:), bo to pierwsze z nasza kruszynka, ktora poczelismy wlasnie w wigilijna noc :):):), juz sobie wyobrazam jak za rok, dwa klaudia bedzie ze mna ubierala choinke:)

poza tym u nas wczoraj koszmar, mala szalala do 23:20, nagle przypomnialo jej sie,ze istniejje cycek i zaczela mnie ssac po rece, po koszuli, grzebac i szukac cycusia drac sie w nieboglosy! w koncu bardzo mocno ja przytulilam do piersi i dalam smoka i zasnela:)
niestety musze zrezygnowac z karmienia cyckiem bo moje zdrowie w zlym stanie przez te bezbialkowa diete, a i mala zle reaguje na kazda nowosc, wiec i jej oszczedze cierpienia :)
ale powiem wam szczerze kobitki,ze plakac mi sie chce, bo mimo wszystko karmienie piersia jest cudne, daje niesamowity kontakt z dzieckiem i serce mi sie kraje jak musze odtawic :(:duren::bigboulay:

veaan super filmik:)
aniolek nie smutaj sie;)
aniu piekna tradycja swiateczna:)
mada hop, hop jak nocka?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego dobrego dla Patrycji i Kubusia

paula00-25
Madziutek Wolę samotny tydzień z dzieckiem niż dzień z moim chorym mężem.
KATASTROFA!!!:smieszne:

Święte słowa !!!

monikouette
a dla wprowadzenia atmosfery, nasza francuska choinka :) i Natanek przygotowujacy pierniczki (ktore jak sie wpatrzycie to dojrzycie moze na choince :) ) oj ciemne cos to zdjecie, teraz robilam ;)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMGP1131.JPG
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMGP1125.JPG

Monik piękne drzewko, a pierniczki mniam, mniam...

k8i
nadrobie może rano...

my walczymy z mega katarem patrycjii....

zdrówka!!!

Ann piękne tradycje

Aniołek uszy do góry w te święta masz swoje własne dzieciątko

Justyna ale cię załatwili...ale dasz radę!

VeAnn powodzenia na szczepieniu (ja po świętach)

Mada fajnie jest mieć znajomego dentystę, na pewno mniej stresu..., powodzenia

Trochę nadrobiłam, ale więcej nie pamiętam, J sprzedał mi swoje choróbsko, idzie do lekarza i dowie się przy okazji co ja mogę łykać przy karmieniu. Mam nadzieję że Majkę omine ale zaczyna dziwnie pokasływać :Wściekły:

Miłego dnia :kawa:

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

serdeczności Patusiu i Kubusiu

k8i
my walczymy z mega katarem patrycjii....

zdrowka Patusiu

..::VeAnN::..
mA ja mam az 25 prezentow do przygotowania na swieta w tym roku, 21 jest juz zapakowane i ladnie czekaja na choinke, a 4 jeszcze do kupienia... wiec to juz praktycznie mam z glowy :D

I u nas coraz blizej final (dobrze ponad 20 prezentow, jeszcze tylko wyslanie

patusia23
a ja to bym chętnie święta spędziła w domu (trzeba iśc do mamy i do teściowej)czy nie może byc chociaż jednego roku tak że nigdzie nie trzeba iśc,chcieliśmy zrobic u siebie to zawsze coś,to ja też jak się wkurzę to coś wymyślę!!! już nie zanudzam was!!!miłego dnia

wymysl koniecznie, nie ma jak swieta takie jak chcemy a nie takie jak musimy...

justyna@
Witam nadrobiłam
ja zaczynam przygotowania do chrztu mój M był wczoraj donieść akt urodzenia małej i dowiedziała sie że jest inna godzina chrztu przecież szlag mnie trafi ksiądz stwierdził ze sie przesłyszeliśmy (oboje?) no niech mu będzie i kurde chrzest jest o 11 30 czyli muszę zrobić obiad jestem mega wkur........ sory za wyrazy ale mnie trafia jeden klecha mówi to drugi tamto ...

sil i spokojnego przygotowywania, bedziemy trzymac kciuki i czekac na fotki

aga521
A tak w ogóle jestem szczęśliwa bo Ali miał przyjechać 21 a przyjedzie 19 :smieszne::smieszne::smieszne: juz nie mogę sie doczekać

super!!

wszystkim milego dnia

Odnośnik do komentarza

witam

dla Patusi i Kubusia wszystkiego dobrego zdrówka i uśmiechu na twarzyczkach:party::party::party::Święto::Święto::Święto:

ja przy :kawa: mały marudny chyba chce spać i nie spać na raz :he::he:...rano pierwszy raz dałam mu zupkę marchewkową z ryżem ze słoiczka zjadł pół ale ciężko mi powiedzieć czy mu to smakowało:ocochodzi:...popołudniu jedziemy odebrać wyniki z USG bioderek i z badania kupki a na poniedziałek wybieramy sie z małym do lekarki.

co do świąt to ja również jakoś nie bardzo je czuje może to banalne ale chyba przez to ze nie ma śniegu:glupsz: ale cos tam zaczyna pruszyć więc......:yes:dzię odbiorę firankę i zasłonki ciekawe czy ładnie mi uszyła :)

narazicho

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

no i kuchnia posprzątana:yipi:
może wezmę się za łazienkę!!!
ale ze mnie :duren:coś mi w domu mamka i mamka gada(a jestem tylko z Zuzią) a ja na śmierc zapomniałam że Natalka dostała wczoraj Misia episia który mówi trzeba się nim opiekowac i był głodny dlatego tak mamkał więc go z Zuzią nakarmiłyśmy no i chrapie :sofunny::sofunny::sofunny:nie dośc że Zuzia to jeszcze misiu:duren:

JUSTYNKA super relaks:brawo:
STARLETKA dzień dobry:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

domonika wkupiłaś się :D

kronkiś... szkoda że cycka musisz odstawić... ja to czasami ryczę jak małego karmię cyckiem :D tak mi strasznie się to podoba... i strasznie się cieszę że przetrzymałam ten ból który był na początku karmienia :)

patusia dobre z tą lalą :):sofunny:

justyna dobry relaksik :D

katia... maluchom przeważnie nie smakuje takie jedzonko na początku ;)

aga mam nadzieję że dokarmiać nie trzeba będzie...

ja mam dzisiaj spacer w domu... brrrrryyyy w pokoju już 14 stopni.... zaraz się cieplej ubieram... ale jeszcze jak kacper ma ten katarek to go nie bedę ciagać po dworze... tu mu przynajmniej nie zawiewa do budy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Piękną choinkę Moniq widziałam i Natanka piekącego pierniczki :) Ależ on już duży!!!
Justyno - u mnie masz św z chrztem o 12:30, chrztów jest 5 :/ Niestety, muszę wziać tesciową i szwagiewrke i debilnego teścia, o ile jeszcze będzie w PL na jedzenie. Ponieważ i tak urobię się po pachy na swięta, wiec stwierdziłam,z e pójdę na łatwiznę. "Obiad" zrobię u rodziców w domu, zapowiem, ze zapraszam na "poczęstunek, a nie obiad", będzie gyros oraz frytki. Jak mi sie uda, to ciasto zrobię. U mnie mało miejsca bardzo i nieczynny piekarnik i tylko jeden palnik na kuchence działa, brak ciepłej wody w łazience, więc wolę u rodziców, spokojniej i łatwiej, no i oni mają zmywarkę :smieszne:
Będą moi rodzice i brat i teściowa ze szwagierką i tyle.
Prosze o mocne kcviuki, zeby teściu wrócił do UK, żebym nie musiała z nim sie widzieć...

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...