Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

wqrzam się że Kacperek tak śpi.... ja tam rozumię w dzień niech sobie szaleje i śpi po 15 minut ale wieczorem to mógłby zasnąć i spać normalnie... a wrrr...
zastanawiam się czy go przez kilka dni znów nie próbować przetrzymywać... ale jakoś nie miałabym serca... w sumie nie mam "żadnych" obowiązków... ehhh kurde....
titanic leci... smutno patrzeć że ludzie tak umierali ...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

aga521 piekna ta kiecka :)
paula00-25 wspolczuje spraw urzedowych, masakra jaka jest biurokacja w PL :( az mnie trzesie jak pomysle, ze mam isc do urzedu po pesel malej... ehhh

A w ogole po przemysleniu sprawy (tzn. tego, ze ciagle jestem zdolowana przez to siedzenie w chacie) oznajmilam mezowi, ze poza spozywczymi weekendowymi zakupami bede miala jeszcze swoje dodatkowe wyjscia typu solarium, ploteczki itp... chyba nie byl zbytnio zadowolony, ale powiedzialam to tak stanowczo, ze raczej sie pogodzil z tym faktem :)

Moja Julka nie spi, plecy mi juz wysiadaja, nie mam do niej sily...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane, dziekujemy za zyczenia:)
u nas dzis intensywny dzien, odwiedziny tesciow, dziadkow, swietowanie 3 miesiecy corci i barborki dziadka gornika:)
udalo mi sie dzis pozalatwiac pozytywnie sprawy w MOPSIE , kupic szczepionke i spotkac przypadkiem ukochana kolezanke d serca agnieszke,z ktora razem rodzilysmy i razem lezalysmy przez 9 dni w szpitalu, uwielbiam ja !!! :):):)
madziu strasznie martwie sie o Was, doskonale Cie rozumiem, ale mysle,ze nie w nas wina lezy, po prostu mamy charakterne dzieciaki i musimy to jakos przezyc
piekne te wasze fociaki, buziaczki kochane
aniolku zazdroszcze figurki:), u mnie nadal wiszacy flak zamiast brzucha:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkis u Ciebie wiszacy, a u mnie wystajacy jak czwarty miesiac ciazy, a jesli chodzi o wage, to jak wyszlam ze szpitala to mialam 4 kilo wiecej niz przed ciaza, a teraz czworka zamienila sie w szostke, a w porywach nawet w siodemke :grrrrrr::oops::oh: masakra... mam totalna ochote na slodycze i tluste potrawy, ale teraz nie mam juz w brzuszku osoby, ktora by mi pomogla to strawic, wiec obwod rosnie... a NIGDY nie mialam z tym problemow :( to tylko poglebia mojego dolka... ale coz... taki live, trzeba pomyslec co z tym zrobic zamiast sie przejmowac, dobrze mowie ?? :D

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Ann
k8i Nefretete u mnie pojutrze szczepienie wiec dla mnie najlepiej w pt

ja tez chetnie przyjade tylko poczekajcie az zlapie jakis samolot!!!

madalenka
Aniołku wszystkie jesteście kochane, cudowne i wiem, że można na Was liczyć, ale niestety nie jestem taką Super Mamą jak Olimpia, Ann czy Moniq, którym dzieci chodzą jak w zegarku.... widocznie nie jestem na tyle sprytna i operatywna i nie sprawdzam się jako matka - takie przypadki też się przecież zdarzają!!!! mam ochotę wyjść z domu i nigdy nie wrócić, bo podobnie jak kronkiś...poprostu już nie daję rady!!!!! a depresja....może...nie wiem....o takich rzeczach się nie mówi...

mada, kochaniutka, Ty wiesz co ja o tym mysle, jak bym mogla to bym juz do drzwi pukala zeby Ci tylek skopac! a potem to bym tego Twojego zboja wziela i sie nim zajela zebys sobie mogla odsapnac. i razem bysmy wykombinowaly jakis sposob na niego!!! a tak to moge ci tylko kabelkami poslac tyle sil ile tylko chcesz!!
i nic sie tutaj nie porownuj bo konsekwencja konsekwencja ale charakter dziecka to od urodzenia i to nie tylko dzieki nas dzieci sa jakie sa...
mamusia jestes wspaniala! chocby dlatego ze ciagle szukasz jakiegos rozwiazania, inna by moze juz dawno opuscila rece... buziaki i trzymaj sie cieplutko!!!

Dominika
Magdalenko - nie dziękuję na razie...

U mnie sprawa taka,z ę rodzina wymaga,z ęby dziecko było ochrzczone, miao komunię, itp ... A my z mężem do kościoła nie chodzimy ... Modlimy się w domu, dla siebie, kościoł i księża nam do tego niepotrzebni... i tu sie boję. Wiem, zę nie mogą odmówić dziecku sakramentu i będę walczyć, kurcze, chłopaków chrzciłam, jak mieli po 11 miesięcy, u nas też kłopot z chrzestnym będzie tylko 1-mój brat ponownie, nie mam kogo prosić, zresztą u mnie też chrzestni tylko do chrztu - żadnych zobowiązań, prezentów, itp, tylko po to, zeby dziecko było ochrzczone.

O kciuki proszę

dominika, no to sie ciesze ze sie udalo!!! Ty tez sie trzymaj dzielnie moja Matko Polko!! :)

..::VeAnN::..
aga521 piekna ta kiecka :)
paula00-25 wspolczuje spraw urzedowych, masakra jaka jest biurokacja w PL :( az mnie trzesie jak pomysle, ze mam isc do urzedu po pesel malej... ehhh

A w ogole po przemysleniu sprawy (tzn. tego, ze ciagle jestem zdolowana przez to siedzenie w chacie) oznajmilam mezowi, ze poza spozywczymi weekendowymi zakupami bede miala jeszcze swoje dodatkowe wyjscia typu solarium, ploteczki itp... chyba nie byl zbytnio zadowolony, ale powiedzialam to tak stanowczo, ze raczej sie pogodzil z tym faktem :)

Moja Julka nie spi, plecy mi juz wysiadaja, nie mam do niej sily...
i tak trzymaj, troche czasu dla siebie i spojrzenie na swiat sie odmieni!!!

a tak w ogole to zyczonka dla solenizantow!!!!
wszystkie zdjecia piekne, bez wyjatku, juz chyba koncze mojego posta bo cos sie pozno zrobilo i czas isc spac.

olimpia, witaj pracoholiczko jedna!!! co tam z drzwiami???? pisz tu koniecznie, ja jutro jestem w domu to bede zagladac od czasu do czasu!!

dobrej nocki a tym co czytaja mnie o swicie
dzien dobry i kawke stawiam !!

Odnośnik do komentarza

teklus78
Ann widze na zdjeciu w suwaczku ze Twoj starszy skarb nosi okulary? Moj Franio ma wysoka nadwzrocznosc i tez od czerwca nosi okulary ... powiedz mi czy zdarzalo sie Twojej corci patrzec z nad okularow? i wogole jaka mieliscie wade i czy cos sie polepsza? bardzo mnie interesuja postepy.... czy to ze tak wczesnie zaczely dzieciaki nosic okulary w czyms pomoze?

to sa okulary od zestawu lekarskiego - zabawkowe

teklus78
dziewczynki i jeszcze gdzie moge ustawic by powiadamiano mnie o odpowiedziach na watku?

ustawienia/edytuj opcje

..::VeAnN::..
A w ogole po przemysleniu sprawy (tzn. tego, ze ciagle jestem zdolowana przez to siedzenie w chacie) oznajmilam mezowi, ze poza spozywczymi weekendowymi zakupami bede miala jeszcze swoje dodatkowe wyjscia typu solarium, ploteczki itp... chyba nie byl zbytnio zadowolony, ale powiedzialam to tak stanowczo, ze raczej sie pogodzil z tym faktem :)

super pomysl, koniecznie go wdrazaj

kronkiś fajna Barborkowa fotka

Jak widac po godzinie, dzis Szymon pospal 8 h i zglodnial

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA KARINKI

U nas nocka super ZU usnęła przed 20:surprised:co rzadko się zdarza i wstała o 5 zjadła i poszła spac!!:smieszne:

DOMINIKA SUPER żE CHRZEST ZAłATWIONY TO BęDZIEMY RAZEM śWIęTOWAC BO JA TEż W 2 DZIEń śWIąT NA 12.45
ANN DOBRY POMYSł Z IMPREZKą:Uśmiech:
KRONKIś SUPER FOCIA :brawo::brawo::brawo:
TEKLUS78 NIE MA ZA CO śLICZNE SUWACZKI:Oczko:
VEANN Z MężCZYZNAMI KRóTKO NAM TEż SIę COś NALEżY (JA NIE MAM PROBLEMU Z MOIM NARAZIE JEST UGODOWY)

ZMYKAM JESZCZE POD CIEPłą KOłDERKę!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

karinko rośnij duża i zdrowiutka

kronkis sto lat :party::party::party::Święto:

moje dziecko od rana zaczelo... :) śpi przy cycku... w ogóle to mówił do mnie po chińsku... ajaaaaaa, hiiiijjjjj,ejjjjaaa :o i sie hihrotał....

kronkiś ja cos o tym wiem... u mnie liczy sie ze spi w nocy... w dzien niech sobie wojuje;) tylko ze ja dalej dwa karmienia w nocy mam... ok 21 potem 1 i koło 4-5, potem koło 7.... i jak maly spac nie chce to to karmienie od 21 przeciaga sie do 22-33:|
gratuluje nocki :D

czy on nie za czesto je? kurde moze sie nie najada? chociaz madalenka tez tak przystawiała co 2h nie?;>

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...